Skocz do zawartości

Train Horns - czyli jak powalić ludzi na chodnikach


jaber

Rekomendowane odpowiedzi

zyga no rewelka, full profeska :)

Ale nie czytając forum mi też ostatnio się rzuciło na powrót do tematu horna i tak myślałem, myślałem i wymyśliłem!

Mam chyba dwa albo trzy horny w domu jak się okazało ;)

I podczas ostatniej "aplikacji" podpiąłem horna pod osuszacz powietrza :kasztan:

 

20130118155333.jpg

 

 

Ogólnie wytrzymaliśmy w firmie cztery "trąbnięcia" :mrgreen: i go zdemontowałem.

Ale będziemy go zakładać gdy klient będzie chciał nam pomagać :mrgreen:

W poniedziałek może nakręcę jakiś filmik to zobaczycie jak działa :)

 

A do skody zamówiłem takie maleństwo, zobaczymy jak działa:

 

www.natryskowe.com

European Size- Felicia Pickup

Azia Size- Mitsu L200

Full Size- odkładam do skarbonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 583
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam chyba dwa albo trzy horny w domu jak się okazało ;)

Ty tak rzadko w domu bywasz czy chata taka wielka, że zgubiłeś tam 3 horny i teraz znalazłeś?

 

W skodzie jeszcze stroboskopy załóż, przynajmniej w korkach nie będziesz musiał stać :-P

 

Fajne też jest to:

Gdy deszcz pada a wiatr wieje. Słychać Hiluxa jak rdzewieje. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no mam dużo ciekawych rzeczy w domu ;)

A skoda może dostanie w przyszłości nie stroboskopy a całą elektrownie na maskę:

http://allegro.pl/elektrownia-na-maske-halogeny-obudowa-skorupa-i2935376481.html

Szał na mieście i każdy radjowóz to przystanek :)

 

Wiem, że przesada i skoda dość kiepsko jeździ ale ona ma tylko wygladać i dawać fun :) (jak jest śnieg to jest fun) choć i teraz jestem średnio zatrzymywany do kontroli z 2-3 razy w miesiącu bo panowie policjanci chcieli obejrzeć samochód :mrgreen:

 

A jak ta piszczałka nie będzie mnie satysfakcjonować to do skody też wjedzie jakiś horn ;)

www.natryskowe.com

European Size- Felicia Pickup

Azia Size- Mitsu L200

Full Size- odkładam do skarbonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, jak by był ktoś zainteresowany to mam do sprzedania maly kpl tzn 3 trabki oraz 2 koncówki i 3 zestawy naprawcze ( w jednej jest juz zamontowany nowy), wszystkie trabki sa sprawne, nie spieszy mi sie ze sprzedaza, jesli jest ktos zainteresowany to czekam na oferty, kontakt najlepiej tel/sms 508674376

 

dscn9197n.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem wczoraj takie cos (nawet ma pierdolniecie :-D )

http://allegro.pl/voxbell-tk-2-wloska-fanfara-z-kompres-warszawa-i2974893448.html

 

dostalem taka parainstrukcje ;-) i sa dwa rodzaje montazu :

1. dla instalacji sterowanej z "+"

i

2. dla instalacji sterowanej z "-"

 

i co to oznacza, jaka ja mam instalacje w ramie?

 

42730878.jpg

tworzywa Sztuczne

www.aluplex.com.pl

 

 

Dodge Ram 1500 5,7 Hemi 4x4 2003

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał radzić to bym radził zrobić osobny pstryczek do tego giberesu. Jak się władza jakaś przystosunkuje to masz szansę zademonstrować cywilną trąbkę i nadzieję na odstosunkowanie rzeczonej władzy. :kasztan:

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

Delikatny szmer Cumminsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś z kompresorkiem? Dawaj filmik jak trąbi bo nie mogę znaleźć na YT

 

edit;

Widzę, że aukcja dotyczy horna z kompresorem ale czy właśnie mocno trąbi z tego kompresorka czy robisz osobną instalację pneumatyczną?

www.natryskowe.com

European Size- Felicia Pickup

Azia Size- Mitsu L200

Full Size- odkładam do skarbonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj puscilem z kompresora w firmie i z kompresorka z zestawu. Z kompresora dużego dzwiek jest moze nieznacznie glosniejszy (zaznaczam nieznacznie, prawie niezauwazalnie) natomiast wydaje mi sie , ze z kompresorka jest jakby bardziej basowy (ale też nieznacznie), w sumie zastanawialem sie czy kupic jakas duza butle i ladowac ja tym kompresorkiem lub na stacji benzynowej ale przy prawie identycznej glosnosci nie ma to sensu), jutro postaram sie nagrac i wrzucic na YT.

 

[ Dodano: 2013-01-31, 14:39 ]

dzisiaj nagralem filmik z tymi trabkami:

 

tworzywa Sztuczne

www.aluplex.com.pl

 

 

Dodge Ram 1500 5,7 Hemi 4x4 2003

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle zakupic jeszce 3 trabe z kompresorem takim jak te maja (musze tylko dowiedziec sie czy pociagnie ja) o długosci gdzies 70 cm i zapodac razem, mysle ze wtedy efekt bedzie zajebisty gdyz nada fajna basowa barwe

tworzywa Sztuczne

www.aluplex.com.pl

 

 

Dodge Ram 1500 5,7 Hemi 4x4 2003

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

SKN-Syrena Kolejowa Niskotonowa

SKW- Syrena Kolejowa Wysokotonowa

 

W lokomotywach są montowane w kompletach. Efekt więc jest tylko jak są obydwa. Oczywiście w maszyniści używają ich też pojedynczo, ale prewencyjnie, a w chwili zagrożenia obie na raz i wtedy maja dopiero wygar. :twisted:

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam jedną i drugą membrany i średnice są takie same więc jak pisałeś chyba wcześniej masz kilka to można skrócić długosć leka i będziesz miał kpl.

 

Skracając tubę od Syreny Niskotonowej (SKN) do wymiarów tuby Syreny Wysokotonowej (SKW) nie uzyskasz tonu SKW. Dotyczy to głównie starszego typu syreny.

Głowice w korpusach SKW i SKN znacznie różnią się budową. I choćbyś nie wiem jak się starał, nie będzie Ci trąbić (nawet jakbyś nabył tubę od wysokotonowej). Także nie polecam niszczyć swoich "zabawek" w ten sposób. ;-)

Jedyną opcją, którą warto przemyśleć w tym przypadku, to przedłużenie tuby od niskotonowej, poprzez dorobienie gwintowanej rurki o długości 7-20cm i średnicy NIE większej niż 2,5cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decimate witaj na forum.

 

http://pickupklub.pl/viewforum.php?f=1

przeoczyleś ?

 

____________________

 

 

ok nie znam sie na tym memebrany wygladaja tak samo

jedna i druga dobrze trabi nawet jak pozamieniam fifki, potrabiliśmy ostatnio chwilę z Natryskowym we Wrocławiu wiec raczej im nic nie jest :)

pisząc głowica masz na myśli ta stronę do której jest dokręcona fifka (lejek)?

tdi engines are for senior citizens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.