Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. I tu się z Tobą zgadzam w 100 procentach 😁
 3. Jak się kupuje amerykańskie V8 to nie po to żeby oszczędzać na paliwie...
 4. Yesterday
 5. Kto by tam oszczędzał paliwo w Hemi 😁 Ten silnik dostał tytuł silnika roku 2004 w Usa. Duży przyrost mocy, pokonanie bariery 300 KM która była zarezerwowana tylko dla V10 o dużej pojemności. Wiec masz świetny motor w swoim Ramie.
 6. to raczej powinienem być zadowolony z posiadania auta przed liftem.. czyli MDS nie muszę się stresować czy dział czy nie działa bo go nie mam a mam drążki skrętne i bezpieczniki..
 7. Skoro Ram 2004 to III gen przed liftem, jednym słowem nie masz spręźyn w przednim zawieszeniu tylko drążki skrętne, brak cewek na świecach, więcej przekażnikow pod maską, brak sieci can, jest zaleta np. jak zrobisz zwarcie kierunkowskazów to ci wywali bezpiecznik, po lifcie nie ma bezpiecznika, tylko moduły które trzeba odblokować diagnozerem w Aso , jedyne 200 zł + Vat 🤑
 8. to moja maszyna do której generacji się zalicza ?? kurcze pogubiłem się ..
 9. no dobrze . muszę gdzieś sie tego dowiedzieć żebym miał pewność.. jak bym zdjął kolektor ssący to bym widział czy są zawor..
 10. Napisałem CHYBA, bo tak czytałem że od chyba 2008 był ten bajer, ale pewny nie jestem. Z HEMI nie miałem dużo do czynienia. Stare Magnumy znam na wylot.
 11. Witam Ciebie WIEWIOOR. W tych danych Z WIN napisane jest silnik 5.7l SMPI V8
 12. W twoim roczniku chyba jeszcze nie było MDSu czy jak to tam zwał.
 13. Witam.. chcę pochwalić się że operacja się udała i pacjent żyje ha ha . wymieniłem łożyska na półosiach i tarczki od LSD i dolegliwości mineły.. A przy okazji mam jeszcze pytanko.. jak się poznać czy działa odcięcie czterech garków przy spokojnej jeździe ??
 14. Witamy powitalnia to nie dział techniczny
 15. Kuba M.

  Ford Ranger Raptor

  Jeżeli auto ma wyglądać, a niekoniecznie jeździć, to bierz to, które Ci się bardziej podoba, bo nie ma mocniejszego argumentu od "podoba mi się" ;-) Mimo wszystko proponuję potestować różne dostępne u nas pickupy, żeby mieć jakieś porównanie.
 16. Witam w moimi pojeździe przy przebiegu 220 tyś pojawił się klekot z prawej stromy silnika metaliczny dźwięk jak by ktoś w kolektorze siedział i pókał młoteczkiem. Zmierzył się już ktoś z takim problemem?
 17. Last week
 18. Raptor

  Ford Ranger Raptor

  Może i tak Kuba, alle zobaczymy bo chyba wiedzą co robią. W wersji europejskiej biorę jeszcze pod uwagę Isuzu D-Max Arctic Truck. Ten akurat nie ma super osiągnięć ale w tej wersji przynajmniej fajnie wygląda 😊
 19. Kuba M.

  Ford Ranger Raptor

  Z ceną to faktycznie zaszaleli, niewiele brakuje do Rama z V8-ką. Nawet nie zauważyłem, kiedy ford wycofał silnik 3.2. Szkoda, bo to chyba jedyny element który wyróżniał Rangera na plus w porównaniu z resztą pickupów.
 20. Raptor

  Ford Ranger Raptor

  Dziękuje Sebastian za pomoc. Znalazłem kilka opisów, artykułów na necie. Nowe auto to za dużo nie piszą. Same przechwałki. Jak narazie to się większości podoba. Jak zamówię w tym roku to na wiosnę będzie 🙈😂😂
 21. Nikt tu tego raczej nie próbował. Popatrz na youtube , jest pełno tutoriali.
 22. Ostatnio w gazetach autoswiat i innych były testy nowega Rangera R. Poszukaj może jeszcze gdzieś kupisz. To co mi wpadło w oko to ładowność około 600 kg i przyczepa mniej niż 3500 kg. Nastawienie to teren i wygląd, to im wyszło. Szkoda że nie ma mocnego silnka, wtedy uzasadniałby wysoką cene.
 23. Witam Czy ktoś jest w stanie powiedzieć coś na temat tego samochodu? Zaczynam przygodę z pick up i padło na Rengera Raptora. Tylko czy to dobry wybór?
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.