Jump to content

wiewioor.fm

Klubowicz
 • Posts

  195
 • Joined

 • Last visited

About wiewioor.fm

 • Birthday February 1

Contact

 • AIM
  8277103

Profile Information

 • Location
  Chełm
 • Auto
  Dodge RAM 1500 [EVA]
  Saab 9-3SS [B207E]
  Astra Bertone [Z22SE]
  Skoda Favorit 136

Recent Profile Visitors

1,816 profile views

wiewioor.fm's Achievements

 1. Cześć. Nie ma sensu kombiniwać z uturbianiem na 2 turbiny - ciężko zgrać i pisaniem nowego programu do sterownika. \ Poszukaj w USA gotowego zestawu kompresora wkładanego w miejsce kolektora ssącego. Do Jeepów ZJ 5,2/5,9 były takie zestawy z gotowym kompem pod doładowanie.
 2. przód? tył? jaki most?
 3. oj może coś dobierzesz https://allegro.pl/uzytkownik/zyga771?string=półoś ram
 4. witamy dlaczego już (nie)szczęśliwym? Paka pickupa jest w połowie pełna a nie pusta :)
 5. I to jest bardzo realna kwota na szybkie pozbycie się samochodu. Ja bym powiedział, że zaryzykować możesz na początek cenę rzedu 40-45k do negocjacji
 6. Jakieś 3 lata temu jak zaczynałem szukać pickupa był wystawiony 2500 cummins z 2005r: 4x4, skóry, full wypas wyposażenia, karoseria idealna, bez szpecących dodatków i był wyceniony na chyba 29k PLN, sam się zastanawiałem nad nim ale rozsądek wygrał i jednak LPG zwyciężyło. Moim zdaniem cena nawet 50k jest nierealna w tej chwili, biorąc pod uwagę paliwożerność tego silnika i obecne ceny paliwa - ogólnie diesle od dłuższego czasu są tanie.
 7. Największą wadą używanych samochodów są ich poprzedni właściciele, a konkretnie ich skąpstwo. A listy wydatków każdy ma, czasem to wtopa, czasem świadomy wybór.
 8. witamy szczęśliwy będziesz zawsze, tylko czasami mniej zadowolony :)
 9. wiewioor.fm

  Pickup AWD

  zasadniczo to o tym łańcuchu to akurat reduktor 249OD z jeepa ZJ, ma chyba najmocniejszy łańcuch w grupie chryslera, a i tak się wyciąga
 10. wiewioor.fm

  Pickup AWD

  Jeśli pisząc AWD masz na myśli stały napęd, to w pickupach jest mało spotykane z jednego ważnego powodu - są ciężkie i często wożą dużo - to szybko niszczy łańcuch przekazujący napęd na przód oraz elementy przedniego napędu. Jeśli mocno ci na tym zależy, to w Dakocie można wszczepiś reduktory z Jeepów WJ lub ZJ (249OD lub 247), ale nie licz na długą żywotność.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.