Jump to content

machony_1

Klubowicz
 • Content Count

  116
 • Joined

 • Last visited

About machony_1

 • Rank
  Klubowicz

Contact

 • AIM
  50558172

Profile Information

 • Location
  Czechowice-Dziedzice
 • Auto
  Dodge Ram 2002r. 4,7

Recent Profile Visitors

685 profile views
 1. Daj znać po naprawie jak poziom usługi i ceny.
 2. http://ramtrucks.pl , korzystałem z ich usług przy wykonaniu akcji serwisowej. Na codzień serwisuję u sąsiada ma Forda F 150 i narazie wszystko było perfekt niczym go nie zaskoczyłem ani się nie zawiodłem.Jeśli będziesz chciał namiar to daj znać ( to jest mechanik nie „znany”serwis)
 3. Też mam nadzieje że nie stwierdzą że prawo działa wstecz, skoro dotąd jeździły skąd nagle pojawia się problem. Równie dobrze mogą przyjąć że wszystkie samochody bez Euro 6 nie dostaną przeglądu... to by było ciekawe 😂 Nie zapominajmy jednak jaki rząd mamy obecnie i w sumie można się spodziewać wszystkiego.
 4. Mam nadzieje że diagności nie będą nadgorliwi 😉
 5. A tak swoją drogą to na serwisie w maju zapłaciłem 80 zł za wymianę 3 szt(2 fazy lotnej i 1 ciekłej) i tak warto sprawdzić szczelność więc może to lepiej zlecić w serwisie 😉
 6. Na zbiorniku masz zawór zakręć i możesz wyjeździć co masz w przewodach lub popuścić na fazie ciekłej przykrywkę od puszki w której masz filtr i i zejdzie gaz, o ile nie pracuje silnik to zejdzie tyle co jest w przewodach, filtrach i reduktorze. Ja osobiście przed zmianą wypalam gaz do momentu aż się sam nie przełączy na benzynę i wtedy wymieniam. ( zawór na zbiorniku mi zardzewiał 😀)
 7. machony_1

  Witam

  Czołem 😉
 8. Czyli wychodzi że mam numer 53409 , wyprodukowany 01.01.2002 ...... liczyłem że będzie większy unikat 😳
 9. Orientujecie się w której części vin można znaleźć numer seryjny i jak go odczytać ? ( egzemplarz który wyjechał z fabryki)
 10. Wersja 6 miejscowa(lewe zdjęcie ) czy 5 miejscowa (prawe zdjęcie) wychodzi tak z fabryki to nie jest kwestia przeróbki w garażu. Wydaje mi się że do roku 2009 można było kupić tylko wersję 3 lub 6 miejscową z biegami przy kierownicy. Co ciekawe wajchę od reduktora mam pod nogami 6 osoby. Po 2006 roku wydaje mi się że reduktor jest na pokrętle. Tyle moich obserwacji co do automatów. Manual to osobna historia. Ps: wydaje mi się że zdjęcia są z samochodów po 2009 roku.
 11. Skrzynię mogą być te same natomiast chodzi tu o wersję 5-cio lub 6-cio osobową. Zdjęcie numer 1 podnosisz podłokietnik i masz oparcie dla 6 miejsca 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.