Jump to content

Sebastian O.

Administrators
 • Content Count

  2779
 • Joined

 • Last visited

About Sebastian O.

 • Rank
  Administrator

Contact

 • AIM
  11566691

Profile Information

 • Location
  okolice Łodzi
 • Auto
  4x4

Recent Profile Visitors

502 profile views
 1. Nie znam takiego warsztatu, musisz szukać w internecie, czytałem że firmy świadczące taką usługe mogą podjechać do klienta. Osobiście to stawiam na wadliwe opony, lub krzywe, podbite felgi.
 2. W tak zwanej dupce reduktora na wyjściu tylnego wału jest łożysko a zaraz przed nim uszczelniacz, jeśli tam byłby luz to najpierw jest wycie a potem wyciek oleju. Pisałeś że wał był pokrzywiony, możliwe iż wałek w reduktorze też jest krzywy jeśli Ramik miał jakąś przygodę lub często wał ulega uszkodzeniu podczas załadunku auta poprzez widły wózka . Szkoda że nie masz drugiego kompletu kół, wyeleminował byś jedno podejrzenie raz na zawsze. Ja miałem 3 fullsizy, dwa Ramiki, 1500, 2500 oraz F250, 1500 to dość miekki jak na pickupa duży komfort, pamietam że też odczuwalem lekkie trzęsienie, ale żadnego bicia nie było. 2500 HD i F250 to już woły robocze choć ja je bardzo lubiłem. Pamiętaj że Pickupy to jednak taczki i nie można oczekiwać tego samego co daje osobówka.
 3. Kiedy jedziecie 2wd przedni wał sie nie kręci. Zapnijcie napędy i sprawdzcie ponownie. Częściowo problem tkwi w oponach ktore jeśli są zimne to zapamiętuja kształ po nocy, po rozgrzaniu problem powinien sie zmniejszyć. Np. w oponach o miekkiej mieszance wyważenie musi być tylko i wyłącznie na rozgrzanych oponach, tylko to gwarantuje prawidłowe wyważenie. Warto odwiedzić warsztat gdzie wyważaja koła na pojeżdzie, może to definitywnie rozwjązać problem.
 4. Żadna wada, jak miałem Viano to też było 2+2+3 , a w europejskich Suvach trzeci rząd to porażka , moja żona ma Discovery i tam jeszcze dorosły sie mieści ale wtedy już bagażnika nie ma. Gdyby przypadkiem znudził Ci się ten Full SUV to daj znać 😉
 5. A moźna zamieniać drugi rząd z trzecim ? . Coraz bardziej mi sie podoba ten Ford 👍
 6. Fajny, moje pieski miałyby raj w środku, w drugim rzedzie sa dwa fotele ?, jest 7 osobowy ?
 7. Weekend sie zaczął 😀, czekamy na 📸
 8. Oficjalnie to od tego roku są sprzedawane Ramy w PL, wszystko przed 2019 import indywidualny, wiec nie liczyłbym na instrukcje w języku polskim.
 9. A o którą generację pytasz ? II bedzie miała 1.8 m i 2.4m III - quad cab 2 m i 2.4m
 10. Sebastian O.

  Siema.

  Witamy na forum, paki long bed oferują 2,40 m długości, zatem jest pole do popisu na zabudowe dla psiaków 😉
 11. Rama jest do prostowania, sprzedawca tego nie ukrywa. Dużo roboty.
 12. No właśnie, most jeszcze łatwo można kupić i wymienić, a dobrej ramy to ze świecą szukać przy modelu 2500. A pamietasz czy może cena spadła od lutego ?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.