Jump to content

Mecenas

Administrators
 • Content Count

  162
 • Joined

 • Last visited

About Mecenas

 • Rank
  d/s wyjątkowych
 • Birthday 01/03/1989

Contact

 • AIM
  9667730
 • Website URL
  https://www.pickupklub.pl
 • Skype
  mecenas...

Profile Information

 • Location
  LBL/LTM
 • Auto
  Silverado 3500 ;)

Recent Profile Visitors

700 profile views
 1. Myślałeś nad czymś innym czy odpuściłeś?
 2. Dodam jeszcze że tylko u nas mamy stosunek masy 1,33 gdzie do tej pory rzadko zdarza mi się aby ktoś pilnował tego ale zawsze może ktoś upierdliwy się trafić 😉
 3. Patrzyłem w kilku hurtowniach co mam i nie mogę nic znaleźć co by pasowało lub chociaż było zbliżone do tych wymiarów.
 4. A nie patrzyłeś ewentualnie czy nie wyszłoby lepiej zakup kompletnego przegubu?
 5. Witamy na forum. Poczytaj na forum w dziale z elektroniką, przewijal sie kilka razy temat na forum.
 6. Tesla ma wprawdzie w planach swojego własnego elektrycznego pickupa, ale nie od dawna wiemy, że na ruchy firm Elona Muska nie powinni czekać ci najmniej cierpliwi. Do tych zdecydowanie nie należy inżynierka/youtuberka Simone Giertz, która kupiła Model 3 i przerobiła go na swojego wyjątkowego pickupa „Truckla”. Giertz nie zrobiła jednak tego w pojedynkę, co jest raczej zrozumiałe. Zgromadziła więc swój zespół i po dokładnym i starannym zaplanowaniu modernizacji, rozpoczęła wraz z nim praktycznie całkowity demontaż Model 3, który okazał się wymagany do rozpoczęcia planu. Jednak zamiast pójść na łatwiznę i po prostu przeciąć karoserię od tyłu słupka z dopasowaniem „paki”, inżynierka chciała zachować możliwie najwięcej oryginalnego nadwozia, jak to możliwe. Dlatego też zespół odciął sekcję dachu za słupkiem B, zachowując większość tylnych drzwi i wykorzystując część pokrywy bagażnika. Jako że taka operacja odcisnęła swoje piętno na sztywności konstrukcji, to ekipa musiała zastosować podporę, którą zrobili z pozostałych elementów bagażnika. Podstawę „paki” wycięto z kolei ze starego Forda F-150 i choć Truckla nie wygląda źle, to nadal wymaga sporo pracy. Giertz planuje oczyścić wnętrze, wykonać trochę karoserii i upewnić się, że cała konstrukcja jest odporna na warunki atmosferyczne.
 7. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 8. @patrykstal i takiego gmc to bym kupił 🙂 Akurat ma wszystko czego szukam 😄
 9. Jakiś już czas temu trafił mi się piękny ford do transportu na Szwajcarie a podłogę miał taką.
 10. Witaj serdecznie 😉 Uzupełnij nazwę miasta w profilu...
 11. Siema, jaki model silverado?? :D
 12. Witamy, podejrzewam ze bedzie cudo 😉
 13. Witam lubelskie 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.