Skocz do zawartości

Train Horns - czyli jak powalić ludzi na chodnikach


jaber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 583
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ok damy radę bez pośpiechu :-D

 

A tak na marginesie co się uśmiałem ostatnio jak zatrzymała mnie policja i przy okazji zauważyli elegancką małą srebrną butlę na powietrze obok butli gazowej..

 

Pytanie : Co to nitro ? !

 

mówię że powietrze ,nie uwierzyli zaczeli sprawdzać..szybko podpiołem pistolet do pompowania kół żeby nie szukali dalej bo jeszcze by horna znaleźli...i by było więcej pytań ! :lol:

www.tmtwentylacja.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
mówię że powietrze ,nie uwierzyli zaczeli sprawdzać..szybko podpiołem pistolet do pompowania kół żeby nie szukali dalej bo jeszcze by horna znaleźli...i by było więcej pytań ! :lol:

 

 

ale chyba posiadanie to jedno, a używanie drugie, więc za bardzo nie powinni sie czepiać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Leslie zmieniła właściciela. Właśnie dziś odebrałem od Druga. Była próba - cóż... do teraz dzwoni mi w uszach. Przymierzałem na szybko i wychodzi mi na to, że jesli mam to ustrojstwo ukryć, to muszę podwiesić Leslie zamiast zapasu. Zapasik wyląduje na pace. Mam jeszcze myśl, żeby skrócić wydech (i tak będę robić stack'sy), może jak dobrze potrybię to mi wejdzie.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odświeżę temat bo zabrałem się wreszcie do roboty z moim hornem. Z racji zieloności odnośnie zaworów, ich specyfikacji czyli ilości przepływu powietrza, ciśnienia, grubości przewodów itp proszę o pomoc, wszystko jedno kogo. A najlepiej byłoby umieszczanie zdjęć instalacji w tym temacie.

DODGE RAM 1500, 2006 5,7HEMI TRX4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend zrobię dokumentacje foto z mojej instalacji hornów, jeszcze się montuje ale już podczas prób efekt jest zajebisty :-D. Już widzę, że muszę poszukać jednej trąbki nisko tonowej bo jakoś tak wysoko pieje.

 

[ Dodano: 2011-07-20, 21:46 ]

Kiepska jakość ale tak na szybko próbka.

:roll:

DODGE RAM 1500, 2006 5,7HEMI TRX4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich ,jestem nowy szaraczek na forum ,przyciagnal mnie tu bardzo dla mnie wazny i inspirujacy temat ,zwracam sie w zwiazku z tym do profesjonalisty Jabera,lub innych formulowiczow ,ow moje SKN,SKW,sa juz jakies ciche ,chetnie widzial bym u mnie Leaslie,tylko jak jest z ich zdobyciem?? :?: :?:

Jeep Grand Cherokee ZJ 4.0,lift 3C,niespodzianka SKN,SKW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec lipca na jebaju, takie jak moje kosztowały ok 450 baksów + wysyłka 100 $. Jest duża szansa, że doliczyć trzeba będzie cło, bo bladź jest wielka ;-) . Było kilka ofert, więc nie sądzę, że będzie problem z zakupem.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna to troche taniej ogarnac :) jest SKN i SKW+ 3x hadley

 

lada dzien beda 2 szt od lokomotywy M62 ponizej link

 

 

[ Dodano: 2011-09-13, 12:21 ]

Misiek69 bys zapodal jakis filmik jak Leslie sobie radzi :-D

 

[ Dodano: 2011-09-13, 12:24 ]

Misiek69 ,bys zapodal jakis filmik ,jak Leslie sobie radzi :roll:

Jeep Grand Cherokee ZJ 4.0,lift 3C,niespodzianka SKN,SKW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.