Jump to content

Misiek69

Klubowicz
 • Content Count

  2243
 • Joined

 • Last visited

About Misiek69

 • Rank
  Weteran

Contact

 • AIM
  696969

Profile Information

 • Location
  Konstancin Jeziorna

Recent Profile Visitors

241 profile views
 1. Witam. Sprzedam pokrywę paki. Stan jak na zdjęciach. Opis i kontakt w ogłoszeniu. Polecam. Naprawdę warta tych pieniędzy. Paka Ram
 2. Pamiętam go, jak był wystawiany dobry rok temu. Czemu się nie sprzedał? Albo jak się sprzedał, to czemu nowy właściciel tak szybko się go pozbywa? Może nie jest to argument wykluczający, jednak warto się temu przyjrzeć.
 3. www.brenderup.com/pl-pl/pl Polecam. Mocne, trwałe, nie najtańsze jednak za solidność trzeba zapłacić. Na pocieszenie dodam, że najdroższe też nie są :-D
 4. Z tego co pamiętam (nie miałem hemika, tylko 4,7) przy oględzinach wszyscy zwracali uwagę, na to że miejsce znaczka jest koło reflektora, nie koło drzwi. Nikt nic nie mówił o wersji. W tej budzie znaczek miał być przy reflektorach i szlus. Może niech się inni wypowiedzą.
 5. Siepiet pierwsze słyszę :-( Jeśli tak jest rzeczywiście, to przepraszam za wprowadzenie w błąd.
 6. Znaczki hemi na nadkolach w złym miejscu, pewnie coś było klepane. Przebieg jakiś dziwnie malutki, jak na tak wygniecione fotele.
 7. MkMario jest z tamtych stron, jak pamiętam. Możesz do niego uderzyć.
 8. W 2500 lusterka się nie rozsuwają, tylko otwierają poprzez obrócenie ich ręcznie.
 9. Z przodu piękna biblioteczka. Książki na te półki też dorzuca? ;-)
 10. A to benzin jest?? O, to przepraszam. Wydawało mi się, że Cummins. Sorki za wprowadzenie w błąd. Długa paka? Pewnie że tak. Skleroza u mnie postępuje w zastraszającym tempie. :-)
 11. Po pierwsze primo - Czy to nie jest ram Sebastiana O? Wygląda prawie identycznie. Drugie primo - te skrzynie tak mają. Niestety nie wykorzystują całej mocy silnika. Z tą progresywnością to bujda. Pamiętaj, że to pojazd dla rolników, a nie auto do ścigania spod świateł. No chyba że coś podłubiesz. Mój gumiś na światłach mało komu ustępował :-)
 12. A ja ostatnio miałem okazję przejechać się Raptorem i mówię Ci, bierz Raptora!!! Bomba auto!
 13. Misiek69

  Kod błędu

  Tak, to sonda lambda, za katalizatorem. Już zamówiona. Oryginał 390zyli, za półtora tygodnia do odbioru. Dzięki mrB
 14. Misiek69

  Kod błędu

  Chłopy! Może ktoś pomoże. Wyskakuje mi w benzyniaku 4,7 kod błędu P0038. Nigdzie nie mogę znaleźć tłumaczenia. Ktoś coś? Zrewanżuję się browcem.
 15. Tia, a Szczecin nad morzem :-D Środek tego drugiego wskazuje na mocne przepracowanie :-)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.