Skocz do zawartości

F-150 3.5L 2016..... nie grzeje


sheriff

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ludzie!
Odkopałem loginy bo ładnych parę lat mnie tu nie było ale po datach wpisów zastanawiam się czy to forum jeszcze żyje😁.
Oto mam problem z F-150.. nosz k...wa nie grzeje. Nowa pompa, termostat, korek, płyn.. (przed wymianą już nie grzało ale pompa hałasowała i miała luz więc wymieniłem).. układ odpowietrzany na różne sposoby, węże zasilania i powrotu z nagrzewnicy gorące a powietrze leci zimne. Pomysły mi się kończą.. przerabiał ktoś temat?? 😐

Dodge Ram'98 3500 HD CTD

 

czarno go widzę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Potrzebne jeszcze kluczowe informacje czy temperatura silnika w normie?

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

 

GRUPA SPEED CAR

Multiagencja Ubezpieczeniowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj sobie na youtubie hasła blend doors dodge ram 2012. Na 100% znajdziesz kilkanaście stron z instrukcjami jak szukać usterki i jak ja naprawić.

Przyczyn może być kilka - uszkodzone same klapy, ich napęd,albo coś oprogramowaniem.

Ja z tymi rocznikami nie miałem do czynienia, więc z fusów nie będę wróżył.

Niestety, w przypadku nagrzewnicy mało inwazyjna naprawa jest raczej niezbyt prawdopodobna😒

F150 302 V8 4x4 - sprzedany 😞

Escalade 6.2😍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W RAMie 3 gen żeby dostać się do klap trzeba zdjąć deskę i opróżnić klimę, oraz rozpiąć jej przewody. Do napędów klap można dostać się demontując schowek i centralną część "deski". Ściągnięcie deski to 30-60 minut.

Jak jest w 4 gen niestety nie wiem, ale youtube pewnie coś podpowie

 

moja stajnia - uzbierało się ponad 1000KM 🙂 : Dodge RAM 1500 [EVA], Audi Q5 [CAEB], Audi A3 [CNT], Saab 9-3SS [B207E], Astra Bertone [Z22SE], Skoda Favorit 136 (babcia)

https://mubi.pl/id-5EGVDL 150zł taniej ubezpieczenie przy zakupie z MUBI.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.