Jump to content

volen

Members
 • Content Count

  73
 • Joined

 • Last visited

About volen

 • Rank
  Klubowicz

Contact

 • AIM
  323673723

Profile Information

 • Location
  Gdynia

Recent Profile Visitors

173 profile views
 1. eori to taki nip dla cła jak ściągasz na firmę,.to musisz mieć 😉 kiedy planujesz ściągać graty?
 2. zapraszam wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia mojej strony volen.pl to blog, na którym obecnie opisuję swoją wyprawę Pchełką (F150) na wschód, może kogoś zainteresują przygody ;) Pchełka jest, prócz mojego kolegi, Pawła, równoprawną uczestniczką wyprawy: słuchamy jej szczebiotu i powarkiwania, lejemy olej na znużone serducho lub łatamy jakieś części PS. jeśli komuś się spodoba, proszę o udostępnienie wpisu na fb :) pozdrawiam :)
 3. volen

  Ford f150 v8

  Niestety nic o radiach nie wiem, temat jeszcze przede mną ;)
 4. Po wymianie rozrządu Pchełka jeździ prawie spoko. Jak się bujam do Casto koło obwodnicy, czyli jak rozgrzeję trochę silnik na mieście, potem przegazuję go na 120-140km/h na samej obwodnicy, to jak zjeżdżam na parking, na zakręcie, potrafi zdechnąć. Coś tam pocharkocze, pofaluje i zdycha. Tak samo, gdy na ciepłym silniku ostrożnie cofam dupką w wolne miejsce. Dużo częściej dzieje się tak na gazie niż na benzynie. No wstyd, Panie i poruta. Kolega podpowiedział, że to może być winą zepsutych/uszkodzonych sond lamba, bo to od nich zależy skład mieszanki, jaką dostaje silnik i może za bogato, czy zbyt ubogo na wolnych obrotach dostaje. Coś, ktoś? [ Dodano: 2018-02-19, 15:23 ] lambdy wymieniłem, takoż i filtr paliwa, jest trochę lepiej, przynajmniej jeśli chodzi o benzynę. na gazie dalej trup, nieboszczyk :-/
 5. volen

  Ford f150 v8

  cześć :) - jeśli chodzi o części, to biorę albo ze Stanów, albo z Elcaparts. - jeśli chodzi o serwis, to niech ich wszystkich szlag trafi, przynajmniej jeśli chodzi o Trójmiasto :-/ Sprawy proste, mechaniczne (zawieszenie, wydech itp) to Ci każdy dobry warsztat ogarnie, ale jeśli chodzi o sprawy made in usa, to tylko internet...
 6. tą firmą to byś mógł się podzielić na forum :)
 7. Tu chyba każdy Ci powie, że tylko pickup, bez względu na koszty ;)
 8. Wszystkim zainteresowanym ku wiecznej pamięci link do łopatologicznego tutorialu na przeczyszczenie MAF tutaj I znalazłem jeszcze na justanswers takie gify, mam nadzieję, że wlezą do posta :)
 9. u mnie ani razu nie spytali o to :) ale za to zrobili mi w zeszłym roku niespodziankę, bo stwierdzili na przeglądzie, że nie mogą zarejestrować pojazdu, któremu przez przednią szybkę nie przeziera vin. co oczywiste, u mnie nie przezierał, miejsce było, i owszem, ale nie było widać. i facet kręcił nosem, kręcił i powiedział, że nie da przeglądu. tak więc wspiąłem się na koło i zacząłem zaglądać sam w tę dziurwę. okazało się, że za płytko zerkał :) myślałem, że spadnę ze śmiechu, przegląd dostałem :)
 10. Pchełka starsza, ale 5.4 ma łańcuch rozrządu, własnie wymieniałem niedawno, przeciwmgielne mam przy światłach (na tym okręcaku do siebie), jak w skodzie czy kia. Ty pewnie też tak będziesz miał, wystarczy podłączyć. Gaz mam BRC i ssie go i jeździ ;) Haki robi gościu na allegro, masz link (https://goo.gl/cUWwrF), to co prawda hurtownia ze Starogardu Gdańskiego, ale możesz wyszukać producenta, chyba ze Słupska :) Gratuluję zakupu :)
 11. volen

  rozrząd 3miasto

  sam robisz, czy zleciłeś? :)
 12. a widziałeś ten pojazd? bo u mnie zdjęć nie widać. co do skrzyni, to moja (2005) jakoś ciągnie, nie słyszałem też, żeby jakoś specjalnie awaryjne były, ale nie mierz tą miarą, bo może na mnie nie trafiło jeszcze ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.