Skocz do zawartości

Kuba M.

Klubowicz
 • Zawartość

  531
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Kuba M.

 • Tytuł
  Weteran

Kontakt

 • GG
  11111

Informacje

 • Lokalizacja:
  Mszczonów

Ostatnie wizyty

155 wyświetleń profilu
 1. Kuba M.

  Wydech z Rama 2015 do 2004 i belka haka

  Kurde, faktycznie Magnaflow musiał niedawno mocno zdrożeć, np. tłumik do Jeepa z niecałych 400 na 550...
 2. Kuba M.

  Wydech z Rama 2015 do 2004 i belka haka

  Ciekawe ile kosztuje teraz komplet np. Magnaflow? Może okazać się, że niewiele więcej...
 3. Kuba M.

  czy warto ? taka eFka / zakup kontrolowany

  Zdobądź vin i pytaj tego gościa: https://www.facebook.com/passioncarspl/
 4. Kuba M.

  Napęd 4x4

  Trochę inaczej - ograniczenie prędkości dotyczy tylko samego dołączania przedniego napędu - po załączeniu można gnać ile się chce.
 5. Kuba M.

  RAM 1500

  Zacznij od wymiany korka wlewu. Jeżeli to nie pomoże, to do sprawdzenia masz cały układ odpowietrzania zbiornika - gdzieś pewnie łapie "lewe powietrze"
 6. Kuba M.

  Napęd 4x4

  W sprawie elektryki nie pomogę - nie znam nikogo, kto by to ogarniał. Zresztą m.in. dlatego zamiast nowszego pickupa z USA kupiłem amaroka. Co do opon, to wszystko zależy od tego, jak używasz auta. Ja od kilkunastu lat w każdym aucie mam AT-ki, na których jeżdżę cały rok. Ale w trasę wybieram się rzadko, głównie latam po terenach wiejsko-podmiejskich i mieszkam kilometr od asfaltowej drogi.
 7. Kuba M.

  Napęd 4x4

  Możliwość na pewno jest. Ale biorąc pod uwagę nasze warunki, tj. brak części i jeszcze większy brak ludzi którzy by to ogarnęli, to taniej, szybciej i skutecznie wyjdzie wymienić eFa na takiego w funkcją AUTO. Pamiętaj tylko, że "auto" to nie jest typowy full time - to w dalszym ciągu skrzynia rozdzielcza bez mechanizmu różnicowego. Po prostu elektronika sama dopina i rozpina napęd w razie potrzeby. I jak ktoś tu już niedawno opisywał, nie robi tego w sposób szczególnie delikatny. Pamiętaj, że w Twoim reduktorze możesz dopinać i rozpinać przód w czasie jazdy. Miliony ludzi dają z tym radę, to dlaczego nie Ty ;-)
 8. Kuba M.

  Napęd 4x4

  Jeżeli siedzi tam najprostszy reduktor Borg Warner, to nie można - brak mechanizmu różnicowego (czy czegokolwiek innego co by go zastępowało) w skrzyni rozdzielczej.
 9. Kuba M.

  Osłony burty

  Szukałem tego samego do Amaroka. Znalazłem jeszcze coś takiego: https://www.4x4at.com/vw-amarok-double-cab-truck-bed-rail-caps Bliżej i zdecydowanie taniej. Do Misków też coś pewnie mają.
 10. Kuba M.

  Osłony burty

  Ciężko wywróżyć, jaki rocznik tego l200. Jeżeli aktualnie produkowane to spróbuj w ASO. Takie listwy do wielu pickupów robi amerykański Bushwacker, ale nie dość, że sam produkt jest drogi, to jeszcze z powodu gabarytów ściągnięcie tego do PL też tanie nie jest. Może się okazać, że taniej wyjdzie kupno nowej wanny. Może produkuje to ktoś jeszcze - szukaj pod hasłem "Bedrail Cap"
 11. Kuba M.

  F-150 koła 34"

  Nawet jeżeli masz 4x4, a nie kastrata, to może być ciężko. Jeżeli nie chcesz zakładać liftu, to chyba bezpieczniej będzie uderzyć w coś mniejszego. Pamiętaj o jednym - rozmiar podany na oponie jest raczej mocno orientacyjny i w zależności od producenta, a nawet modelu opony tej samej m-ki rozbieżności potrafią być spore, nawet do 1 cala.
 12. Kuba M.

  F-150 koła 34"

  Jakbyś napisał w czym to ma się zmieścić, to może było by ciut łatwiej cokolwiek odpowiedzieć. F150 jest trzynaście generacji, a w każdej po kilkanaście różnych wersji. A szklane kule trudno dostępne ostatnio :)
 13. Kuba M.

  Wielki Comeback PIckUpKlub.pl - dla pierwszej 10-tki GADŻETY !!!

  Właśnie odebrałem od kuriera wielką pakę. Wielkie dzięki!!! Co i komu jestem winien? Bo żona pieje ze szczęścia, ponieważ polar idealnie w jej rozmiarze :-)
 14. Kuba M.

  Światełka w kabinie i oświetlenie paki.

  Żaden wstyd - nie jeden wymieniał z tego powodu akumulator :-)
 15. Kuba M.

  Światełka w kabinie i oświetlenie paki.

  Ostatnie położenie pokrętła od regulacji oświetlenia wskaźników włącza oświetlenie kabiny - Amerykanie tak lubią i w zasadzie w tej chwili nie kojarzę, czy w ogóle spotkałem jakieś auto z USA, które by nie miało takiego rozwiązania. A jeżeli chodzi o oświetlenie paki, to w starszych amerykańskich pickupach zawsze było spięte na krótko z oświetleniem wnętrza. Dziwne, że dotrwało aż do Twojej generacji eFa. Może chcieli zaoszczędzić na dodatkowym włączniku i kablach, a może nikt się nad tym nie zastanawiał, bo dla nich to norma
×

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.