Skocz do zawartości

czy warto ? taki RAM / zakup kontrolowany


kucaro

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem go dziś oglądnąć. Odpuść sobie ten egzemplarz kolego. Jest tak zniszczony z zewnątrz i wewnątrz, że musi mieć ze 500.000km conajmniej i być katowany od początku eksploatacji. Klosze zmatowiałe tak jak gdyby jezdził po wodzie, chromy w połowie zardzewiałe, jak zerknąłem na ramę to również była cała zardzewiała.

 

Jak dla mnie ta cena na takiego wyeksploatowanego Ram'a to lekka przesada.

Ram 5.7 hemi TRX4 2006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

Delikatny szmer Cumminsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaaał!!!!

Ale był popularny!!!

Nawet we Włochach go pokazywali :-) .

A ja go przejąłem i powiem Wam, że wart był każdej złotówy.

Zrobiłem nim już ponad 5000km, więc jakby coś było ukryte, to już by wyszło. Najbardziej szokuje mnie spalanie: 12,5 poza miastem 13-14 miasto. Za miastem trzymam ok 70mil/h a w mieście to po prostu jeżdżę. Bez katowania, ale też bez nastawiania się na oszczędność.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek to i tak drogo ci wychodzi chyba ze lejesz paliwo z 2 reki ;-) na gazie jest taniej

Drogo nie drogo, ale moment CTD powala, a Hemi przy nim to pierdzioch który idzie jak mu dasz w palnik. Ja najpierw byłem pod wrażeniem PSD Muddera, a teraz powalił mnie Miśka CTD. Inna bajka, inna jazda, inne osiągi, inny fun mimo, że do setki hemi go wciągnie to i tak się zakochałem. Czekam teraz na lepsze czasy, aby móc sobie pozwolić na CTD. ;-) Wciskasz gaz do połowy, a on ciągnie jak wściekły, a Hemi wciskasz gaz do połowy a on gulgocze i udaje się spacerkiem w drogę. W CTD czuć potencjał.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek to i tak drogo ci wychodzi chyba ze lejesz paliwo z 2 reki ;-) na gazie jest taniej

 

Tu nie chodzi o drogo niedrogo. Chodzi o to, że nastawiłem się na 15-17 litrów a tu taka niespodzianka. No i tak jak pisze Drug ten moment, ach ten moment.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Panowie proszę o opinie, obecna cena 14750 $, lokacja USA,

 

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=180643484259&ssPageName=ADME:X:RTQ:MOTORS:1123

 

 

Była odnawiana paka , zdaje sobie sprawę ze przebieg może być nawet dwukrotnie większy, ale podoba mi się i nie wiem czy go nie zadatkowac :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian-masz jakiś przetarty szlak importu z usa? Zciągałeś już coś? Może i dla mnie coś w tym stylu by sie trafiło? Nia za darmo. W ogóle, komuś zaufanemu bym temat zlecił. Co by ameryki nie odkrywać już odkrytej.

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

Delikatny szmer Cumminsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Przetartej drogi to nie mam, ciagnalem swojego obecnego w 2007 i trochę nerwów było, teraz wyslalbym przez Doma.com.pl , koszt około 1850 zielonych z transportem pod Warszawę.

 

Wiadomo ze ktoś musi jeszcze nadać w porcie , wiec jego prowizja i koszty transportu do portu. Najlepiej zeby auto było jak najbliżej NY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
diesel powala momentem i jego stalym przebiegiem, co nie znaczy, ze benzynka odstaje - przy tych samych pojemnosciach benzynka diesla wciaga nosem ;)
Zgadzam się. V10 wciąga seryjnego CTD 2 gen (nawet HO a Misiek nie ma HO) , nie ma turbodziury , moment taki sam , tylko inny jego przebieg , co nie oznacza gorszy :P. No , ale zawsze i tak dochodzi to tej samej konkluzji.... kto jeżdzi seryjnym CTD ? Misiek podkręć go trochę :!: Aż się prosi o to.

 

[ Dodano: 2011-04-08, 14:43 ]

Była odnawiana paka , zdaje sobie sprawę ze przebieg może być nawet dwukrotnie większy, ale podoba mi się i nie wiem czy go nie zadatkowac
Przebieg wygląda mi na oryginalny, i cena jest też do niego adekwatna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CTD ma jedną zdecydowana przewagę nad benzynowymi Ramami. Tanio się go chipuje. Wtedy osiągi są zdecydowanie lepsze.

W benzyniakach kosztuje to majątek, a w 1500 jest to wręcz nie opłacalne ze względu na wytrzymałość przeniesienia mocy na asfalt.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek podkręć go trochę Aż się prosi o to.

Powolutku, powolutku. Małymi kroczkami. Na razie jeśli chodzi o podkręcanie, to cudownie udało mi się go wykastrować :evil: BTW: Ma ktoś może do opylenia krzyżak do wału napędowego od przedniego mostu? Pytam poważnie :-)

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no szkoda, myślałem, ze jutro wpadniesz i pokażesz 'bestie' mojej małżowinie.

 

Samochód jeździ, tylko mam zdjęty przedni wał. Wczoraj na robocie jeżdżąc po kopnym piachu miałem wrażenie, że coś nie halo. Podjechałem do mnie na glinianki na piasek, żeby sprawdzić na spokojnie. Wjechałem w piach, zakopałem się lekutko i nagle ZONK! tylne koła robią a przednie stoją. Okazało się, że urwał się przedni krzyżak od wału. Nie było katowania, ani nie jeździłem z zapiętym przodem, więc pewnie się wypracował ze starości :-) . Gumiś na razie tymczasowo jest wykastrowany.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nawet człowiek potrafi się zepsuć, to co dopiero taki Heavy Duty??? Poza tym, krzyżak - część eksploatacyjna, więc miała prawo się wyeksploatować ;-)

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nawet człowiek potrafi się zepsuć, to co dopiero taki Heavy Duty??? Poza tym, krzyżak - część eksploatacyjna, więc miała prawo się wyeksploatować ;-)

 

Misiek teraz bedzie jak lew bronil swojego Heavy Duty ;-) zlego slowa nie powie ;-) ciekawe jak dlugo ?? ;-) :-)

RAM 1500 `04 5,7 HEMI MAGNUM

BLUE SKY :-)

www.biderman.pl

Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nawet człowiek potrafi się zepsuć, to co dopiero taki Heavy Duty??? Poza tym, krzyżak - część eksploatacyjna, więc miała prawo się wyeksploatować ;-)

 

Misiek teraz bedzie jak lew bronil swojego Heavy Duty ;-) zlego slowa nie powie ;-) ciekawe jak dlugo ?? ;-) :-)

To do niego nie podobne, bo jakby tak było to by o tej awarii nie napisał. Tak prawde mówiąc to nie psują się tylko te nasze auta których nie używamy, ale z doświadczenia forumowego i nie tylko, wiem, że i te mają problemy. Heavy Duty to nie Indestructible ;-)

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie, to mam wrażenie, że poprzednik jeździł 4x4 po twardym a ja teraz zbieram żniwa.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie, to mam wrażenie, że poprzednik jeździł 4x4 po twardym a ja teraz zbieram żniwa

Tak moglo byc na 100 % bo malo kto wie ze jak sie ma 4x4 to tylko po bialym a nie zawsze jak np w quatro czy awd tak to jest z laikami ;-)

RAM 1500 `04 5,7 HEMI MAGNUM

BLUE SKY :-)

www.biderman.pl

Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyżak ma w połowie stare pęknięcie, więc już był trafiony. Przy mnie tylko umarł :-)

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie, to mam wrażenie, że poprzednik jeździł 4x4 po twardym a ja teraz zbieram żniwa.

Po twardym nie po twardym ale przecież krążył swego czasu na YouTube filmik z "prezentacji" Twojego samochodu. Poprzedni właściciel podawał nawet linka w ogłoszeniach. O ile dobrze pamiętam to Twój HD kręcił tam ładne bączki :-) Co prawda na miękkim ale kto wie, co działo się poza kadrem albo na ocenzurowanych scenach... :mrgreen:

Ale krzyżak to drobiazg. Wymienisz i będziesz śmigać ;-)

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.