Skocz do zawartości

czy warto ? taki RAM / zakup kontrolowany


kucaro

Rekomendowane odpowiedzi

Quarter - nie dziękuję, żeby nie zapeszyć, ale doceniam... Co do tego SRT. Co on ma z SRT?? Może jemu chodziło o SLT?

 

[ Dodano: 2011-03-06, 14:04 ]

Dodzwoniłem się do gościa. Ma wysłać mi więcej zdjęć a na przyszły weekend wstępnie umówiłem się z nim na wizję. Blacksmoke Drug pasuje termin?

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quarter - nie dziękuję, żeby nie zapeszyć, ale doceniam... Co do tego SRT. Co on ma z SRT?? Może jemu chodziło o SLT?

 

Myślę, że chodzi o sam system odpalania z pilota, który jest z wersji SRT (jeśli to ma sens):

 

"system odpalanie auta z pilota wersja SRT"

 

Albo, tak jak piszesz, pomyliło mu się z SLT. Albo, co jeszcze bardziej prawdopodobne, szuka jelenia, który uwierzy, że HEMI = SRT. Ciekawe, czy znaczek SRT z tyłu przykleił :mrgreen:

były trzy Jeepy (WG, XJ, YJ) - będzie RAM!

 

"A pick-up truck is about individuality and this is why everybody in US has a truck" (BBC) ;););)

 

www.MODERNPET.pl - Gwiazdy światowych rankingów karm dla psów i kotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z prawej strony na drzwiach ma napis SRT, ale na tylnej klapie chyba SLT :-) . Ciekawe.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściema z tym SRT. On już wisi dobrze ponad pół roku i w poprzednich edycjach ogłoszenia chyba nic nie było nt SRT. Zresztą, o ile się nie mylę, SRT to kastrat, a ten ewidentnie ma 4x4.

były trzy Jeepy (WG, XJ, YJ) - będzie RAM!

 

"A pick-up truck is about individuality and this is why everybody in US has a truck" (BBC) ;););)

 

www.MODERNPET.pl - Gwiazdy światowych rankingów karm dla psów i kotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był już kiedyś ten "srt" z leszna gdzieś na forum, wtedy był oznaczony xrt i nawet był link, że jest taka wersja.

 

tutaj aukcja:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=1194839573

 

 

dokładnie, to ten sam. zapomniałem, faktycznie wtedy wystawiali go jako XRT. no nic, poproszę o VIN i powinno się wszystko wyjaśnić. choć, na moje niewprawne oko, to zwykły SLT, który ktoś próbuje podbajerzyć :-/

były trzy Jeepy (WG, XJ, YJ) - będzie RAM!

 

"A pick-up truck is about individuality and this is why everybody in US has a truck" (BBC) ;););)

 

www.MODERNPET.pl - Gwiazdy światowych rankingów karm dla psów i kotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może on jest SRT, tylko facet nie wymawia R i wychodzi SLT :kasztan: .

 

To już prędzej w moim wydaniu wszystkie SRT stają się zwykłymi SLT - ja właśnie nie wymawiam czysto "r" :-)

były trzy Jeepy (WG, XJ, YJ) - będzie RAM!

 

"A pick-up truck is about individuality and this is why everybody in US has a truck" (BBC) ;););)

 

www.MODERNPET.pl - Gwiazdy światowych rankingów karm dla psów i kotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

dokładnie, to ten sam. zapomniałem, faktycznie wtedy wystawiali go jako XRT. no nic, poproszę o VIN i powinno się wszystko wyjaśnić. choć, na moje niewprawne oko, to zwykły SLT, który ktoś próbuje podbajerzyć :-/

 

W lesznie jestem codziennie i ten ram na moje oko stoi na placu gdzie stoją same auta z usa i wszystkie są przetrącone.

Był Ram 2500 '97 Magnum

 

Była TUNDRA [glow=red]5.7[/glow] LTD DC 4X4 BIG BAD & BLACK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może on jest SRT, tylko facet nie wymawia R i wychodzi SLT :kasztan: .

 

To już prędzej w moim wydaniu wszystkie SRT stają się zwykłymi SLT - ja właśnie nie wymawiam czysto "r" :-)

 

No tak coś mi się poprzekręcało :-) Moja córka też ma miękkie "r" jak była mała, to było to bardziej słyszalne a teraz też jest, tylko mniej. Idąc za Smoleniem - ma takie widzimisię i nie mowi "r" :-) .

Sorki za Offtop

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Panowie ,czy widział ktoś tego RAMIKA?

http://allegro.pl/dodge-ram-1500-5-7-hemi-4x4-sport-i1497771686.html

To jest Poznań... Czy może był kiedyś na forum dyskutowany ...?

 

[ Dodano: 2011-03-07, 22:16 ]

Misiek69 i jak ten ramik z Imielinia ? CZęsto go mijam-stoi w salonie -świetnie wygląda :)

Była NISSAN D22 NAVARA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproś o nr. VIN , sprawdz go w CARFAX'ie bądz w AUTOCHECK, jeśli nie będzie większych zastrzeżeń to zastanów się nad kupnem. Wersje SPORT, nie mają chromu. Kolor czerwony nie jest zły, na pewno będziesz bardziej widoczny niż w czarnym jeśli Ci na tym zależy.

Sprawdz go dogłębnie, zazwyczaj zza wielkiej wody Ram'y przypływają po wszelkich stłuczkach,powodziach, gradobicicach itd.

Ram 5.7 hemi TRX4 2006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKI "aro" :-)

ja szukam nowszego modelu-nie znam się na mechanice samochodowej i nie mam czasu latać po mechanikach.Starsze modele wyglądają o wiele bardziej stylowo ale cóż... :-)

Dzieki WojtRybnik-wysłałem zapytanie o vin...czekam :-( Kolor...no nie jest to wymarzony ale jest tak mało tych modeli na rynku... :-(

 

A co myślicie panowie o prywatnym sprowadzeniu z USA? Jest to jeszcze opłacalne? Mam tam jakiegoś znajomego w i teoretycznie za jakąś kasę mógłby sie tym zająć...

Próbaował ktoś takiego sposobu?

Była NISSAN D22 NAVARA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Panowie ,czy widział ktoś tego RAMIKA?

http://allegro.pl/dodge-ram-1500-5-7-hemi-4x4-sport-i1497771686.html

To jest Poznań... Czy może był kiedyś na forum dyskutowany ...?

 

[ Dodano: 2011-03-07, 22:16 ]

Misiek69 i jak ten ramik z Imielinia ? CZęsto go mijam-stoi w salonie -świetnie wygląda :)

 

Przyglądałeś mu się z bliska?? Jeśli tak to jakie odczucia?? My z Drugiem i Blacksmoke'em jedziemy na oględziny w sobotę.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie panowie o prywatnym sprowadzeniu z USA? Jest to jeszcze opłacalne?
Uważam, że jeśli chcesz sprowadzić sprawny, w bardzo dobrym stanie (a na pewno na tym Ci zależy) to cena takiego auta będzie znacznie większa, duża część RAMów sprowadzanych do PL jest po przejściach kupowanych na aukcjach copart.com, nie zawsze uszkodzony znaczy zły ale duża część uszkodzonych ramów w PL jest naprawiana jak najniższym kosztem. Jest sporo firm w USA które sprzedają IDEALNE używane pickupy, ale cena również jest...

 

Dlatego uważam, że najlepiej szukaj RAMika w PL, sprawdzaj VIN w CARFAXie i/lub AutoChecku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jonko... taaa będę szukał w PL...

Mam jeszcze pomysł kupić uszkodzonego prosto od handlarza-znalazłem takiego czarnego na alllegro2008-nawet nie tak bardzo rozwalony- i zrobić go u znajomego mechanika lub... czytałem na forum że w Milówce-a to jeszcze blisko mnie-jest dobry mechanik.

 

[ Dodano: 2011-03-08, 16:45 ]

Puść mi nr tel na pw

 

poszło dzięki

Była NISSAN D22 NAVARA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszło dzięki

 

Nie wiem, gdzie poszło, bo do mnie nie doszło :-) .

Popraw się.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.