Skocz do zawartości

Znalezione na alledrogo/ebay


kucaro

Rekomendowane odpowiedzi

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt z nas. Ale czemu ściema?

Choćby europejskie lampy :mrgreen:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://allegro.pl/show_item.php?item=1085492042

niby pickup, niby Mercedes, a moze i Ford.

Nie wiem czy sprzedający wie co sprzedaje, a kupujący niekoniecznie dostanie to co kupił :-)

001que.th.jpg002ctg.th.jpg

-----------------------------------------

pozdrawiam

www.eventino.net

www.fit-arena.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

http://www.motorhouse.info/katalog/?p=productsMore&iProduct=159

Tutaj kupiłem swojego Rama i zajrzałem z ciekawości. Fajne cacko mają na sprzedaż. Coś dla Fordziaków, ale na takiego Forda to i ja mam chrapkę, szkoda, że razem z chrapką kasa nie idzie w parze... :kasztan:

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.motorhouse.info/katalog/?p=productsMore&iProduct=159

Tutaj kupiłem swojego Rama i zajrzałem z ciekawości. Fajne cacko mają na sprzedaż. Coś dla Fordziaków...

Śliczny ale... Wybacz Drug, że ostudzę nieco Twój entuzjazm :mrgreen: To wersja z napędem tylko na jedną oś. Tym bardziej szkoda, bo całkiem nie dawno się dowiedziałem, że model Harley Davidson 2010, jeśli już ma napęd 4x4 to tylko w wersji AWD. Innymi słowy jest to pierwszy w historii F-150, który na pokrętle reduktora ma opcję "AUTO" i można nim pomykać bezpiecznie po czarnym z napędem na cztery łapy. No ale ten z ogłoszenia to niestety - jak to się tutaj mówi - "kastrat"... :mrgreen:

 

A przy okazji - no proszę:

... ale na takiego Forda to i ja mam chrapkę...

To już drugi (po Bullterierze) zatwardziały "Ramowiec", który deklaruje publicznie miłość do Forda hihihi.... :kasztan:

 

Ps. Wybacz Drug, nie mogłem się powstrzymać ;-)

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
To już drugi (po Bullterierze) zatwardziały "Ramowiec", który deklaruje publicznie miłość do Forda hihihi....
Ja nie kupiłbym nowego :-P . No i nie schlebiajcie tak sobie koledzy eFowcy :-P .

 

Ale na poważnie. Jedna jedyną ale bardzo poważną wadą Rama 2 gen jest dla mnie to, że nie był produkowany w wersji dual cab (prawdziwa podwójna kabina), bo to co mamy (czyli quad cab) to jest po prostu normalne półtorej kabiny. Niestety będę za jakiś czas tego potrzebował więc może kiedyś kupię coś innego.

A poza tym kocham Rama , ale tylko 2 gen HD. a z drugiej strony nie jestem jakimś przeciwnikiem eFa czy Silverado. oba bardzo mi się podobają. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już drugi (po Bullterierze) zatwardziały "Ramowiec", który deklaruje publicznie miłość do Forda hihihi....

 

Ps. Wybacz Drug, nie mogłem się powstrzymać

Miłość do Rama jest większa niż do Forda, bo Rama kocham z wadami, a Forda tylko za zalety ;-)

 

Podobnie jak Bullterier nie jestem nastawiony tylko na Rama, ale tylko Ram ma w sobie "łobuza", a Ford mimo, że ma kupe zalet ma wygląd (wg. mnie oczywiście) grzecznego chłopca :-P

 

P.S. Japacz wybaczam i proszę o wybaczenie, nie mogłem pozostawić tego bez echa ;-)

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja to powiem tak. Ram 2 gen jest na pierwszym miejscu dla mnie zawsze, a jak będę potrzebował kiedyś więcej miejsca z tyłu to eF albo Silverado , oczywiście tylko HD. Oba są fajne moim zdaniem. I tak samo mi się podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydechy z tyłu służą również jako stopnie do wchodzenia na dach buahahaha. Ja pitole tuning rodem z Ukrainy, szkoda komentować.

 

Ładny!. Jestem tylko ciekaw jakie u nich są przepisy, że można zarejestrować samochód z kierownicą po lewej

U nich obowiązują przepisy unijne, mimo, że to kraj dość konserwatywny, a u nas w naszym pogańskim kraju obowiązują przepisy których nie ma, a nawet jakby były to i tak wszystko zależy od diagnosty, albo od policjanta, czy może od krokodyla... tego i tak nikt nie wie od kogo cokolwiek tutaj będzie zależeć. :-/

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bully Dog jest już przez nas sprawdzony i recenzja jest w innym temacie. Jeśli chodzi o ten produkt to wolałbym jednak mieć go z US, bo w tym ogłoszeniu są dziwne dane. "OBSLUGUJE SAMOCHODY MARKI DODGE RAM 1997-2005" troche się to nie pokrywa z rocznikami Rama, poza tym na opakowaniu jest co innego napisane, więc gość nie ma pojęcia co sprzedaje. Do tego wszystkiego jest to dość stare urządzenie i jeśli nie jest odblokowane to na nic się nikomu nie przyda.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się ktoś pokusi, bo ja jestem w kropce i ciągle o nim myślę :roll:

http://www.cumminsforum.com/forum/2nd-gen-trucks-98-5-02/301036-02-qcsb-twins-built-auto-666hp-1375tq-low-miles-super-clean.html

 

cena naprawdę atrakcyjna, właścicielowi nie zrefunduje nawet połowy tego, co w niego włożył.

00' Chevrolet Silverado 5.3 V8 4x4 LT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.