Skocz do zawartości

Znalezione na alledrogo/ebay


kucaro

Rekomendowane odpowiedzi

A co sądzicie o tych silnikach 5,9 bo nie mam na ten temat zielonego pojęcia.

On ma mniej chyba o prawie 100 KM ?

Było już o nich na forum, poszukaj. Generalnie bardzo dobry silnik. Ma mniejsze obroty i stąd mniejsza moc. Ale przy całym dobrodziejstwie amerykańskiego rynku aftermarket to żaden problem. Generalnie - prostrza, bardziej niezawodna i o wiele wytrzymalsza jednostka od 5.7 HEMI. Gdybym miał kupić RAMa do ostrego podkręcania i przebudowy silnika to wybrałbym 2002-2003 z silnikiem 5.9 magnum. Jak do jazdy seryjnym to 5.7 hemi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

 

znamy, znamy... już na forum przewijał się temat tego brzydala. Straszne druciarstwo :-|

 

 

fajny lakier, albo folia:

 

http://otomoto.pl/dodge-r...-C15575296.html

Sądzę, że folia, ale wygląda fajowsko! :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

znalazłem dwa V10 w bardzo ładnym stanie z małym przebiegiem i za rozsądne pieniądze

http://www.autotrader.com/fyc/vdp.jsp?ct=u&car_id=290553754&dealer_id=56289056&car_year=2002&doors=&systime=&model=RAM25002WD&search_lang=en&start_year=1981&keywordsrep=&keywordsfyc=&highlightFirstMakeModel=&search_type=both&distance=0&min_price=&drive=4+wheel+drive&rdm=1291747293466&marketZipError=false&advanced=y&fuel=&keywords_display=&sownerid=100017776&lastBeginningStartYear=1981&end_year=2012&showZipError=y&make2=&certified=&engine=10+Cylinder&page_location=findacar%3A%3Aispsearchform&body_code=0&transmission=Automatic&default_sort=newsortbyprice_DESC&max_mileage=&address=60706&color=&sort_type=priceDESC&max_price=&awsp=false&make=DODGE&seller_type=b&num_records=25&cardist=17&standard=false

 

 

http://www.autotrader.com/fyc/vdp.jsp?ct=u&car_id=281548239&dealer_id=89503&car_year=2003&doors=&systime=&model=RAM25002WD&search_lang=en&start_year=1981&keywordsrep=&keywordsfyc=&highlightFirstMakeModel=&search_type=both&distance=0&min_price=&drive=4+wheel+drive&rdm=1291747293466&marketZipError=false&advanced=y&fuel=&keywords_display=&sownerid=100017776&lastBeginningStartYear=1981&end_year=2012&showZipError=y&make2=&certified=&engine=10+Cylinder&page_location=findacar%3A%3Aispsearchform&body_code=0&transmission=Automatic&default_sort=newsortbyprice_DESC&max_mileage=&address=60706&color=&sort_type=priceDESC&max_price=&awsp=false&make=DODGE&seller_type=b&num_records=25&cardist=902&standard=false

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Koledzy jak to sie sprawdza ten vin???

VIN Forda - 1FTSW21P47EA07870

Ale co dokładnie chcesz. Bo jak carfaxa to musisz pogadać z Aro, on ostatnio chyba coś załatwiał (o ile się nie pomyliłem :roll: )

A jak po prostu wersję wyposażeniową to gadaj z Mudderem, jak sam nie możesz sobie poradzić z panem GOOGLE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna mozna, ja kupilem usluge tutaj (aukcja juz nie istnieje, ale namiar na kolesia:

lmroczkowski82@gmail.com

Łukasz Mroczkowski

ul. Ciasna 10a/16

00-232 Warszawa )

608 342 519

 

i w ciagu paru minut, koles mi sprawdzil cala historie autka. Dostałem raport z Autocheck i CARFAX w formie PDF na skrzyne email i wszystko bylo jasne.

-----------------------------------------

pozdrawiam

www.eventino.net

www.fit-arena.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak zamierzasz sprawdzac wiecej autek to polecam wykupic CARFAX na miesiac i wtedy masz otwarty dostep, mozesz sprawdzic dla siebie i jeszcze dla nas (dostep nielimitowany).

:-)

-----------------------------------------

pozdrawiam

www.eventino.net

www.fit-arena.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.