Jump to content

abtarster

Klubowicz
 • Content Count

  710
 • Joined

 • Last visited

About abtarster

 • Rank
  Weteran

Contact

 • AIM
  5273849

Profile Information

 • Location
  Otmuchów

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bo opłacanie składek powinno być dobrowolne. Ja teraz płacę około 1000zł miesięcznie na te wszystkie popaprane składki i co ? Jak chcę iść na jakieś badania do lekarza to muszę iść prywatnie a za 37 lat (o ile dożyję) dostanę nędzne 1500zł emerytury. A gdyby sobie tak odkładać te 1000zł na jakąś lokatę ? za 37 lat miałbym odłożone ok 400 000 CZTERYSTA TYSIĘCY. Niech ktoś powie, że taka kwota nie starczy na spokojną starość :-) Druga sprawa naszego po***anego kraju to taka, że przedsiębiorca (taki jak ja) nie ma żadnych narzędzi do egzekwowania należności od dłużników. Jedynie sąd, w którym sprawa się ciągnie niemiłosiernie a od wystawionych faktur trzeba zapłacić VAT, na który Urząd Skarbowy nie będzie czekał tylko wyśle komornika, który wjedzie na konto i koniec. Z porąbanym ZUSem jest to samo. Spóźnię się trochę to już mi konto blokują...banda !!
 2. może nie pickup ale dość ciekawa sytuacja. Fura stoi w Stadnikach http://allegro.pl/renault-clio-sport-rajdowka-n3-cena-do-negocjacji-i2202529028.html A tutaj dość podobna fura w akcji zaledwie 12km od miejscowości Stadniki :evil:
 3. Faktycznie wysyp III gen jest nieziemski. U mnie w okolicy jeździ ich więcej niż golfów III. Najgorsze jest to że III gen upodobał sobie element, który wcześniej woził się golfem III z neonami i diodami co spowodowało, że na III gen już patrzeć nie mogę. Na alledrogo też jest ich zatrzęsienie. Przyznam szczerze, że za III gen już się nie oglądam a na eFie oko chętnie wieszam :oops: bo ich ( przynajmniej w mojej okolicy ) nie ma. I tak i tak II gen jest najzajebistsza :-D
 4. Wiesz, po zdjęciach to niewiele można powiedzieć nie ma to jak oględziny na żywo. Ten wygląda całkiem całkiem a szczególnie wydech :twisted: Podstawą przy kupowaniu jest sprawdzenie VINu. W tym przypadku na zdjęciach wnętrza widać że chyba brudna tapicerka jest (albo to mój ekran :-P )
 5. Musisz mieć koniecznie 2007 ? bierz takie coś :twisted: http://tnij.org/pkld albo takie http://tnij.org/pklf
 6. Ten pierwszy faktycznie jakiś kombinowany bo oprócz tej szyby z tyłu to jeszcze ten przedni zderzak. Wydaje mi się że górna nakładka powinna być w kolorze nadwozia :roll:
 7. Jakbym w totka wygrał to u nich zrobiłbym zakupy :-P http://tnij.org/piyy
 8. W mojej taczce zapinałem to tak jak napisał MKmario. Jak próbujesz wrzucić 4Lo to pozwól najpierw załączyć się 4 Hi. U mnie działało zawsze. Na "hamburgerowym" forum piszą, że żeby wrzucić 4Lo to fura powinna się powoli toczyć na N.
 9. Szczęście, że nic poważniejszego Wam się nie stało. :pala: Snowboard w warunkach miejskich za samochodem pozostawię bez komentarza ;-)
 10. czemu nie - rame masz nizej niz te progi po schowaniu... Tak ale chodzi mi o syf np dostaną jakimś kamieniem czy coś, zamulą się błotem otworzysz drzwi i zaliczysz glebę bo się nie otworzą :-)
 11. ja tam wolę takie :) główną zaletą takich stopni jest to, że podczas jazdy ich nie widać co optycznie podwyższa sprzęta i według mnie wygląda bardziej...rasowo ;-) Z drugiej strony z takimi stopniami to jakiś poważniejszy offroad nie wchodzi chyba w grę.
 12. abtarster

  Dobre filmiki

  hahaha ale cymbał :-D
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.