Skocz do zawartości

Znalezione na alledrogo/ebay


kucaro

Rekomendowane odpowiedzi

Samochód ani nie jest zabytkiem ani nie jest zarejestrowany jako zabytek ani nie był robiony na zabytek jak widać więc nie jest jak to napisałeś

" Piękny :?: toż to makabrycznie oszpecony samochód :shock:"

 

Dwa uparte osły :)

 

mi się już nie chce :mrgreen:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do LPG to proszę was chyba tylko Polacy maja jakąś manie anty gazowania jakoś amerykanie nie widzą w tym problemu

Jaber, czy człowiek, który zanim odebrał Rama z komisu kazał go zagazować wygląda na "maniaka antygazowca"? Ja tak właśnie zrobiłem i mam podobne podejście do Twojego. Jeśli natomiast miałbym go kupować celem doprowadzenia do stanu fabrycznego i zarejestrowania na żółte tablice to instalacji LPG po pierwsze tam nie widze, po drugie nie może jej tam być z punktu widzenia prawa rejestracyjnego w odniesieniu do zabytków. 83r prod. to 27 lat, czyli youngtimer pełną gębą. Piękny, czy nie, to kwestia gustu. Mnie się bardzo podoba, mimo, że nie jest najpiękniejszy. Dla mnie wystarczy, że ma tą starą amerykańską linię i już gęba mi się na widok takiego auta cieszy. :-D

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są plusy i minusy żółtych blach ja z czasem dostrzegam więcej minusów dlatego też nie umniejszając mu stawiałem go bardziej na równi z nowymi samochodami w kwestii użytkowej bo dalej do tego się nadaje twierdząc że on takim zabytkiem jeszcze nie jest .

 

Bo jestem zdania że te auta mszą jeździć a nie stać po garażach .

 

Co do linii to stare linie to jedyne które mnie cieszą i nie muszą być odrestaurowane u zarejestrowane na zabytek .

 

Wręcz nawet che kupić chargera i mieć go tak porozdupcanego jak z "Duke of Hazards" i takim jeździć i doprowadzać do łez onanistów z irchą i trzęsącymi się rękami przy każdym otwarciu drzwi swoich perełek .

Dodge PowerRam W200 318cu 1976 :) ( -----Horn Terror------ ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wręcz nawet che kupić chargera i mieć go tak porozdupcanego jak z "Duke of Hazards" i takim jeździć i doprowadzać do łez onanistów z irchą i trzęsącymi się rękami przy każdym otwarciu drzwi swoich perełek .

Takie podejście też mi się podoba, ale w stosunku do aut nie kolekcjonerskich. Za auta kolekcjonerskie uważam rzadkie auta w stanie fabrycznym idealnym z bardzo symbolicznym przebiegiem, czyli ten Dodge do nich nie należy wg. mnie, ale jako początek drogi ze starociami motoryzacyjnymi jest ok. Jeśli chodzi o porozdupcanego chargera to co byś powiedział na porozdupcane Camaro : http://www.youtube.com/watch?v=fG_o-qRZ7m8&playnext_from=TL&videos=olxYfNqu7yk :twisted:

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest już obtłuk na maxa

Ja che taki żeby nim na co dzień śmigać bardziej idac w kierunku chargera z Grind Housa czaszką na masce i kaczką :) czarne stalowe felgi właśnie cragary , wydechy na boki i cutouty .

 

rides-of-grindhouse-20070327115905122.jpg

 

Grindhouse-Duck.jpg

Dodge PowerRam W200 318cu 1976 :) ( -----Horn Terror------ ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrestaurowany tak

 

Ale sprawny jezdnie ale niekompletny i z rozdupcona blachą potrafi grosze kosztować.

 

Wystarczy sprawny silnik , skrzynia i tylny most + wszystkie szyby reszta jest mało istotna a właśnie ta cała odrestaurowana reszta kosztuje full kasy ta czas spedzony przy pracy nad autem i detale bez których fury za ciężka kasę by nimi nie były .

 

Ja chce takiego którym nie będę bał sie gdzies otrzeć czy dupnąć :) a nie perełkę .

Dodge PowerRam W200 318cu 1976 :) ( -----Horn Terror------ ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są plusy i minusy żółtych blach ja z czasem dostrzegam więcej minusów dlatego też nie umniejszając mu stawiałem go bardziej na równi z nowymi samochodami w kwestii użytkowej bo dalej do tego się nadaje twierdząc że on takim zabytkiem jeszcze nie jest .

 

Bo jestem zdania że te auta mszą jeździć a nie stać po garażach .

 

Co do linii to stare linie to jedyne które mnie cieszą i nie muszą być odrestaurowane u zarejestrowane na zabytek .

 

Wręcz nawet che kupić chargera i mieć go tak porozdupcanego jak z "Duke of Hazards" i takim jeździć i doprowadzać do łez onanistów z irchą i trzęsącymi się rękami przy każdym otwarciu drzwi swoich perełek .

Właśnie to samo miałem napisać o żółtych blachach. Kiedyś byłem zwolennikiem ale po pewnym czasie widząc "zabytki" które były ubrane w takie blachy zmieniłem zdanie. Poza tym żółta blacha=ślub, pół biedy jeśli jesteśmy bogatymi hobbystami jak tutaj mudder i mamy w d..e wartość typowo materialną.

DODGE RAM 1500, 2006 5,7HEMI TRX4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno jest wart tej kasy, ale ja bym szukał czegoś jednak w stanie o jakim mówił Jaber, czyli technicznie w miare ok i blacharsko do remontu...

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ten Drugi jak dla mnie jest w mega stanie ale są tańsze takie jakie ja potrzebuje ten ma za zdrowe blachy .

 

Pierwszy to dla kogoś kto lubi wosk i szmatki i patrzeć tylko na auto za kosmicznie chorą cenę w sensie cenę Kup Teraz .

Dodge PowerRam W200 318cu 1976 :) ( -----Horn Terror------ ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ten Drugi jak dla mnie jest w mega stanie ale są tańsze takie jakie ja potrzebuje ten ma za zdrowe blachy .

 

Pierwszy to dla kogoś kto lubi wosk i szmatki i patrzeć tylko na auto za kosmicznie chorą cenę w sensie cenę Kup Teraz .

 

myślę że kwota 20kusd za w pełni odrestaurowany samochód to nie jest chora suma, myślę że do tego za 5kusd spokojnie dołożysz 15k :mrgreen:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ten Drugi jak dla mnie jest w mega stanie ale są tańsze takie jakie ja potrzebuje ten ma za zdrowe blachy .

 

Pierwszy to dla kogoś kto lubi wosk i szmatki i patrzeć tylko na auto za kosmicznie chorą cenę w sensie cenę Kup Teraz .

 

myślę że kwota 20kusd za w pełni odrestaurowany samochód to nie jest chora suma, myślę że do tego za 5kusd spokojnie dołożysz 15k :mrgreen:

\

 

Za 5kusd można kupić sprawny a po co mam go odrestaurowywać i wydawać te 15k następne .

Dodge PowerRam W200 318cu 1976 :) ( -----Horn Terror------ ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodge PowerRam W200 318cu 1976 :) ( -----Horn Terror------ ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nagły atak spawacza :mrgreen:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10731522 masakra :pala:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze inne podejście do klasyków. Jeśli byłby to np Charger, taki o jakim mówił Jaber, to od razu wiadomo, że to drogie , auto, bo Cherger, bo mopar itd. Kupić złoma do remontu, pięknie odrestaurować na oryginał i nie używać na codzień, tylko chuchać i dmuchać i z irchą latać i niech sobie stoi w garażu na przejażdżki, na zloty itp.... Zaleta jest taka, że takie auto nie dość, że po samym remoncie zyska bardzo duzo na wartości to jeszcze z każdym rokiem będzie dalej zyskiwać . To jest swojego rodzaju lokata kapitału. Oczywiście inna sprawa jazda na codzień. Tutaj podoba mi się pomysł Jabera. Mieć auto o które nie trzeba za bardzo dbać, bardzo proste i niezawodne, i oczywiście zagazować do jazdy na codzień.

 

A co do gustów to mnie najbardziej kręci 71-72 Roadrunner, ale jest wiele innych samochodów, które mi się podobają. Miałbym też chrapkę na Ramchargera 81-...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny samochodzik z aledrogo, który mi się podoba. Wiem, że to nie pickup (chociaż można zdjąć dach) i, że w porównaniu bo samochodu Jabera jest malutki ale mi się podoba właśnie dlatego, że jest zachowany w stanie podobnym do oryginału ;-) No i 6.2 diesel :-)

 

PS. Prośba do moderatorów - zmieńcie Panowie kolor linków url z powrotem na niebieski, bo są niewidoczne. Tym razem link jest w pierwszych słowach.

post-158-15323754691045_thumb.jpg

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jak blazer to tylko benzyna te 6,2 fajne mocne niezawodne ale dla ucha bieda .

 

A blazerek jest z zagłębia blazerów K5 tam ich najwięcej jest i fajną ekipą chłopaki śmigali jak ekipa jeszcze się trzymała . Mój K5 zresztą też był z tej rodziny :)

Dodge PowerRam W200 318cu 1976 :) ( -----Horn Terror------ ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.