Skocz do zawartości

czy warto ? taki RAM / zakup kontrolowany


kucaro

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przesadzaj. Inwestycje, inwestycje i tyle. Kasa potrzebna. To nie są ostatnie ramy, które kupiłem w życiu. Jak dobrze pójdzie to za rok, lub dwa stanie jakiś nowy cummins. :-)

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się czego obawiać. Jestem realistą i wiem, że nie wezmę połowy tego co w niego wsadziłem. Będzie samochód z kompletem przeróbek, quadzilla, druga skrzynia (w sensie paka ładunkowa)po blacharce i lakierze, kompletna razem z wanną, bagażnik do wożenia długich ładunków, drugi komplet opon z oryginalnymi felgami, dodatkowe trzy felgi oryginalne również i opcjonalnie pług. To chyba jeszcze nie wszystko. W przyszłym tygodniu skompletuję wszystkie graty i wrzucę spis. O! Jeszcze jest konwerter, oryginał w idealnym stanie, komplet sprężyn i kilka dodatkowych opon, używanych ale w doskonałym stanie. Za komplet bez pługa chciałbym dostać 35koła, lecz rozważę wszystkie realne propozycje. Pług 10 koła.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jakby co, to mój Gumiś od przyszłego tygodnia też idzie na sprzedaż, więc gdyby ktoś z Was był zainteresowany, proszę o kontakt.

 

O kwa kwa!

A widzisz, trzeba było się tak spieszyć i go brać przede mną?

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

Delikatny szmer Cumminsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj. Inwestycje, inwestycje i tyle. Kasa potrzebna. To nie są ostatnie ramy, które kupiłem w życiu. Jak dobrze pójdzie to za rok, lub dwa stanie jakiś nowy cummins. :-)

 

No wiesz zareagowałem impulsywnie :mrgreen: bo już dawno się podkochuje w Twym Ramie i Sebastiana Fordzie też :kasztan: ale prawda taka, że tak samo będzie z moim L200 :-/ chyba zaraz wysmaruje ogłoszenie na OLX :szub:

www.natryskowe.com

European Size- Felicia Pickup

Azia Size- Mitsu L200

Full Size- odkładam do skarbonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem jechac ogladac i wybierac :)

 

Dzięki Misiek69 za info.

 

a jeszcze jedno tak jak sie leci po autobanie z predkosciami powyzej 120 to jak sie to sprawować bedzię bo biorąc gabaryty auta bedzie napewno bardzo głośno i jakie obroy mniej wiecej wychodzą przy takich predkościach z 3 biegami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze jedno tak jak sie leci po autobanie z predkosciami powyzej 120 to jak sie to sprawować bedzię bo biorąc gabaryty auta bedzie napewno bardzo głośno i jakie obroy mniej wiecej wychodzą przy takich predkościach z 3 biegami

Jakie głośno? Moja Dodzia to cichnie dopiero pod setkę. Obroty przy 120 to poniżej 2000, dokładnie nie pomnę, jutro mogę sprawdzić. Idzie jak przecinak przez burzę. Tylko tych 12 litrów ja jakoś nie doświadczyłem przez całe trzy lata bliskiej znajomości z ramikiem. Jak prowadziłem swoją niunię przez całą niemcownię, mając ok 120, czasem 140, na zwężeniach 80+, to wyszło mi 13,7 litra na oponach 265/70/16.

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

Delikatny szmer Cumminsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jakby co, to mój Gumiś od przyszłego tygodnia też idzie na sprzedaż, więc gdyby ktoś z Was był zainteresowany, proszę o kontakt.

 

Dżizus Krajsler!

 

Mam nadzieję, że to wynik polowania na coś fajniejszego :-D bo jeśli nie to lipa po całości :cry:

Niech ci te zamierzane inwestycje odpalą i jak najszybciej zdobądź nowego cumminsa

DODGE RAM 1500, 2006 5,7HEMI TRX4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Gumiś zmienił właściciela. :cry: :cry: Poszedł do innego klubowicza. :-) Niech dobrze służy. Przynajmniej równie dobrze, jak mi. Powodzenia.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Gumiś zmienił właściciela...

Czyli teraz zgodnie z obietnicą kupujesz poloneza? :shock: No proszę Cię... przepraszam, że nie przyjechałem Cię odwiedzić po zakupie Bronco ale żeby aż tak... :roll:

A czym będziesz teraz ciągał Niuńka? No chyba, że inwestycje inwestycjami, a na oku jest coś ciekawego 8-)

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No! Chciałem żeby Prawy się sam pochwalił. Japacz! Wszystko przez Ciebie. Nie przyjechałeś, nie obejrzałeś naszej WŁASNEJ stajni, to się obraziłem. Poloneza nie kupię, bo mi gumofilce się tam nie mieszczą, za mało miejsca na nogi :-P Ale jak teraz nie przyjedziesz, zacznę się rozglądać. ;-)

 

Na poważnie to niestety, własna stajnia plus chwilowy zastój w moim prawdziwym biznesie spowodowały, że muszę wycofać kasę. Sprzedałem Gumisia, sprzedaję czarnucha i sprzedaję przyczepę kempingową. Kupię jakiś tani holownik, nie wiem może Opel Frontera, może jakieś Dysko, może coś innego. Muszę też kupić jakiegoś drugiego szrota, do codziennego haratania. Jeśli dobrze wszystko pójdzie to za max dwa lata ściągnę nowego Cumminsa, lub coś podobnego zza kałuży, ale muszę się trochę pozbierać. O! Może też takie pytanko do Was: Co radzicie kupić? Potrzebuję coś 4x4, do holowania przyczep max 2200kg dmc. Do 20koła. Macie jakieś propozycje? Nie musi być duży, wystarczy jakieś trzydrzwiowe auto. Może Toyota Land Cruiser? Może Jakieś inne propozycje?

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.