Skocz do zawartości

FULLSIZE - Sztywne przykrycie paki - niska zabudowa


jarek10

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 184
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

drug, Jeszcze chwila, musiałem ponadrabiac zaległosci zwiazane z pobytem w szpitalu,a trochę sie ich narobiło. Jarek miał wysokie, chyba ze cos sie pozmieniało?

Jezeli Jarek zrezygnował to po zrobieniu niskich moze zrobie jedna wysoka, choc nie ukrywam jest z tym wiecej roboty, no i formy nie mam. Gdyby tak mozna było zdjąc forme z zabudowy tego białego rama 2500MC co był na zlocie, zapomiałem nicka Michał...

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodano1102, kurcze sorry, niechaciałem właśnie, żeby to tak zabrzmiało. Wiem, że masz kupe innych zajęć, ale gdzies tam po cichu licze na Ciebie ;-) , bo jak nie ty to bede musiał ciągnąć z US, a to bedzie mnie kosztowc pare zet. Jesli chodzi o nadbudowe to trzeba zapytac Jarka, a jak nie to bede musial zapytac mojego znajomego, on ma taką, ale nie wiem czy pożyczy.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodano1102, kurcze sorry, niechaciałem właśnie, żeby to tak zabrzmiało.
Nie no co Ty ,nie ma sprawy:) Mi sie podobała tego Michała bo była ciut wyższa. Jarek czeka aż ja mu wysle niską wtedy zdejmie swoja i napewno bedzie dział ;-) Postaram sie jak najszybciej jak to bedzie mozliwe zakonczyc i wysłac mu.

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A wiec tak, Pokrywa wyszła naprawde bardzo solidna,początkowo miała 5 warst włóka szkalanego i oczywiscie żelkot biały (jeden z najlepszych na rynku, chodzi tu o promienie UF,sól itp..)Jako ze pieciowarstwowa była nieco dla mnie za delikatna wiec dołozyłem warstwę COREMATu i jeszcze dwie warstwy szkła.Grubosc wyniosła 8mm :) wiec spokojnie mozna po niej spacerowac:)Zrobione przetłoczenia które bardzo fajnie wyglądają:) Ponadto po opuszczeniu klapu nie ma szans otwarcia burty czyli wkoncu bedzie mozna cos bezpiecznie zostawic:)

Na wewnętrzną czesc zostanie nałozona jeszcze warstwa topkotu (dekoracja ,aby nie było przeswitu włókna) Na całosc poszło mi 40kg żywicy:)

Skompletowałem siłowniki do pierwszej klapy i we wtorek je montuje.

Wczesniej pisząc dałem ciała z siłownikami, cena dotyczyła 1sz ,a nie kompletu:(

 

Koszty:

 

Zywica, włókno, żelkot,coremat = ok.1000zł

Siłowniki,uszczelki,zawiasy = 1100zł

 

Uwazam że 3000zł to dobra cena + wysyłka kurierem.

 

Bardzo proszę wszystkich chetnych aby jeszcze raz potwierdzili chec zakupu i przesyłali zaliczkę w wysokosci 1000zł abym mógł zakupic wszystkie materiały za jednym razem, moze wtedy wynegocjuję niższą cene za siłowniki i żywicę.

 

Przelew dokonywac na rachunek mojej żony (mam tylko konto firmowe i nie chce aby skarbówka.......)

 

Więc dane do przelewu zaliczki:

 

Sylwia Dwórznik

UL. Warszawska 83

06-500 Mława

 

53102011690000830201035328

 

Kazy przelew potwierdzajcie.

 

Mam 3 tygodnie wolnego pomiędzy robotami,tak wiec działajcie jak najszybciej

 

pozdro.

 

PS. Koledzy Bulterier i Prawy widzieli pakę na żywo więc mogą cos dodac od siebie ;-)

 

7879694d0b05327a.jpg

 

53c06166e04803db.jpg

 

d1bffa586790e9c7.jpg

 

07341fac79b742f3.jpg

 

9e33f92f7efaa1c5.jpg

 

bda4dd5e04819a8a.jpg

 

5a9cb529f0edf19c.jpg

 

3f0ce222f5be157a.jpg

 

05a7c0b7fd38a370.jpg

 

9bad603be66e6047.jpg

 

cef588587a5e0b02.jpg

 

8aa45db9fab15a00.jpg

 

b6bd469d5e14999d.jpg

 

 

5cfb2b402516663a.jpg

 

387981d8db12dedc.jpg

 

fe77f46649758fb9.jpg

 

9c8435362da63208.jpg

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ja sei pisze bodano mozesz mi przeslac na pw Iban i Swifta potrzebne mi sa do przelewu z niemieckiego na polskie konto :) aaa jest mozliwosc zeby te pokrycie bylo np. 10-15cm wysokie?

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj fotka mojej poprzedniej dakoty wlasnie z taim daszkiem

 

http://img704.imageshack.us/img704/7154/markrz.jpg

 

http://img689.imageshack.us/img689/1335/p121008174001.jpg

 

cena usa z dostawa to jakies 1300zl :|

Dodge Dakota 2001 4,7 V8

Samurai 1.9D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem o co chodzi :-/ Na początku było 7 chętnych

 

1) Jarek10

2) tritrans

3) AdAm

4) Sebastian O.

5) Burdy

6) Engel

7) Michał_CTD

 

Chęc zakupu złożyli tylko dejwit i Jarek reszta czytała temat ,ale milczy.

Tak jak pisałem wczesniej mam teraz 3 tyg. wolnego kiedy mógłbym sie za to zabrac,pózniej zacznie sie sezon a jak wiadomo w budowlance nie mam wtedy czasu na nic. Ponadto drugi raz napewno do tematu podchodzic nie będę.

Niech kazda z osób która zadeklarowała chec zakupu i wpisała sie na listę oficjalnie tutaj teraz sie z tego wycofa, abym wiedział jak mam sobie czas zaplanowac.Zrobie ile trzeba i na tym zakoncze.

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa honorowa. Bodano honorowo wypełnił swoje zobowiązanie wobec Was, teraz honorowo powinniście zrewanżować się tym samym, tymbardziej, że jest to jedyna szansa zakupu takiej zabudowy z całkowicie zautomatyzowanym systemem zamykania o wytrzymałości zbliżonej do zabudowy z blachy ryflowanej i z możliwością pomalowania w kolor nadwozia za 3000zł gdzie byle plastikowe dziadostwo bez takiej wytrzymałości i siłowników na pilota kosztuje 5000zł

Panowie zdeklarujcie się, bo zabijemy inicjatywy na tym forum.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodano, kase przelalem w wysokosci 280€ nie wiem teraz jaki kurs w polsce ale powinna to byc kwota 1000zl, znajac szybkosc tych transferow pewnie dopiero dostaniesz ja gdzies pod koniec w przyszlym tygodniu na konto :)...sie jeszcze zapytam czy dalo by rade zrobic te przykrycie z wysokosci nie 10 a 15 cm?

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze zapytam czy dalo by rade zrobic te przykrycie z wysokosci nie 10 a 15 cm?

 

Niestety nie da rady wyzszej zrobic ona lezy na burtach i ładnie przylega,podnosząc ja wyzej musiałmym robic dystance na których miałaby lezec, a ze burta sie troche zwęza na górze stwozyły by sie szczeliny. dla 5 cm nie warto, za duzo roboty niech bedzie taka jak ori.

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze zapytam czy dalo by rade zrobic te przykrycie z wysokosci nie 10 a 15 cm?

 

Niestety nie da rady wyzszej zrobic ona lezy na burtach i ładnie przylega,podnosząc ja wyzej musiałmym robic dystance na których miałaby lezec, a ze burta sie troche zwęza na górze stwozyły by sie szczeliny. dla 5 cm nie warto, za duzo roboty niech bedzie taka jak ori.

 

ok niech bedzie tak jak jest :)...czyli paka z miejscem pod przykryciem bedzie miala 62cm? czy sie myle? a bodano jest mozliwosc odebrania przykrycia osobiscie?

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fajnie ze moge osobiscie po nia przyejchac :), dla mnie tez wygodniej bo w domu same kobity nie mialby kto tej klapy odebrac :).....a reszte kasy kiedy chcesz? przy odbiorze czy predzej?

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladales daszek?:>

 

Sorry zapomiałem Ci odpisac, oglądałem,wiesz gdybym miał z czego zdjąc forme nie ma sprawy zrobię Ci, jak nie ma formy niestety musiałbym miec dakote na miejscu zeby robic przymiarki,w inny sposób sie nie da:( Musi to byc precyzyjnie zgrane.

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.