Skocz do zawartości

FULLSIZE - Sztywne przykrycie paki - niska zabudowa


jarek10

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pierwsza sztuka moze byc dopiero w granicach 2 tygodni bo jestem teraz bardzo zajęty, Pierwsza najbardziej pracochłonna,trzeba zdjac forme ,zmodyfikowac tył na taki jaki ma kacpero wyprofilowac przetłoczenia. Jak bedzie forma dopracowana to reszta do bajka. Malowanie załatwiacie sobie sami, żadnych zaliczek nie potrzebuję. Acha chodzi jeszcze o te siłowniki elektryczne proponuję dac na obydwie strony,obsługiwane są i tak jednym pilotem,mysle ze jezeli bedzie tylko z jednej strony będą napręzenia materiału,z dwóch stron klapa piknie pójdzie do góry :-D kacpero jak bedziesz miał chwilę zmierz suwmiarką czy miarką grubość kalpy na którymś rancie.

 

@ Bodano1102

No to zapisz mnie na 1 sztukę - z dwoma siłownikami !!!

Jakby się to udało klepnąć w 2 tygodnie to byłoby super,

mógłbym wtedy ściągnąć swoją, zdemontować wszystkie niepotrzebne elementy

i klepnąć kopyto.

 

Czy mam zamówić te siłowniki i Ci wysłać - czy będziesz to w hurcie zamawiał ?

 

pzdr.Jarek

Dodge Ram 1500 HEMI 5,7 MegaCab - Pajero II V6 Super Select

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 184
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzwoniłem do firmy która specjalizuje sie w tych siłownikach,przy wiekszej ilosci mają byc upusty, ale musze wiedziec ile jest chętnych na takie rozwiązanie wiec sie wpisywac.

jarek10 ja kupię siłowniki

 

Firma poleca cos z górnej półki,ale ja myslę ze te tansze wystarczą,skoro otwieraja ciężką bramę dwuskrzydłową to bez trudu poradzą sobie z lekką klapą.

 

Siłowniki z jednej firmy.

Te poleca firma (droższe)

http://www.allegro.pl/item796008126_silownik_automatyczne_drzwi_bagaznik_pickup.html

 

Myslę ze te wystarczą (tańsze)

http://www.allegro.pl/item796025415_automat_naped_silownik_elektryczny_sterowanie_gw.html

 

kacpero to wywal ori i wstaw te z drugiego linku.

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja też pisze się na niską zabudowe co prawda myślałem ze plandeka będzie praktyczniejsza ale i tak nie przewoże nic wyższego a zwłaszcza w okresie opadów deszczu czy śniegu zabudowa taką jak ma prawy jest super widziałem osobiście.

Pozdrawiam

tritrans

Nie możesz zatrzymać żadnego dnia , ale możesz go nie stracić !!!

 

Ford kuga 2,0 '15

Opel vivaro 2,0 '11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co ,tak myslę ze z biegiem czasu mozna dołozyc jeszcze 2 szt. siłowników na sam przód, do nich przymocowac aluminiowa belkę,a do niej zawiasy mocujące przednią częsc klapy. Korzysci przy przewożeniu wyższych ładunków.Najpierw tradycyjnie jednym pilotem otwozyło by sie klapę (tył), po nacisnieciu drugiego pilota do góry poszedł by przód klapy do wysokosci dachu, siłowniki mają ograniczniki wysuwania wiec wszystko do zrobienia ;-)

Ale jaja by były jakby się na parkingu mozna było bawic pilotami z pewnej odległosci :lol:

 

Ale może to juz troche transformens :-/

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodano1102 wcześniej pisałem, że ta sztywna mi nie podchodzi ale po tym co tu widzę to zmieniam swoje zdanie :-P Również się piszę na tą niską z siłownikami. Co do pomysłu z czterema siłownikami - dla mnie bomba! Także proszę szanowne gremium o wciągnięcie mnie na listę oczekujących. Niestety mój świniak dopiero jutro jedzie do lakiernika i myślę, że jeszcze z miesiąc mogę odstąpić kolejkę a mnie pozostaje tarcie kolanami. Jeśli będą jakieś konkretne ustalenia pisac również na priv

DODGE RAM 1500, 2006 5,7HEMI TRX4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będe jednak czekał na wysoką zabudowę ,bo sztywna niska jest dla mnie niepraktyczna (brak możliwości przewożenia gabarytów). Poza tym mam może brzydszą, ale praktyczniejszą plandekę. Mam nadzieje, że wam nie zabraknie motywacji do stworzenia wysokiej zabudowy... :-D ;-)

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kacpero to wywal ori i wstaw te z drugiego linku.

 

tzn u mnie jest tak że wystarczy przekręcic kluczyk w zamku i już automatycznie klapa podnosi się :-D

także założę tylko siłownik od centralnego zamka i podepnę pod oryginalny kluczyk i będzie dobrze

życie jest za krótkie żeby jeżdzić samochodem z silnikiem rzędowym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pierwsza sztuka moze byc dopiero w granicach 2 tygodni bo jestem teraz bardzo zajęty, Pierwsza najbardziej pracochłonna,trzeba zdjac forme ,zmodyfikowac tył na taki jaki ma kacpero wyprofilowac przetłoczenia. Jak bedzie forma dopracowana to reszta do bajka. Malowanie załatwiacie sobie sami, żadnych zaliczek nie potrzebuję. Acha chodzi jeszcze o te siłowniki elektryczne proponuję dac na obydwie strony,obsługiwane są i tak jednym pilotem,mysle ze jezeli bedzie tylko z jednej strony będą napręzenia materiału,z dwóch stron klapa piknie pójdzie do góry :-D kacpero jak bedziesz miał chwilę zmierz suwmiarką czy miarką grubość kalpy na którymś rancie.

 

ok 4,8 mm

a na końcu, tam gdzie zaczodzi równe 5mm

plus uszczelka

 

pozdrawiam

życie jest za krótkie żeby jeżdzić samochodem z silnikiem rzędowym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kacpero, dzięki ;-)

 

Narazie klapa wygląda tak :mrgreen:

 

Obrazek

 

@Bodano1102

Czy coś się zmieniło w wyglądzie klapy ? :-)

 

Jak idą prace - udało Ci się coś posunąć (oczywiście do przodu :-)

z tematem zabudowy ?

 

pzdr.Jarek

Dodge Ram 1500 HEMI 5,7 MegaCab - Pajero II V6 Super Select

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarek10, powoli sie robi ;-) Wszystko musi byc ideale a to wymaga pracy.Pierwsza prawie skończona.

 

Wiem, wiem i absolutnie nie popędzam :-)

Mam świadomość, że zwłaszcza forma musi być dopieszczona na max-a....

Daj znać jak będziesz na ukończeniu prac - z niecierpliwością oczekuję

na wyrób finalny.....

Wiesz muszę ściągnąć swoją do rozebrania, a nie bardzo mam czym przykryć,

więc cała nadzieja w Tobie :-)

 

pzdr.Jarek

Dodge Ram 1500 HEMI 5,7 MegaCab - Pajero II V6 Super Select

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich !

Na poczqatku gratuluje wszytkim ktorzy wpadli na pomysl i przyczynili lub nadal przyczyniaja sie do rozwoju tematu. Pierwsze zdjecia skrzyni wygladaja obiecujaco : )

Nie moge doszukac sie niestety ceny orientacyjnej za pokrywke. Wiemy mniej/wiecej ile bedzie cala skrzynia kosztowala z 2 silownikami + pilot. pozdrawiam serdecznie !

WJ.

You can't snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it's not gentlemanly.

 

2006 Dodge 5.7 Hemi Ram Quad Cab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Engel - kopiujemy i wklejamy, (bo się burdel zrobi :-(

czyli jesteś 6-ty w kolejce :-)

 

1) Jarek10

2) tritrans

3) AdAm

4) Sebastian O.

5) Burdy

6) Engel

Dodge Ram 1500 HEMI 5,7 MegaCab - Pajero II V6 Super Select

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek10 podaj mi na PW adres do wysyłki, jak mi sie uda to do konca tygodnia bym wysłał,jak nie to na początku następnego.

 

Dane poszły na PW.

Jeżeli możesz to zwrotnie puść mi tel do siebie - musimy uzgodnić płatności i inne pierdoły

dot. wysyłki.....

 

A masz może jakieś foto tej paczki - ciekaw jestem jak to wyszło ?

Jak z montażem, przewidziałeś jakąś ramkę lub inny patent do spięcia tego z budą ?

Ostatnie pytanko - jakie koszty Ci wyszły po podsumowaniu wydatków i swojego czasu :-) ?

 

pzdr.Jarek

Dodge Ram 1500 HEMI 5,7 MegaCab - Pajero II V6 Super Select

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.