Skocz do zawartości

Materiał na temat przeglądów od stycznia You tube


machony_1

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jedno ale... Nowe przepisy nie do końca są zgodne z nadrzędnymi unijnymi. I skoro mój RAM może u niemca, holendra czy belga jeździć (a wiadomo że tam przeglądy są restrykcyjne) to oświetlenie nie może u nas dyskwalifikować tego samego pojazdu z ruchu

 

moja stajnia - uzbierało się ponad 1000KM 🙂 : Dodge RAM 1500 [EVA], Audi Q5 [CAEB], Audi A3 [CNT], Saab 9-3SS [B207E], Astra Bertone [Z22SE], Skoda Favorit 136 (babcia)

https://mubi.pl/id-5EGVDL 150zł taniej ubezpieczenie przy zakupie z MUBI.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam nadzieje że nie stwierdzą że prawo działa wstecz, skoro dotąd jeździły skąd nagle pojawia się problem. Równie dobrze mogą przyjąć że wszystkie samochody bez Euro 6 nie dostaną przeglądu... to by było ciekawe 😂

 

 

Nie zapominajmy jednak jaki rząd mamy obecnie i w sumie można się spodziewać wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten rząd dzisiaj jest... w styczniu może go nie być, puki co grabią sobie u ludzi jak mogą - chyba Sasin przejął władzę 😄

 

moja stajnia - uzbierało się ponad 1000KM 🙂 : Dodge RAM 1500 [EVA], Audi Q5 [CAEB], Audi A3 [CNT], Saab 9-3SS [B207E], Astra Bertone [Z22SE], Skoda Favorit 136 (babcia)

https://mubi.pl/id-5EGVDL 150zł taniej ubezpieczenie przy zakupie z MUBI.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Na szczescie prawo nie dział wstecz 😉 Aczkolwiek jesli dalej nic sie nie zmieni to nie wiem czy kogo kolwiek bedzie stac na zakup czego kolwiek 😄

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

 

GRUPA SPEED CAR

Multiagencja Ubezpieczeniowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że tu nie ma miejsca działanie prawa wstecz, bo przepisy o asymetrycznych przednich światłach obowiązują w Polsce jakoś tak od lat sześćdziesiątych.

W przypadku aut, które już są zarejestrowane w Polsce, problem raczej jest inny - jeżeli raz, czy "X" razy auto dostawało przegląd, to co, diagnosta nie postawi kolejnej pieczątki i niby jak wytłumaczy te wcześniejsze pozytywne badania? W zasadzie powinien złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez jego poprzedników, albo i nawet i przez siebie samego. A to oznaczało by pewnie, że w krótkim czasie diagnostów z uprawnieniami ciężko będzie znaleźć 😉

F150 302 V8 4x4 - sprzedany 😞

Escalade 6.2😍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.