Skocz do zawartości

Mazowiecka włóczęga 22.10.2011 9:30 Urzut LUKOIL


Eazy

Rekomendowane odpowiedzi

A my bez poligonu dopiero weszliśmy do domu i odpalamy JAcka Danielsa . Szkoda że odpuściliśmy poligon, ale moje dwie Damy na pokładzie były wyczerpane. Następnym razem bankowo nie odpuścimy! A teraz możemy z utęsknieniem czekać na zdjęcia z placu boju.

Dzięki za spotkanie!

DODGE RAM 1500, 2006 5,7HEMI TRX4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Administrator

Po opisie widać ze na poligonie było grubo :mrgreen: , ja żałuje ze nie pojechałem ale z drugiej strony bez przednich zaczepow i na oponach letnich wiem co by było :mrgreen:

 

Fajnie było zobaczyć Wasze mordki na żywo, czas szybko uplynol, mam nadzieje ze następnym razem zorganizujemy sami spotkanie i finałem będzie wspólna biesiada :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po opisie widać ze na poligonie było grubo :mrgreen: , ja żałuje ze nie pojechałem ale z drugiej strony bez przednich zaczepow i na oponach letnich wiem co by było :mrgreen:

 

Ja też bez zaczepów i na letnich ale muszę przyznać, że opony (GoodYear HP) zaskoczyły mnie bardzo pozytywnie :-) Dawały sobie świetnie radę w piachu a do tego jak wyjechałem o własnych siłach z tego bagna to byłem pod wrażeniem. Dodam tylko, że jak mnie wessało to jedyne co powiedziałem na radyjku to było 'o kur*a...' Drug z tego co mówił to chyba czytał mi w myślach bo jak to zobaczył to pomyślał dokładnie to samo :mrgreen:

 

Jestem też pozytywnie zaskoczony ogólną dzielnością terenową RAMa :-) Myślę, że moc też robi swoje chociaż z drugiej strony tweety ma mniej kucy i więcej masy a radził sobie bez problemu :-)

 

Generalnie cała impreza jak dla mnie super :-) Zarówno lajtowy przejazd całej trasy jak i zabawa na poligonie. Na ognisku też było super i extra kiełbaski :-)

 

Nasz klub otrzymał 20% rabatu na przyszłe włóczęgi (jeżeli będzie min. 5 aut) i 10% dla 2-3 aut :-) Miło - zawsze to kasa na paliwo zostanie :-)

 

Bym zapomniał - Sebastian O. dzięki za super smyczkę :-) Teraz żałuję, że 2 nie wziąłem :-P

 

Czekam na kolejne zdjęcia i filmy :mrgreen: MKmario - super fotki :-)

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawały sobie świetnie radę w piachu a do tego jak wyjechałem o własnych siłach z tego bagna to byłem pod wrażeniem. Dodam tylko, że jak mnie wessało to jedyne co powiedziałem na radyjku to było 'o kur*a...' Drug z tego co mówił to chyba czytał mi w myślach bo jak to zobaczył to pomyślał dokładnie to samo

Dodam, że ja byłem obs...ny, jak zobaczyłem jak go wessało, a my ciemną nocą w części lasu, z której nie umieliśmy wyjechać, do tego trzeba było cofać po tym jak Eazy wyssał się z bagna, a ja mam totalny brak wstecznych swiateł. Poza tym jak eazy siedział w tym bagnie to byliśmy tylko we dwóch, a reszta błądziłe gdzie indziej, wszyscy się słyszelismy na CB, ale nikt nievwiedział gdzie są inni, PRZEDNIA ZABAWA. :-D

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to możemy się śmiać ale moja żona to miała już wizje nocy spędzonej w lesie po tym jak trochę wycofałem i stwierdziłem, że może się jednak przebiję i mnie zassało po raz drugi :kasztan: Jak poleciałem dalej to dopiero zobaczyłem w światłach jeszcze większe bagno z przodu :kasztan: Ale szacun dla HPków. Nie spodziewałem się :-)

 

No ale zabawa I klasa bo się dobrze skończyła :mrgreen: A nie mówiłem, że ja nie chcę pierwszy jechać bo drogi nie znam? Mówiłem :kasztan: Ale za to teraz jest co wspominać - moja żona coś już o tym wie :kasztan:

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem, że w lewo?? A nie mówiłem zawracajcie??? Ale nieee.... kolega Eazy stwierdził, że dadzą radę :lol: :-P

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem, że w lewo?? A nie mówiłem zawracajcie??? Ale nieee.... kolega Eazy stwierdził, że dadzą radę :lol: :-P

 

Ale żebyś Ty wiedział, gdzie my byliśmy i co widzieliśmy :mrgreen:

 

A tak na poważnie, ja nie słyszałem żadnego 'w lewo' ani 'zawracajcie' :mrgreen:

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozazdrościć :evil:

 

Fajna impra :lol:

 

 

Mario - mógłbym na maila poprosić o foty?

1: https://picasaweb.google.com/105315947003194522357/MazowieckaWOczega#5666389440407107394

 

2: https://picasaweb.google.com/105315947003194522357/MazowieckaWOczega#5666391636490046178

 

3. https://picasaweb.google.com/105315947003194522357/MazowieckaWOczega#5666391842372212754

 

4. https://picasaweb.google.com/105315947003194522357/MazowieckaWOczega#5666395364065730834

 

5. https://picasaweb.google.com/105315947003194522357/MazowieckaWOczega#5666396457645291986

 

6. https://picasaweb.google.com/105315947003194522357/MazowieckaWOczega#5666396432663180786

 

We w dużym formacie ?

Na maila ?

 

Po co ? - celem - "uszlachetnienia" :-D -

 

Dotchnę tylko różdżką magiczną - będą się nadawały na płótno - serio gadam :-D

 

 

PS. - nie sprzedajesz eFa czasem ? :twisted: :roll:

Jeep V8 WJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowy były do białego rana...

Idę spać bo Dany już poległ ale chyba, a raczej na pewno kupi sobie pickupa :-D .

Zółtego to chyba opony piekły tak był obgadany :lol:

Jakie spać?

Za godzinę musimy go zawieź na lotnisko!

Kacha chyba nas zamorduje...

DODGE RAM 1500, 2006 5,7HEMI TRX4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my ciemną nocą w części lasu, z której nie umieliśmy wyjechać, do tego trzeba było cofać po tym jak Eazy wyssał się z bagna, a ja mam totalny brak wstecznych swiateł. Poza tym jak eazy siedział w tym bagnie to byliśmy tylko we dwóch, a reszta błądziłe gdzie indziej, wszyscy się słyszelismy na CB, ale nikt nievwiedział gdzie są inni, PRZEDNIA ZABAWA. :-D

 

Fajnie się wspomina takie historie. Mój największy "wyczyn" to skromne utopienie Land Cruisera w odnodze Wisły kilka lat temu.

 

PS - zdjęcie nr 100 - super

 

Pozdro

post-643-15323755856826_thumb.jpg

Ram4x4fun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano przed umyciem auta zrobiłem kilka fotek. W świetle dziennym nie wyglądało to już tak fajnie jak w nocy w świetle latarki :lol:

 

Od strony pasażera auto wessało do poziomu drzwi. Na progu wywiozłem z lasu trochę mułu na pamiątkę :mrgreen:

 

Od strony kierowcy miałem mały prysznic przy otwartym oknie ale w środku nie ma tragedii.

 

Po kliknięciu na miniaturkę można zobaczyć duży format :-)

 

1c51e4e054a7.jpg

 

3dfc45ffe0bf.jpg

 

e51deebd9167.jpg

 

085209c7bcc3.jpg

 

8fc58701ff84.jpg

 

484d3c139adf.jpg

 

 

Jestem ciekaw jak wyszła reszta zdjęć i filmiki :-)

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam siedem godzin filmu - musze to jakos poobcinac sensownie by zajelo 7 min - jak sie uporam to wrzuce ;)

 

Dawaj pełnometrażowy :mrgreen: Nocka długa ;-)

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano przed umyciem auta zrobiłem kilka fotek. W świetle dziennym nie wyglądało to już tak fajnie jak w nocy w świetle latarki :lol:

 

Od strony pasażera auto wessało do poziomu drzwi. Na progu wywiozłem z lasu trochę mułu na pamiątkę :mrgreen:

 

Od strony kierowcy miałem mały prysznic przy otwartym oknie ale w środku nie ma tragedii.

 

Po kliknięciu na miniaturkę można zobaczyć duży format :-)

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

 

Jestem ciekaw jak wyszła reszta zdjęć i filmiki :-)

 

 

Eazy!! Takim brudaskiem na "Konstancję"???

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Walendia' w Walendowie :lol:

 

Poza tym niech by się odezwali... płacę co miesiąc za utrzymanie terenów wspólnych? Płacę :-)

 

EDIT: a jeżeli miałeś na myśli 'co sobie sąsiedzi pomyślą' to mam to głęboko w .... poważaniu co sobie myślą ;-)

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.