Skocz do zawartości

Mazowiecka włóczęga 22.10.2011 9:30 Urzut LUKOIL


Eazy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Decyzja zapadła - jedziemy bez dwóch zdań!! Otwartą kwestią pozostaje - kim??? Gumisiem, czy Tweety'm???

Kużwa czytam mój post i wydaje mi się, że chyba dziecinnieję. "Gumiś"? "Twetty"?

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

współczuje drug awarii

Lepiej, żeby jej nie było, ale i tak uważam, że Ram to dobre auto, a awarie? ... no cóż, cena posiadania każdego auta. :-/

 

Najsmutniejsze jest to, że w drodze ewolucji forum przekonujemy się, że Ram nie jest niezajebliwy, a tak nam się wydawało jeszcze ze dwa lata temu. To chyba było tylko bardzo silne marzenie o tym, ale takich aut nie ma.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

współczuje drug awarii

Lepiej, żeby jej nie było, ale i tak uważam, że Ram to dobre auto, a awarie? ... no cóż, cena posiadania każdego auta. :-/

 

Najsmutniejsze jest to, że w drodze ewolucji forum przekonujemy się, że Ram nie jest niezajebliwy, a tak nam się wydawało jeszcze ze dwa lata temu. To chyba było tylko bardzo silne marzenie o tym, ale takich aut nie ma.

 

Przypomnij sobie Piotrek, że Ty mówisz o tzrydziestoletnim aucie!!! Które auto AD2011, będzie żyć w 2031r?

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę żeby Ci, którzy już wiedzą na 100% się dopisywali :-)

 

1. MKmario

2. Eazy

 

Drug - jak coś to mam moją starą skrzynię w garażu. Jak byś potrzebował jakąś część to daj znać :-) U mnie były padnięte solenoidy i tarcza lockupu. Czujniki powinny być ok :-)

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie się wstrzymuję, bo mam szpital w domu. Chorują wszyscy łącznie ze mną, ale dziś dopiero wtorek, więc może dam radę.

 

Podrzucić Ci coś na rozgrzanie? :mrgreen:

 

A tak na poważnie to mam nadzieję, że dojdziesz szybko do siebie :-)

 

Jeszcze jedna kwestia związana z finansami. Tak, jak pisałem mamy 10% rabatu auto z 1 lub dwiema osobami na pokładzie. Cena jest 220zł - 10% = 200zł (w tym zupa w ciągu dnia).

 

Każda dodatkowa osoba w aucie (dorosła) to 60zł - 10% = 54zł

 

Dzieci 5-15 lat to 30zł - 10% = 27zł

 

Pomyślałem, że lepiej napiszę, gdyby ktoś planował większy skład w aucie (a chyba będą takie) albo dzieci do 15 lat, żeby potem nie było niejasności :-)

 

Generalnie płacimy 200zł od auta z 2 osobami na pokładzie. Dodatkowe osoby płatne jak wyżej :-)

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

1. MKmario

2. Eazy

3. Seba78

4. AdAm :-)

5. Sebastian O.

 

Narazie się wszystko układa ze będę :-D

 

Eazy podaj namiary gdzie zbiórka i o której, trzeba opracować trasę dojazdu co by w korkach nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian - Kosa obiecał wszystkie szczegóły w czwartek wieczorem (w tym miejsce i godzina zbiórki), więc będzie cały piątek, żeby się przygotować. To jest zupełnie nowa trasa i w tej chwili dopinają wszystkie szczegóły :-) Będziemy mieli okazję przetestować nowy szlak :-)

 

Zbiórka generalnie jest na jakiejś stacji blisko punktu startowego :-)

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie się wstrzymuję, bo mam szpital w domu. Chorują wszyscy łącznie ze mną, ale dziś dopiero wtorek, więc może dam radę.

 

Właśnie dowiedziałem się, że Zuzcar dał ciała. Tarcze i krzyżaki dostanę nie wcześniej niż pod koniec tygodnia. Jeśli Drug nie pojedzie, to i ja nie będę miał czym. Chyba, że zuzcar się pospieszy.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - kto jeszcze? :-) Drug? Misiek? Dopisywac się do listy bo :pala:

 

;-)

 

Na tą chwilę mamy potwierdzonych (zakładam, że wszystkie składy na ten moment 2 osobowe):

 

1. MKmario

2. Eazy

3. Seba78

4. AdAm

5. Sebastian O.

 

Nie ociągać się ;-) Wieczorem miałem listę chętnych wysłać :-)

 

[ Dodano: 2011-10-20, 17:35 ]

Informacje o miejscu i godzinie zbiórki:

 

Spotykamy się w restauracji ZAJEZDNIA przy trasie z Warszawy do Katowic, w miejscowości Urzut. To jest przy stacji LUKOIL

Link do nich masz tutaj: http://www.zajezdnia-aslan.com/kontakt.htm

 

Zaczynamy o 9:30 kawą i ciachem jakimś. Nie czekamy na spóźnialskich.

 

Na ten moment potwierdziłem 5 aut. Mam nadzieję, że lista jeszcze się zwiększy ;-)

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Sebastian O. o której planujesz wyjazd? Może jakoś razem polecimy? I jaką trasą planujesz dojechać do "gierkówki". Trzeba jakiś zapas czasu na roboty drogowe.

 

 

No własnie roboty drogowe, trzeba przewidzieć co najmniej 3 godzinny na dojazd ?

Możemy się spotkać w Pabianicach na Statoil, tylko o której godzinie ?

 

Drug, Misiek ja lecę sam i z przyjemnością mogę was zgarnac do siebie jak nie dacie rady z waszymi Pickupami, będę zaszczycony wasza obecnością :-D

 

P.S. Mam dla wszystkich uczestników skromny klubowy gadżet, warunek obecność na mazowieckim Spocie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Mam dla wszystkich uczestników skromny klubowy gadżet, warunek obecność na mazowieckim Spocie ;-)

 

To teraz liczę na wzrost na liście obecności :mrgreen:

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy się spotkać w Pabianicach na Statoil, tylko o której godzinie ?
6:20? Dalej ponawiam pytanie co do trasy? Czy lecimy przez Łódź, Brzeziny do Rawy czy przez Rzgów na Tomaszów? Ja najczęściej jadę przez Kącik na Piotrków, ale z Pabianic to chyba spore kolano?

 

Jeszcze jedno. Obsada auta to ja, mój kumpel który jest przygotowany na to że będzie kierował :-P , oraz dwie córki Agata 13lat i Ola 8lat.

DODGE RAM 1500, 2006 5,7HEMI TRX4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.