Skocz do zawartości

Dodge Ram - stojąc przed zakupem


V-Told

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hak, który przykładowo podał kolega "Jonko" jest naprawdę wytrzymały. Mam taki sam, targałem ciężarówki i póki co spisuję się na 5+.

 

Co do kupna nowego Ram'a. poszukaj na www.mobile.de, autoscout24.de, jednak nasi zachodni sąsiedzi mają wyższą kulturę sprzedaży i mniej wśród nich oszustów. Przed zakupem zawsze sprawdz historię samochodu w carfax lub autocheck.

Dla przykłądu :

 

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=138128710&__lp=19&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=7700&makeModelVariant1.modelId=13&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=2009-01-01&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1

 

Na pick up'a nie płacisz akcyzy, więc naprawdę jest w czym wybierać.

Ram 5.7 hemi TRX4 2006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Best hak" :-)

 

Nie wygląda solidnie, ale jak mówisz, że działa... to musi działać :-). Bardzo dziękuję!!

Takie rozwiązanie ogólnie nie wygląda zbyt solidnie. Grunt że jest homologacja.

Ja mam dokładnie taki sam hak, tzn tej samej firmy (jest naprawde solidnie wykonany), ale zalecam jednak do Rama kupić hak i niższym zaczepieniu kuli, niż w tym z tej aukcji, bo przy założeniu, że Ram stoi prawidłiwo na zawieszeniu to ta wkładka będzie ustawiała kulę za wysoko i przyczepa nie będzie poziomo.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odleglosc od ziemi uzalezniona jest od rodzalu przyczepy na jakiej wysokosci ma dyszel na jakich kolach itd ale przewaznie kula powinna byc nizej w Ramie bo on sam w sobie jest wysoki

RAM 1500 `04 5,7 HEMI MAGNUM

BLUE SKY :-)

www.biderman.pl

Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na "amerykańskiej" kulce ciągam niemiecką przyczepę (nie małą, Drug świadkiem) i zrobiłem już tym zestawem ok 30000km. Nie ma problemu, gdyż każdy nowy hak ze stabilizatorem ma dużą tolerancję, przy chwytaniu kuli. Problem robi się, gdy masz starą przyczepę z hakiem starego typu, tam przez przypadek możesz zrobić ZONKA ;-) .

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że znów pojawia się temat haków i gniazd amerykańskich postanowiłem zebrać trochę wiedzy do kupy i napisać podstawowe informacje na ten temat. Możecie o tym poczytać TUTAJ.

W razie pytań zapraszam do rozwijania tamtego tematu ;-)

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że znów pojawia się temat haków i gniazd amerykańskich postanowiłem zebrać trochę wiedzy do kupy i napisać podstawowe informacje na ten temat. Możecie o tym poczytać TUTAJ.

W razie pytań zapraszam do rozwijania tamtego tematu ;-)

 

I to się chyba nazywa "wyczerpać temat" :-). Bóg zapłać. Przyznam, że potężnie zaskoczyła mnie różnorodność tych wszyskich wymiarów. Tak przynajmniej wiadomo czego szukać.

No replacement for displacement

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.