Jump to content

RAM 2500 - Nowe Felgi

Recommended Posts

• Administrators

Chwale się moimi nowymi felgami :mrgreen:

Zakupione od koleżanki Basia_L200 , dziękuje ;-)

Wstawiam fotke coby Wam trochę gula poskakała, joke :kasztan:

jak znajdą się na mojej dodzi to wkleję porównanie przed i po

rozmiar 8x16

1.jpg2.jpg

• Replies 28
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bardzo ładne, ale jednak nie do końca jestem przekonany, czy będą pasowały do Rama. Wrzucaj je szybciutko na samochód, bo ciekaw jestem efektu.

http://shirehorsepoland.com/

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Sebastian O., felgi ładne ale po jednym sezonie niestety ale zejdzie farba z nich. Pomaluj sobie pozniej na czarny mat, tez sie wtedy ladnie prezentuja

Był: XJ 96' 4.0 HO, NP 242, BFG AT, Mangels, 3"

Był: WJ Laredo 04' 4.0 2"

Jest: Jeep GrandCherokee ZG 97 4.0

Jest: GMC Sierra 04' 5.3 V8 Vortec 300KM Flowmaster 6" lift

Sebastian O., felgi ładne ale po jednym sezonie niestety ale zejdzie farba z nich. Pomaluj sobie pozniej na czarny mat, tez sie wtedy ladnie prezentuja

chrisuk, mógłbyś coś więcej o tym napisać?? Co to za schodzące lakiery? Przymierzałem się do chromowanych felg a'la SRT8 (300C), mam już znalezione na ebay'u pieknie chromowane, że w oczy kłuje, ale ostudziłeś trochę mój zapał, tym bardziej, cena za ten rozmiar jest... niemała :lol:

No replacement for displacement

chrisuk, mógłbyś coś więcej o tym napisać?? Co to za schodzące lakiery? Przymierzałem się do chromowanych felg a'la SRT8 (300C), mam już znalezione na ebay'u pieknie chromowane, że w oczy kłuje, ale ostudziłeś trochę mój zapał, tym bardziej, cena za ten rozmiar jest... niemała :lol:

Ja na swoich dwóch kompletach DC-2 przejeździłam 3 sezony. Jedne na Suzuki Vitara (załączam foty) a drugie nie tak dawno na L200). Ale sumiennie zdejmowałam gdy wyjeżdżały pierwsze solarki. I nic im nie było. Mam jednak klienta, który jeździł jeden, cały rok (pomimo ostrzeżeń) i cały komplet jest do wymiany. Warstwa przezroczystego lakieru na elementach frezowanych się rozwarstwiła od mrozu, piaskarek kaleczących piachem i kamykami i wody. Skutek? Paskudna anodyzacja. Teoretycznie Dick Cepek udziela na to 5 letniej gwarancji, ale procedura reklamacji jest co najmniej upierdliwa (felgi trzeba skutecznie spacyfikować, np. przez wywiercenie w nich okazałych dziur i przesłanie zdjęć do US, po czym po ładnych dwóch czy trzech miesiącach dostaje się nowe felgi).

Niemniej ja o swoje DC-2 dbałam (choć też nie jakoś przesadnie - po prostu lubiłam, gdy były czyste i ładne:-) i zarówno gdy sprzedawałam Suzukę, jak i teraz nie tak dawno, gdy znalazłam nowego pana dla kompletu z L200 - były w stanie niemal idealnym.

Także bez paniki. Po prostu trzeba to mieć gdzieś z tyłu głowy, że trzeba o nie dbać. A jeśli chce się o felgach zapomnieć, to trzeba kupić jednokolorowe, raczej odradzam polerowane aluminiowe, bo widziałam śliczny komplet po roku leżenia w suchym garażu i miały obrzydliwe plamy, również anodyzacja, raczej srebrne, czarne lub inny kolor, ale w jednolitej powłoce.

post-1016-15323756370985_thumb.jpg

post-1016-15323756376807_thumb.jpg

Mitsubishi L200, 2009 w najuboższej wersji... wzbogaconej o F E L G I :-)

• 3 weeks later...

Szczerze...? Ładne ale akurat te chromowane oryginały z które miałeś też ładnie komponowały się z całością i to jedne z ładniejszych seryjnych felg dodge ;-) Przydałyby się teraz nowe czarne fendery (nakładki) na błotniki. To znacznie poprawiłoby wygląd całości ;-)

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Przydałyby się teraz nowe czarne fendery (nakładki) na błotniki. To znacznie poprawiłoby wygląd całości
No i jeszce większe gumy, bo te na nowych felgach jakoś tak dzwinie optycznie zmalały :lol:

F150 302 V8 4x4 - sprzedany :-(