Skocz do zawartości

Założyłem gaz do Rama 1500 5,7 Hemi służę pomocą ,info itp..


prawy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

U mnie jest coś takiego

 

Bojler ok. 220l

img0054h.th.jpg

 

i zapasówka ok 100l

img0055pf.th.jpg

 

całość wystarcza na:

-ok 1200 km spokojnej trasy

-ok 900 km normalnej jazdy po mieście i okolicach

Kiedyś '05 Dodge RAM 1500 Hemi, Laramie.

Obecnie...Krajsler Grand Wojadżer :D

http://kamar-tech.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest coś takiego

 

Bojler ok. 220l

Obrazek

 

i zapasówka ok 100l

Obrazek

 

całość wystarcza na:

-ok 1200 km spokojnej trasy

-ok 900 km normalnej jazdy po mieście i okolicach

Twój boiler na pace ma nie więcej niż 180l, bo mój ma 230 l, a zajmuje calą szerokość paki i wysokość burty. Przemawia za tym też spalanie, bo ja na tylko na boilerze robię 700km przy jeździe mieszanej niezbyt oszczędnej i 1000 w trasie przy spokojnej. Niemniej jednak, zastanawiam się czy nie wywalić boilera i nie wstawić koła, bo bardzo podoba mi się koncepcja u Mercg, czyli Ram sypialnia, a z boilerem nie dam rady się wyprostować na leżąco :-|

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

To rozwiazanie z kolem zapasowym jest bezpieczne? Nasz ramik czesto zanurza sie tylem w wodzie aby wywalic pasze dla rybek, czasem zachaczyc moze tez o jakies blotko, bezpieczniej byloby zamontowac ten zbiornik pomiedzy napedami ale blizej tylnego, daloby rade zamontowac np 2 obok siebie symetrycznie? Tak po obu stronach walu np? Takie 2 okragle po 100l, mozna sie nurzac z nimi w wodzie? Jaka teraz instalacja jest polecana do tego auta? Zna ktos dobrego gazownika w Częstochowie??

2005 ram 1500 hemi 5.7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie kupilem dakote 5.9 v8 magnum z 99r i mam zainstalowana instalke holenderska n arurach 8mm z boilerem 160l na pace i jednym ale poteznym reduktorem, duzy minus to jest instalka nie na wtrysku i czym predzej chyba to zmienie , bo auto jest slabsze na gazie i do tego ma opoznienie przy gwaltownym wcisnieciu gazu w porownaniu do benzynki ( na ktorej leci pieknie :) ) chyba wypada jak najszybciej przejsc na wtryski gazu, czy dynamika bedzie porownywalna z ta na benzynie?

RPM is my drug...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba wypada jak najszybciej przejsc na wtryski gazu, czy dynamika bedzie porownywalna z ta na benzynie?

Jak znajdziesz dobrego "gaziarza" to różnice będą minimalne, wręcz niezauważalne, ale znaleźć dobrego "gaziarza" to jak trafić w totolotka.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

dla kolegów z Mazowsza, w GIŻYCACH koło Sochaczewa jest dobry gazownik, lubi wyzwania, gaz zakładał do HEMI, audi S8 4,2 biturbo, i wielu innych wynalazkach:) Mi osobiście do leganzy i corolki sekwencje wkładał i jest git. Także mogę śmiało polecić, bo robi tanio i dobrze. Jak by ktoś chciał nr. 510034224, tylko powiedzcie że od Kuby jesteście to szybko was umówi.

Narazie szukam pickupa....

 

A poza tym :

DAEWOO LEGANZA 2.0 CDX

MERCEDES W 124 2,5 D (na sprzedanie lub zamiane na pickupa)

YAMAHA XJ 600 DIVERSION

YAMAHA YFM 600 FWAL GRIZZLY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ja od roku ma zamontowana instalacje STAG 4 i jestem bardzo zadowolony..Zrobilem juz ok.30tys km i nigdy nie mialem z nia problemow.Z tego co wiem,jest to polska instalacja, ale nie wiem na co zwrocic uwage..U mnie kosztowala 4000pln,nie daj sie naciagnac na kase..

Dodge Ram 1500 4x4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Na razie i tak nie ma tragedi bo pali nie wiecrj ni? 20l.

Dam znac jak mi si? bedzie sprawowal na gazie

ty sie autem w koncu pochwal... mnie tu zazdrosc zjada ze KR na forumie jest, a zdjec do teraz nie widzialem... :roll:

 

Ma jedno w awatarze :mrgreen:

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wczoraj założyłem nowy reduktor KME Gold Turbo do 360KM, nowe wtryskiwacze Hana 2000, nowe rurki miedziane fi 8mm(zreszta to już jest mój 3 zestaw gazu :>), po ustawieniu wczoraj map silnik mi jzu tak dawno równo nie pracował na wolnych obrotach. Chodzi idealnie, nie czuć w ogóle przejścia z benzyny na gaz i odwrotnie, ale ciągle mam problem z przełączaniem sie na wysokich obrotach gazu na benzyne(na chwile dosłownie).Ma ktos może jakis pomysł co to może być?Gdzie szukać problemu, dla przypomnienia sterownik to STAG 300+

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem problem heheh bardzo śmieszny otóż przy kalibracji i testach mialem za mało gazu,pomimo że wskazówka na butli pokazywala jeszcze stan przed czerwonym polem. Zalalem przed trasą do pełna,but w podłoge i wszystko grało :) teraz w koncu jestem zadowolony z gazu, chodzi jak ta lala :>

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.