Skocz do zawartości

czy warto ? taki RAM / zakup kontrolowany


kucaro

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż znajoma miała wczoraj dryndać i wypytać, a tu cisza...

 

Niech ustali VIN - ten prawdę Ci powie:-) No chyba, że to jakiś lemon car...

 

Pozdro

 

vin jest w ogloszeniu i sprzedajacy udostepnia free carfax report. Carfax oczywiscie clean.

Był Ram 2500 '97 Magnum

 

Była TUNDRA [glow=red]5.7[/glow] LTD DC 4X4 BIG BAD & BLACK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu podjechałem obejrzeć tego:

 

http://otomoto.pl/dodge-ram-felgi-22-C19727399.html

 

Czasu miałem raptem kilka minut, więc pozaglądałem sobie pod spód (rdzawo nieco, ale co ja tam się znam...) i spisałem VIN.

 

Ma znaczki z boku "Larami. SLT" - takie powinny być?

 

Oczywiście Panowie w komisie ledwo sobie mogli przypomnieć, że coś takiego na placu mają więc, rzecz jasna, nic nie wiedzą.

 

Jakby ktoś mógł sprawdzić, to będę wdzięczny.

 

1B7HF13Z41J558611

 

Drogo, ale poczekamy, aż trochę postoi - na razie dopiero miesiąc w komisie. Za 20k biorę :twisted:

były trzy Jeepy (WG, XJ, YJ) - będzie RAM!

 

"A pick-up truck is about individuality and this is why everybody in US has a truck" (BBC) ;););)

 

www.MODERNPET.pl - Gwiazdy światowych rankingów karm dla psów i kotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien na 100% ale chyba ten ram stał w VIP AUTO ze dwa miesiące. Obiło mi się o uszy, że facet nie ma kasy, żeby go naprawić. Jeśli chcesz, to jak będę przejeżdżał, dowiem się od chłopaków o "co kaman". Jeśli uzbierał kasę i naprawił, to mimo, że VIP to serwis do bani, jest szansa, że jest ok. Gorzej jeśli okaże się, że odebrał auto bez naprawy, a teraz chce komuś wcisnąc taką minę.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drug: Hmmm.... :-| no, to nie miał być żart. Ceną się w ogóle nie przejmuję - jak będzie ok, a je będę miał środki , to zaproponuję swoją cenę i.....poczekam, aż właściciel naprawdę będzie chciał sprzedać.

 

Koła do wymiany, całe orurowanie do sprzedaży – tak ja bym zrobił. A co z nim poza tym jest tak bardzo nie OK? Pytam, bo te auta to dla mnie marzenie, ale też nowość, więc z chęcią się uczę.

 

 

Nie ma ciśnienia, ale jeśli nie padaka to...podoba mi się skubaniec :-D

 

[ Dodano: 2011-07-25, 18:45 ]

Drug: Hmmm.... :-| no, to nie miał być żart. Ceną się w ogóle nie przejmuję - jak będzie ok, a je będę miał środki , to zaproponuję swoją cenę i.....poczekam, aż właściciel naprawdę będzie chciał sprzedać.

 

Koła do wymiany, całe orurowanie do sprzedaży – tak ja bym zrobił. A co z nim poza tym jest tak bardzo nie OK? Pytam, bo te auta to dla mnie marzenie, ale też nowość, więc z chęcią się uczę.

 

 

Nie ma ciśnienia, ale jeśli nie padaka to...podoba mi się skubaniec :-D

 

Misiek69 jeśli to nie problem, to zapytaj...a nuż nie padaka ;-)

były trzy Jeepy (WG, XJ, YJ) - będzie RAM!

 

"A pick-up truck is about individuality and this is why everybody in US has a truck" (BBC) ;););)

 

www.MODERNPET.pl - Gwiazdy światowych rankingów karm dla psów i kotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła do wymiany, całe orurowanie do sprzedaży – tak ja bym zrobił.

Sorry, ale sie przestraszyłem, że podoba Ci się z tymi kołami i rurkami, bo właśnie jest kupą w tym aucie. Poza tym i ceną nic nie mam do drugiej generacji, wręcz przeciwnie, uważam, że mają charakter, ale jeśli II gen. to raczej celowałbym w 2500 lub 3500 z silnikiem CTD.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im starszy jestem, tym bardziej wyrozumiały się staję dla cudzych gustów estetycznych, muzycznych i wszelakich :lol: Ale chromowane rury, doświetlanie dachu i takie 22" fele to ewidentnie nie jest moja estetyka. Poza tym to śliczne autko, choć coś tam pod spodem w paru miejscach zapocone jest wyraźnie + ruda. Coś jest w II gen na lifcie, co mnie ostro kręci - mimo tego, że 5.9 to nie HEMI, a żłopał będzie jak podwójne HEMI :roll: Ja jednak nie jestem dieslowy więc CDT odpada.

 

Samo gazowanie V8 to już 4-5k extra, więc drogo bardzo, ale....nie wiem, czy właściciel chce bardzo długoooooo czekać na jakiegoś "Młodego Wilka", którego zafascynują chromy :mrgreen:

 

Dzięki wielkie MKmario za raport. Jednak walony był w 2002 (accident reported), choć chyba nic ważnego, skoro title się nie zmienił. Wyjechał do Polski w marcu 2006, a u nas ponoć rejestracja dopiero 2007.

 

Ech.....dobra, idę pozarabiać trochę bo już się doczekać nie mogę aż uzbieram :mrgreen:

były trzy Jeepy (WG, XJ, YJ) - będzie RAM!

 

"A pick-up truck is about individuality and this is why everybody in US has a truck" (BBC) ;););)

 

www.MODERNPET.pl - Gwiazdy światowych rankingów karm dla psów i kotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie Kucaro, przyszło na maila.

 

Coś tak czuję, że jest ogólnoforumowy ruch społeczny pod hasłem:

 

"Quarter, kup w końcu jakiegoś RAMa i przestań marudzić!"

 

:-D :-D :-D :-D :-D

 

 

Ostrzegam lojalnie, że jak kupię, to DOPIERO zacznę mękolić.... :mrgreen:

były trzy Jeepy (WG, XJ, YJ) - będzie RAM!

 

"A pick-up truck is about individuality and this is why everybody in US has a truck" (BBC) ;););)

 

www.MODERNPET.pl - Gwiazdy światowych rankingów karm dla psów i kotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie Kucaro, przyszło na maila.

 

Coś tak czuję, że jest ogólnoforumowy ruch społeczny pod hasłem:

 

"Quarter, kup w końcu jakiegoś RAMa i przestań marudzić!"

 

:-D :-D :-D :-D :-D

 

 

Ostrzegam lojalnie, że jak kupię, to DOPIERO zacznę mękolić.... :mrgreen:

 

Skoro sie upierasz na tego RAMA :-D :-D :-D

Był: XJ 96' 4.0 HO, NP 242, BFG AT, Mangels, 3"

Był: WJ Laredo 04' 4.0 2"

Jest: Jeep GrandCherokee ZG 97 4.0

Jest: GMC Sierra 04' 5.3 V8 Vortec 300KM Flowmaster 6" lift

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kucaro i MKmario - jeszcze raz dzięki! Pomagaski postaram się wlepić skutecznie :lol: Kucaro już drugiego ode mnie dostanie :-D

 

 

 

done :!:

 

[ Dodano: 2011-07-26, 22:03 ]

 

Skoro sie upierasz na tego RAMA :-D :-D :-D

 

nie na "tego", ale na RAMa :-D :-D :-D

 

Chrisuk nawet na jeep.org "prześladuje" mnie produktami GMC :mrgreen: Skądinąd, bardzo zacnymi :-)

były trzy Jeepy (WG, XJ, YJ) - będzie RAM!

 

"A pick-up truck is about individuality and this is why everybody in US has a truck" (BBC) ;););)

 

www.MODERNPET.pl - Gwiazdy światowych rankingów karm dla psów i kotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On tam parkuje, z tyłu za strażą. Jest taka boczna uliczka i stoi na działce po prawej stronie. A co, jest na sprzedaż?

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cynk - jak będę w okolicach to pewnie podskoczę, choć poliftowy XJ za drogi będzie raczej. Czekając na finanse na RAMa szukam taniego XJ/ZJ, do ca 12k. Jakbym miał wolne 20k to już bym się z kimś układał w kwestii RAMa :lol: Choć, realnie rzecz biorąc, potrzebny jest "mały" kurierek (XJ/ZJ) do pomykania po Wawce więc pewnie taki trzeba będzie zanabyć...

 

Ech, byle wrócić do stajni Chryslera.... :)22

były trzy Jeepy (WG, XJ, YJ) - będzie RAM!

 

"A pick-up truck is about individuality and this is why everybody in US has a truck" (BBC) ;););)

 

www.MODERNPET.pl - Gwiazdy światowych rankingów karm dla psów i kotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.