Skocz do zawartości

Dobre filmiki


bodano

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W pełni popieram kolegów!!! Każdy się bawi jak lubi i umie, ale nie każdy musi to oglądać. Za pół roku będzie na allegro - Okazja, nie katowany, starszy człowiek dojeżdżał tylko do klubu emeryta.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm....to ja się nie zgodzę - dlaczego żenada? pobawili się chłopaki, tylko błoto mieli marniutkie. kurcze, auta mają służyć także do funu - inaczej w życiu bym na żaden rajd off-road nie pojechał. oczywiście, nie ma obowiązku kręcenia bączków, ale odsądzanie od czci i wiary....no, nie wiem....

były trzy Jeepy (WG, XJ, YJ) - będzie RAM!

 

"A pick-up truck is about individuality and this is why everybody in US has a truck" (BBC) ;););)

 

www.MODERNPET.pl - Gwiazdy światowych rankingów karm dla psów i kotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam GMC też se bączki kręciłem .

 

A i założę się że każdy z was przynajmniej raz próbował coś zakręcić jakieś czy pośmigać bokami a teraz że niby żenada i każdy święty jakoś w to nie wierze .:):)

Dodge PowerRam W200 318cu 1976 :) ( -----Horn Terror------ ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że każdy bawi się jak lubi i że nie każdy musi to oglądać, więc nie obejrzałem do końca. Podchodzę do samochodu jak do człowieka i nie mogłem tego obejrzeć w spokoju, bo aż mi w zębach strzykało. Cóż jego auto (mam nadzieję ;-) ) i robi z nim co chce.

Żenada może rzeczywiście trochę za mocno, ale bolesne (przynajmniej mdla mnie :-) ) na pewno

Ta hameryka, to tak daleko że takie rzeczy, oglądane u nas już nie bolą. :-)

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm....to ja się nie zgodzę - dlaczego żenada? pobawili się chłopaki, tylko błoto mieli marniutkie. kurcze, auta mają służyć także do funu - inaczej w życiu bym na żaden rajd off-road nie pojechał. oczywiście, nie ma obowiązku kręcenia bączków, ale odsądzanie od czci i wiary....no, nie wiem....
ty to jeszcze off-road-em nazwales? :roll: bardziej od samego krecenia zenujace jast to gdzie i przy jakich komentarzach to bylo robione... oki, kazdy lubi co lubi, a skoro ktos wrzucil filmik to i z krytyka musi sie liczyc ;-) 8-) EOT

 

nie no, to lekka przenośnia była - kręcenie bączków to kręcenie bączków, off-road to off-road. ale mianownik jest wspólny - FUN!!!!! akurat o off-roadzie odrobinkę mogę powiedzieć - i sorry, ale jak wrzucasz reduktor i zapina Ci się Deitroit Locker to nie ma że boli i żelazo potrafi stęknąć. Ze wszystkich rajdów wracałem na kołach (co nie oznacza, że bez strat), ale następnego dnia meldowałem się u Dareckiego, żeby wymienił to, co zepsułem. A jak sprzedawałem XJ i YJ to nikt do mnie pretensji nie miał - bo wyraźnie w ogłoszeniach pisałem "użytkowany zgodnie z przeznaczeniem" :)

 

ale rozumiem, że kogoś może boleć oglądanie męczonych maszyn. za to moim prawem jest się zdziwić ;)

 

PAX!

były trzy Jeepy (WG, XJ, YJ) - będzie RAM!

 

"A pick-up truck is about individuality and this is why everybody in US has a truck" (BBC) ;););)

 

www.MODERNPET.pl - Gwiazdy światowych rankingów karm dla psów i kotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm....to ja się nie zgodzę - dlaczego żenada? pobawili się chłopaki, tylko błoto mieli marniutkie. kurcze, auta mają służyć także do funu - inaczej w życiu bym na żaden rajd off-road nie pojechał. oczywiście, nie ma obowiązku kręcenia bączków, ale odsądzanie od czci i wiary....no, nie wiem....
ty to jeszcze off-road-em nazwales? :roll: bardziej od samego krecenia zenujace jast to gdzie i przy jakich komentarzach to bylo robione... oki, kazdy lubi co lubi, a skoro ktos wrzucil filmik to i z krytyka musi sie liczyc ;-) 8-) EOT

 

 

No jak by nie patrzeć to czysty off-road bo asfaltu to ja nie widzę :).

Dodge PowerRam W200 318cu 1976 :) ( -----Horn Terror------ ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh widzę, że filmik troszkę zbulwersował co niektórych. Przynajmniej będzie wiadomo od kogo kupić samochód a od kogo nie :)

Taki samochód został stworzony do męczenia a nie do przejażdżek do kościoła w niedzielę i z powrotem. Wiem, że akurat nie do do takiego męczenia ale czasami w terenie dostaje dużo bardziej po dupie. Wrzucę Wam (tym wszystkim z negatywnym podejściem) inny filmik i zobaczymy co powiecie na tego użytkownika i jak to porównacie te wyczyny do kręcenia bąków.

 

Proszę bardzo:

 

Z pozdrowieniami dla wszystkich negatywnie nastawionych :)

 

A dla wszystkim pozytywnie nastawionym polecam moją galerię na YouTube gdzie znajduje się więcej różnego typu psychopatycznych oraz patologicznych filmów mojego autorstwa i nie tylko.

2007 CHEVY SILVERADO Z71 5.3 V8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, Raptorowi wrzucili zawiechę FOX-a i ma skakać po torze moto-crossowym urywając przy tym zderzak.

A jak się kiedyś złamie w pół to można pójść do salonu i zareklamować bo przecież on do tego był stworzony.

Każdy użytkuje swój samochód jak mu się podoba. Czy samochód został do tego stworzony czy nie. Każdy tez ma prawo do krytykowania sposobu tego właśnie użytkowania.

Jedno jest pewne, do porozumienia nie dojdziemy. Jedni będą śmiali się po pachy z niesmakiem, a drudzy będą dobrze się bawić, kręcąc bąki swoimi samochodami.

 

Koniec kropka. :)

2007 CHEVY SILVERADO Z71 5.3 V8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Silverado komputer pokazuje mi na bieżąco temperaturę oleju w skrzyni i wyskakuje joker jak jest za wysoka. Jak dotąd się nie pojawił :)

Jak skończy mi się leasing na Silverado, Raptor na bank zajmie jego miejsce :)

Jak nakręcę filmiki ze skoków to zobaczymy jakie pojawią się komentarze :)

 

Pozdrawiam :)

 

2007 CHEVY SILVERADO Z71 5.3 V8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quadzik :):)...

Kolejny dowód, że silnikiem V8 można napędzać wszystko :mrgreen: Kiedyś na Discovery oglądałem program, w którym opowiadano jak robiło się tradycyjne (a nie komputerowe) efekty specjalne w Hollywood. W jednym z filmów do robienia wichury użyto dwóch wentylatorów napędzanych... oczywiście V8 small block Chevroleta :mrgreen:

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.