Skocz do zawartości

Czy jesteście przygotowani ? Na ZIMĘ 100-lecia ?


GlongV8

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Do stulecia to jej brakuje, ale nas na mazowszu niźle zasypało... oczywiście jak na mazowsze.

No ale dalej nie było jakieś masakry, poza tą medialną :roll:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
No dobra tylko gdzie ta zima stulecia, jak nie było tak nie ma
Na razie to jest jesień :-P

 

No ale dalej nie było jakieś masakry, poza tą medialną
haha...właśnie!
... ale ruch w interesie zimowym się zwiększył, czapki, kurtki i oponki zaczęły się wtedy sprzedawać.
i sądzę, że właśnie ktoś komuś napędza koniunkture :-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima stulecia wyrwała mi dzisiaj tablicę rejestracyjną :-) Pojechałem do wsi obok i okazało się, że nie ma dojazdu do domu moich rodziców... w związku z tym zrobiłem dojazd tracąc przy tym rejestrację :-) wożę ją teraz w środku i nie mam zamiaru przykręcać :twisted: Zderzak i tak mam sponiewierany także zaspy nawet trochę twardsze jakoś mi nie przeszkadzają.

Kiedyś '05 Dodge RAM 1500 Hemi, Laramie.

Obecnie...Krajsler Grand Wojadżer :D

http://kamar-tech.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciepełko -4 albo -8.

 

W Irkucku tez się ociepliło -29 ludzie na spacer do parku powychodzili na cały dzien z rodzinami.

 

No ta zima to jakas taka nijaka.Raz zasypie to zaraz stopnieje.

 

Zima stulecia wyrwała mi dzisiaj tablicę rejestracyjną

 

A ja sobie chciałem na szybko cofnąć i pierdykłem w duża zaspa :-D i teraz parktronik pokazuje mi ze stoje za blisko sciany ( na czerwono mi miga)...no jak cofam..nawet w polu..hahahahaha...się mu coś wcisneło do czujników... :-D na wiosne sobie zobacze co tam siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze spontaniczne śmiganie po lasach zaskoczyło i mnie : ), akcja uzupełnić 4 paśniki niestety się nie zakończyła, droga po której ciężarówki z przyczepą drewna wyjeździły koleiny nie były najlepszym terenem dla Dodzi(Jest za niska :oops: ), wszystko szło ładnie dopóki aż lód się zapadł a most rysował o górę lodu aż zawisł na amen, w takiej sytuacji przydała by się blokada chociaż tylnego mostu, lewa strona miała nawet dobrą przyczepność, lewe koła mogły jedynie popchać samochód, wybraliśmy się bez łopat bez żadnego sprzętu, jedynie co zawszę wożę pod siedzeniami to toporek i lewarek, liczyliśmy tylko na siebie, traktory znajomego również gdzieś ugrzęzły, brak nadziei na wyjechanie mastodontem o własnych siła, po dwóch godzinach użerania się z wkładaniem gałęzi pod koła i podnoszenia na niezręcznym autostradowym lewarku Dodzi zakończyła się sukcesem wyjechaliśmy o dziwo o własnych siłach.

snc00972.th.jpg[/img]

 

Uploaded with ImageShack.us

snc00973.th.jpg[/img]

 

Uploaded with ImageShack.us

snc00974.th.jpg[/img]

 

Uploaded with ImageShack.us

snc00975.th.jpg[/img]

 

Uploaded with ImageShack.us

snc00976.th.jpg[/img]

 

Uploaded with ImageShack.us

snc00977.th.jpg[/img]

 

Uploaded with ImageShack.us

snc00978.th.jpg[/img]

 

Uploaded with ImageShack.us

snc00979.th.jpg[/img]

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja jak ostatnio przez zaśnieżoną, zawianą na na metr wysokości polną drogą przebijałem się między jedną a drugą wioską to ludzie z tej wioski, w kierunku której jechałem myśleli, że pług wirnikowy jedzie bo tak śnieg walił na boki i nad auto.. jakie było ich rozczarowanie jak się okazało, że tą drogą nie będą mogli jechać bo to tylko jakiś tam pick-up był i zostawił taaaakie koleiny że niczym przejechać się tego nie da :mrgreen:

Dodge Ram'98 3500 HD CTD

 

czarno go widzę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie w domu, po 3 godzinach walki z wyciąganiem auta z rowu... Przy przejeżdzaniu z koleiny w koleine, tak rzuciło autem że z kumplem trafiliśmy do rowu.... Czyli jestem następny który miał przygodę tej zimy... Nawet nie macie pojęcia jaki byłem wk.r..ony że auto nie ma 4x4... Bo nie było by wtedy rzadnego problemu z wyjazdem z tego. A tak musieliśmy sie na męczyć i podkładać kamienie pod koła... masakra :pala:

BYŁ: DODGE RAM 1500

4,7 V8 2005

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ja sobie trapy kewlarowe kupiłem ,mam hi-lifta, kinetyka jednym słowem jestem przygotowany na 102.

 

 

Tylko śniegu nie mam!!!!!

 

Ps.Ale jak się w Sylwestra zakopałem to wszystko lezało w domu hehehe

Nie możesz zatrzymać żadnego dnia , ale możesz go nie stracić !!!

 

Ford kuga 2,0 '15

Opel vivaro 2,0 '11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
bullterrier napisał/a:

My się tam przejmujemy maszą zimą... w Chicago to jest dopiero zima.

 

Obrazek

 

To zdjęcia zrobił mój kolega gdy wstał rano do pracy

 

raj

 

potwierdzam :twisted: 8-) :git:

 

 

I ja :twisted: . Zimowy offroad jest rewelacyjny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.