Skocz do zawartości

Czy jesteście przygotowani ? Na ZIMĘ 100-lecia ?


GlongV8

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zależy od przełożeń jakie masz , tak ok 80km/h można spokojnie. Oczywiście im rzadziej zapinasz i im wolniej jedziesz tym lepiej. Ale nie przejmuj sie, to jest HD :twisted:

 

A czemu ma się coś zesrać przy większych prędkościach :?: ja zapitalam tak pod 180 czasem i poza wibracjami nic się nie dzieje :mrgreen:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mudder, orientujesz się może jakie są ceny za jakiś strzeżony parking w Zakopanem?

Wybieram się z małżonką do Zakopanego ale pod "pensjonatem" nie ma za bardzo miejsca.

Kiedyś '05 Dodge RAM 1500 Hemi, Laramie.

Obecnie...Krajsler Grand Wojadżer :D

http://kamar-tech.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mudder, orientujesz się może jakie są ceny za jakiś strzeżony parking w Zakopanem?

Wybieram się z małżonką do Zakopanego ale pod "pensjonatem" nie ma za bardzo miejsca.

Niestety kompletnie nie mam pojęcia bo nie korzystam...

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mudder, orientujesz się może jakie są ceny za jakiś strzeżony parking w Zakopanem?

Wybieram się z małżonką do Zakopanego ale pod "pensjonatem" nie ma za bardzo miejsca.

Niestety kompletnie nie mam pojęcia bo nie korzystam...

 

Ok. Dzięki. Ale mam nadzieję, że jakieś są ;-)

Kiedyś '05 Dodge RAM 1500 Hemi, Laramie.

Obecnie...Krajsler Grand Wojadżer :D

http://kamar-tech.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od przełożeń jakie masz , tak ok 80km/h można spokojnie. Oczywiście im rzadziej zapinasz i im wolniej jedziesz tym lepiej. Ale nie przejmuj sie, to jest HD :twisted:

 

A czemu ma się coś zesrać przy większych prędkościach :?: ja zapitalam tak pod 180 czasem i poza wibracjami nic się nie dzieje :mrgreen:

 

Oczywiście , że nic sie nie rozleci. Ale zbyt częsta szybka jazda obciąża ukł. napędowy. Instrukcje mówią o 80 chyba o ile dobrze pamiętam, Ale ja jeździłem też po 140 i nic się nie działo. Nawet chyba wibracji nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam takie szybkie pytanie, wyczytał ktoś w instrukcji bądź gdziekolwiek do jakiej maksymalnej prędkości można jeździć 2004 HD na napędach ?

Nie mam Rama ale czytam instrukcje :mrgreen:

Jest tam tylko tyle:

1. Na 4L (reduktorze) nie przekraczać 25 mil/h (40 km/h)

2. Nie przełączać pomiędzy 2H i 4H powyżej prędkości 55 mil/h (88 km/h)

3. Do not go faster than road conditions permit Przetłumaczyć? :mrgreen:

Jest też oczywiście wzmianka, żeby nie jeździć po suchym i czarnym z załączonym napędem na cztery (nie dotyczy aut mających opcję AWD) i tyle.

Zatem - odpowiadając na Twoje pytanie - jeżeli włączysz sobie 4H do prędkości 88 km/h to możesz pomykać tak szybko, jak pozwalają road conditions i Twój zdrowy rozsądek ;-)

 

A w nawiązaniu do tytułu wątku - JEST! JEST! Przyszła Zima! :-D Ale choć w radiu od rana trąbią o sodomii i gomorii na drogach to ja jakoś nie zauważyłem różnicy w porównaniu do poprzednich lat. U mnie ze 30 cm śniegu i 2 stopnie mrozu, czyli jak na mój region żadne szaleństwo. Idę odkopywać plaskacza...

Mudder, a jak u Ciebie w Zakopcu? :-) I jak w innych regionach kraju? Panowie chwalcie się :-)

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mudder, orientujesz się może jakie są ceny za jakiś strzeżony parking w Zakopanem?

Wybieram się z małżonką do Zakopanego ale pod "pensjonatem" nie ma za bardzo miejsca.

Niestety kompletnie nie mam pojęcia bo nie korzystam...

 

Ok. Dzięki. Ale mam nadzieję, że jakieś są ;-)

 

A w którym miejscu w Zakopcu będziesz, bo jak w okolicach nosala, to chyba będę mógł Ci pomóc.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek69

A w którym miejscu w Zakopcu będziesz, bo jak w okolicach nosala, to chyba będę mógł Ci pomóc.

 

Nosalowy Dwór.Polecam panowie.Pozdrowienia dla właściciela przy okazji jakby ktoś tam wpadł.W porzo gościu naprawdę.Szkoda tylko że zbudowali taki nowoczensy Nosalowy Dwór 2 obok tego drewnianego.Polecam restaurację w Nosalowym Dworze.Miło wspominam grzańce :twisted: i gdyby nie wiecznie zapchana zakopianka to bym śmigał do zakopca na wyżerę.A tak załamka z tym dojazdem.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mudder, orientujesz się może jakie są ceny za jakiś strzeżony parking w Zakopanem?

Wybieram się z małżonką do Zakopanego ale pod "pensjonatem" nie ma za bardzo miejsca.

Niestety kompletnie nie mam pojęcia bo nie korzystam...

 

Ok. Dzięki. Ale mam nadzieję, że jakieś są ;-)

 

A w którym miejscu w Zakopcu będziesz, bo jak w okolicach nosala, to chyba będę mógł Ci pomóc.

 

Moja Żona dostała pokoje w PT KRUS. To jest koło dworca PKP. Trochę lipa tam z parkowaniem. :-(

Kiedyś '05 Dodge RAM 1500 Hemi, Laramie.

Obecnie...Krajsler Grand Wojadżer :D

http://kamar-tech.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy Drodze do Olczy mam rodzinę i tam mógłbym Ci załatwić miejscówkę, ale od dworca to kawał drogi :-( .

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy Drodze do Olczy mam rodzinę i tam mógłbym Ci załatwić miejscówkę, ale od dworca to kawał drogi :-( .

 

Dzięki za propozycję. Myślę, że spokojnie gdzieś porzucę moje "seicento" ;-)

Kiedyś '05 Dodge RAM 1500 Hemi, Laramie.

Obecnie...Krajsler Grand Wojadżer :D

http://kamar-tech.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relacje z dnia dzisiejszego - ok 40cm śniegu, od wczoraj i dzisiaj do godziny 15 zmuszony byłem jeździć Jagiem XJ na 20 calowych letnich oponach :kasztan: ,żywioł totalny, po przesiadce do Dodzi ulga niesamowita i docenienie z mojej strony jaka jest bezproblemowa zima jeżdżąc takim mastodontem. A teraz zbieram telefony od znajomych i uzupełniam konto : D,

Japacz ty chyba instrukcję na pamięć znasz wszystkich samochodów, dzięki wielkie :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i u mnie sypnęło :-D Dodge zachowuje się rewelacyjnie. Pojechałem do wsi obok i zjeżdżając z dość stromej oblodzonej górki wrąbałem się na czyjś ogródek (szklanka taka, że na nogach się ustać nie dało). Do tyłu nie bardzo mogłem pojechać bo czysty lód. Została jazda do przodu... no to wziąłem i pojechałem :-) ale był ubaw zaspy nie zaspy a Dodge przebija się niczym lokomotywa :-) 3 klientów już bym miał dzisiaj ale nie mam kinetyka :-(

Kiedyś '05 Dodge RAM 1500 Hemi, Laramie.

Obecnie...Krajsler Grand Wojadżer :D

http://kamar-tech.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dwóch dziś podciągnąłem na stromych podjazdach, solówkę i konia z naczepą, ale niestety będzie mnie to kosztować. Hak mi podniosło razem ze zderzakiem i teraz klapa opiera mi się na zderzaku. Jutro czeka mnie rozbiórka tylnej części auta. Swoją drogą muszę sobie ucha do liny do ramy porobić na takie przypadki, bo tan hak to jakiś papierowy. :-x

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie !! :twisted: :twisted:

 

BONANZA ! JESZCZE MI PAPUGA SIĘ UŚMIECHA OD UCHA DO UCHA ! I czuję się świetnie.To chyba forma terapi odstresowującej :mrgreen:

 

Warszawa zasypana TOTALNIE czadzik super extra !!!A ja sobie jadę,zmieniam pasy jakbym tramwajem jechał po szynach!!

Pole position łapie na światłach ! I patrzę za chwilę jak wszystko znika w lusterku !!!

 

Nie wytrzymałem i wbiłem się na łakę pod lasem kabackim.I tam juz szajba mi odbiła doszczętnie :twisted: :twisted: .Przetarłem nową drogę :twisted: Wytelepało mnie dokumentnie.Myślałem że mi budę oderwie od ramy..i zostane bez dachu w samochodzie.

 

Na puławskiej jak z Piaseczna ciołem.Naliczyłem 2 wypadki i 6 unieruchomionych europa samochodów. :-D(stały sobie na środku na awaryjnych i dupa zimna ) W jednym wypadku wjechali sobie w dupe ..i goście chwycili się za bary na ulicy.. :pala: .....hahahaha...Inaczej jak BONANZA w WARSZAWIE tego nie można nazwać. Aha..widziałem tylko jedną odśnieżarkę..która..........stała w korku :mrgreen:

 

Nerwy w plaskaczach puszczają ludzią.

 

A to najlepsze..W garażu okazało się że urwałem w samochodzie po tym rajdzie pod lasem.

Urwałem ...... :twisted: WYCIERACZKE od szyb prawą......chyba o gałęzie jak w krzaki wjechałem.No poniosło mnie trochę :twisted:

 

A jak wam minął dzień.Też tak spokojnie :twisted: JAk tam w innych rejonach naszego pieknego kraju ? Który zawsze jest przygotowany na zimę :-D

 

I JAK TU NIE LUBIĆ ZIMY :)22

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj pokręciłem bączki na dużym placu (4x4) - i po 20 sec zrobiło mi się nie dobrze hehe :D

 

coś czuję że to będzie moja najlepsza zima od czasów pierwszego saneczkowania hehe :D

Łał :mrgreen:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za jestem za, i na parkingi brac swoje drugie polowy co beda nagrywac zabawy duzych chlopcow :)

Duzi chłopcy nie bawią się na parkingach, na parkingach bawią się licealiści :mrgreen:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.