Skocz do zawartości

BESKID ŻYWIECKI - SPOT PICK'UPÓW


prawy

BESKID ŻYWIECKI - SPOT PICK'UPÓW - jaki termin?  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. BESKID ŻYWIECKI - SPOT PICK'UPÓW - jaki termin?

    • 6,7,8 Styczeń
      11
    • 9,10,11 Grudzień
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Ja w styczniu nie dam rady. Wracam z Włoch 8 I. Jesli byłoby to w grudniowym terminie, to jestem!

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Wracam do tematu.

Proponuje następujący plan spotu:

06.01.2012 Piątek

godz.18-22 –przyjazd uczestników,zakwaterowanie,posiedzenie itp.:-))

 

07.01.2012 Sobota

8.30 śniadanie

9.30 wyjazd do Muzeum browaru Żywiec

12.30 wyjazd z Żywca trasą przez Węgierską Górkę ,Milówkę ,Koniaków ( tu obiad ) i dalej przez Wisłę ( przerwa przy skoczni narciarskiej ) i Szczyrk ,powrót do pensjonatu.

18.30 – ognisko w szałasie ,kolacja może coś extra ( pieczony prosiak ,kapela góralska itp.)

 

08.01.2012 Niedziela

8.30 śniadanie

9.30 Do wyboru Kulig,wjazd autami na Halę Boraczą lub zjazd na pobliskim stoku na byle czym :lol:

13.30 – spotkanie kończące spot, wybór pickupa spotu,wymeldowanie.

 

Co do kosztów :

Proponuję noclegi w http://www.ukubicow.pl/

Cena na dzień dzisiejszy to 60 zł z wyżywieniem za osobę za dobę.

Myślę że ostateczna cena będzie znana kiedy będę znał ilość chętnych osób .

Każdy uczestnik płaci za siebie noclegi ,wyżywienie,bilety wstępu ,paliwo itp.:-))

Proszę o deklarację przyjazdu do 24.12.2011

Kto ,Ile osób,( dzieci taniej ) i jaki pokój.

Wszystkie pokoje z łazienkami,czyste ciepłe ,myślę że będziecie zadowoleni..

Pozdrawiam

prawy

www.tmtwentylacja.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę mieć problem z psiakiem. W drugiej połowie stycznia będą teściowie to moglibyśmy psiaka z nimi zostawić i pojechać spokojnie na cały weekend. Jest strasznie absorbujący, więc jak go zabierzemy to będzie urwanie gwizdka :-P

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no nie róbcie sobie jaj.

Ja z prawym to sie mogę spotkać gdzieś na autostradzie zjeść Mc Donalda i pogadać a tu chodzi żeby sie w większym gronie zjechać.

Ja w każdym bądź razie pisze sie dalej , a kto głosował na ten termin bo w końcu za tym terminem opowiedziała sie większość.

Pozdrawiam

Tritrans

Nie możesz zatrzymać żadnego dnia , ale możesz go nie stracić !!!

 

Ford kuga 2,0 '15

Opel vivaro 2,0 '11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deklarowałem się na styczniowy termin, ale właśnie Żonka uświadomiła mnie, że 6 stycznia mamy imprezę rodzinną. Mógłby,m jedynie przyjechać 7 stycznia popołudmniem, jak alkomat wskaże 0,0.

Reasumując, jestem chętny od 7 stycznia (popołudnie), ale co tu po Nas jak nie będzie głównych wyjadaczy forumowych z Centralnej części Naszego kraju ??:)

 

 

 

Plan imprezy naprawdę ciekawy, dobrze by było gdyby wypaliła !!

Ram 5.7 hemi TRX4 2006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie - co dalej w tym temacie? Ilu jest zdeklarowanych chętnych na 100%? Dobrze by było, żebyśmy się określili. Ja kombinuje ściągnąć kogoś na weekend, żeby mi z psiakiem został ale jak ma się okazać, że będziemy tylko my (ja z żoną) i Prawy to trochę... skromnie?

 

Byłoby super, gdyby jechał ktoś jeszcze z naszych okolic - w 2 albo 3 auta zawsze weselej :-)

 

Określcie się ludziska i albo w lewo albo w prawo bo nie wiem co mam robić z 'opiekunem' dla psa :-P Wiem, że się zerwałem jak Filip z konopii ale temat chodzi mi cały czas po głowie i coś kombinuję a czasu coraz mniej :-)

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie powinienem tego pisać bo zawsze trzeba pochwalać takie inicjatywy, ale na 100% dla większości z nas termin jest niefortunny! Mamy nowy rok, remanenty w firmach, ogarnięcie dokumentacji itp itd. Ja muszę dzieciaki zawieź w góry i miałem plan zostać tam na sobotę, ale chyba będzie bardzo ciężko. Bardzo żałuję, że nie dam rady być na spotkaniu pickupklub bo zapowiada się pięknie (oprócz terminu :-( )

DODGE RAM 1500, 2006 5,7HEMI TRX4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na termin dużego wpływu nie mamy - Prawy napisał, że po tym terminie wraca w okolice wawy :-(

 

Nikt od nas się nie wybiera? :-|

 

[ Dodano: 2011-12-27, 19:18 ]

Coś czuję przez skórę, że nic z tego nie będzie :-( A szkoda, chętnie bym Żywiec zobaczył. Nigdy nie byłem.

 

Jak nie wypali to mam nadzieję, że Prawy się nie zrazi i zaprosi nas jeszcze w innym terminie ;-)

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Faktycznie termin nie przypasił :roll: , ja osobiście czekam na paczkę z amorami która może przyjdzie w tym roku może po nowym, a możne Prawy coś na koniec lutego by przygotował ?

 

śniegu trochę wskazane, u mnie w centrum Polski dziś było 8 stopni na plusie :-/ , zabawa na zlocie była by lepsza :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No. I nie byłoby tak sucho... i trochę błota by było... ale ważne, żeby trochę popadało... :-D

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki widzę że jedyną osobą chętną na termin styczniowy jest Tritrans :cry:

Prpopnuję anulować termin styczniowy i postaram się w lutym odświeżyć temat i zorganizować coś na koniec lutego lub początek marca..ale nic Wam nie mogę obiecać na 100%

 

Zdaję sobie sprawę termin styczniowy nie wczystkim odpowiada ..przykro mi ale jak już napisałem wcześniej 12.01.2012 wracam do Warszawy.. :cry:

 

pozdrawiam prawy

www.tmtwentylacja.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.