Skocz do zawartości

FORD F450 model na rok 2011..


prawy

Rekomendowane odpowiedzi

co tu dużo pisać. Wygląda konkretnie, jeździ pewnie też niczego sobie. Ale najbardziej podobają mi się te nadkola przypominają stare pickupy więc troszkę oldschool musi być. Ten schodek pomagający wejść na pakę to trochę przesada dużo ludzi w stanach się z tego śmieje ale każdy ma swoje poglądy i trzeba się dostosować

pozdrawiam

00' Chevrolet Silverado 5.3 V8 4x4 LT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten niebieski korek czy nie jest przypadkiem na Adblue ?

Schodek, też mi go brakuje, nie zawsze mam ochotę skakać na wysoką pakę a taki schodek na pewno ułatwił by mi pracę, więc jaki jest ku temu powód aby się z tego śmiać :-) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !

Drug niestety nie nie mam zbędnych 65,000 $..

Poprostu budzę się rano w hotelu wyglądam przez okno a tu prezentacja modeli Forda na 2011 dla lokalnych dilerów, więc się przyłączyłem :lol:

ale na bankiet sie niestety nie załapałem ( połapali się że nie jestem z okolic :lol: )

 

Ja osobiście wolałbym MegaCaba ewentualnie takiego F350..

 

Pozdrawiam ..

post-176-15323754711245_thumb.jpg

post-176-15323754712572_thumb.jpg

www.tmtwentylacja.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny :up: Do tego wypasiona wersja King Ranch z tapicerką z prawdziwej krowiej skóry :-)

I naszpikowany elektroniką... :-/ Ale cóż, taka moda, a lobby ekopojebów w USA trzyma się mocno...

Niebieski korek to faktycznie wlew czegoś, co u nas nazywa się potocznie AdBlue, a tam DEF (Diesel Exhaust Fluid). Dzięki temu, poza spełnieniem normy Euro ileśtam, będzie o czym pogadać na stacjach benzynowych z kierowcami ciężarówek :mrgreen:

Mi osobiście, poza silnikiem (mimo zastosowania DPF i SCR - Selective Catalytic Reduction - to właśnie układ od tego AdBlue/DEF), najbardziej w modelu 2011 podoba się nowa 6-cio biegowa automatyczna skrzynia 6R140 Heavy-Duty TorqShift. Pierwszy pickup HD z możliwością sekwencyjnej zmiany biegów :git:

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ma tylko ktoś słabo myślał montując bo skupił się nad tym żeby nic nie blokowało dźwięku a zapomniał że może urwać .

No i trąbki wyglądają bardziej jak jakiś zestaw z ebay ale nie z oryginalnym trainhornem choć po zdjęciach to za wiele nie można stwierdzić bo jedynie po kształcie jednej z trąbek które widać .

 

dla wyjaśnienia ten ma

ford_f_350_143.jpg

 

A odnosząc się do pierwszej fury to dla mnie osobiście to masakra bo to już nie jest pickup z takimi założeniami jak dawniej do wożenia gnoju tylko limuzyna z paką . Za obłe to wszystko za wypięknione no i środek taki że jak właścicielowi ktoś wsiądzie w obłoconym ubraniu i butach to ten go zastrzeli zaraz po wejściu byle by nie zdążył usiąść na fotelach :):).

Dodge PowerRam W200 318cu 1976 :) ( -----Horn Terror------ ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się coraz bardziej przekonuje do modelu 2011, poczekam aż wyjdzie job3 i jak finansowo się nie pogorszy to sobie takiego przywiozę :twisted:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazek

 

 

Ten mi się bardzo podoba, jest fajnie zmotany i fajnie wygląda.

 

A pickupy nie służą tylko do wożenia gnoju, ale także do codziennej eksploatacji. Jak potrzebujesz coś przewieźć czasami to jakie auto kupić? Nie mam nic przeciś temu, że to są komfortowe samochody. Jedyny problem to ta elektronika i komplikacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazek

 

 

Ten mi się bardzo podoba, jest fajnie zmotany i fajnie wygląda.

 

A pickupy nie służą tylko do wożenia gnoju, ale także do codziennej eksploatacji. Jak potrzebujesz coś przewieźć czasami to jakie auto kupić? Nie mam nic przeciś temu, że to są komfortowe samochody. Jedyny problem to ta elektronika i komplikacja.

 

 

Historia pickupów była taka jak napisałem i nikt nie myślał o komforcie o to mi chodziło że z czasem przekształciły się w samochody komfortowe jak napisałeś.

 

 

BTW :) .

 

Starzejesz się i wygód i komfortów potrzeba :):):)

A jak co kupić jak coś większego trzeba przewieźć to co kupuje większość której wydaje się że jest to większy rodzinny samochód czyli KOMBI :):):):)

Dodge PowerRam W200 318cu 1976 :) ( -----Horn Terror------ ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście wypowiadam tylko i wyłącznie swoje zdanie i patrząc przez pryzmat mojego widzenia to nawet bym nigdy nie pomyślał o chęci posiadania tak komfortowego pickupa też a tez dlatego że szkoda by mi było tego wnętrza które bym szybko zniszczył :).

Dodge PowerRam W200 318cu 1976 :) ( -----Horn Terror------ ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

BTW :) .

 

Starzejesz się i wygód i komfortów potrzeba :):):)

 

Nie , tak źle nie jest :) . Mój Ram odpowiada mi w zupełności. Chodziło mi tylko o to, że rozumiem ludzi którzy z cenią sobie komfort jazdy , jeśli robią np po 50tyś mil rocznie a z pewnych względów muszą jeździć pickupem.

Poza tym i tak te najnowsze pickupy nie podobają misię tak jak starsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.