Skocz do zawartości

RAM DUKE'a


duke

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jaszczur takim autem w błoto się nie jeździ :pala:

fury super naprawdę piękne auta

p.s. w dodgu oponki trochę nie koszerne i te trąbki na masce :roll:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się, i to w jakie:) Jak się sypnie tonę piasku na pakę żeby dociążyć to nawet po zaoranym polu przejedzie. Zresztą to auto używane jest u mnie w pracy. Wozi niejednokrotnie i trzytonowe kruszery do betonu że o dwutonowych młotach nie wspomnę. Kiedyś miałem navarę ale nie wytrzymała nawet dwuletniego leasingu - rozleciała się i trzeba było sprzedać.

Pozdrawiam

duke

American Eagles Car Club

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaber wrzuciłbyś jakieś fotki efki w akcji a nie z ebaju ciekaw jestem jak z zacnym ładunkiem wygląda

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi, że te samochody są do pracy, to mi się podoba.

Staram się nie katować swojego "biołego", ale czasem są sytuacje, że trzeba zacisnąć zęby i przejść pełnym ogniem przez jakieś bagno na kopalni, orająć przy tym całem podwoziem i modląc się co by nie stanął. Ale daje rade.

Pozdrawiam

2006 CTD HD MegaCab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duke,

 

Z Texas Auto Direct kupowales ? : )chyba poznaje ten hangar : )

Kiedys od nich F-150 sciagalem - Baradzo rzetelna firma. . .

P.s. A tak w ogole to chyba sie znamy z jakiegos zlotu. .. wiecej info na Priv.

You can't snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it's not gentlemanly.

 

2006 Dodge 5.7 Hemi Ram Quad Cab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Texas Direct, już drugi od nich wycyganniłem za dobrą cenę:) W przyszłości jeśli będę coś nowszego kupował to też u nich. Wszystkie autka z Inspection, pachnące i czyściutkie w środku do tego stopnia że aż strach dawać je w moje łapska:)

 

A duke ma 318'tkę. W ubiegłym roku Mopar Garage z Czech wykonał gruntowny jej remont wieńcząc sukces załadowaniem złotego czujnika przepływu powietrza z dumnym napisem MADE IN TAIWAN:) . W zamian nalepili mi nalepkę LI'L RED EXPRESS na drzwiach. Samochód to mój - jak Jaber już napisał - mój pierworodny. Każdy inny kiedyś będzie na sprzedaż ale nie ten. Odkąd go mam nikt inny nie może go prowadzić.

Pozdrawiam

duke

American Eagles Car Club

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuułaaaa, piękny Ford i jeszcze bardziej piękniejszy RAM :),

Prosimy o jeszcze więcej zdjęć tych potworków, wyślij Jaberowi aby nam zaprezentował na forum ewentualnie mam też sporo wolnego czasu to wal na maila a w wolnym czasie wstawię na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jaki silnik?...
...A duke ma 318'tkę...

318 cali czyli V8 5.2 litra o ile dobrze zrozumiałem ;-)

Ładny :up: I wreszcie jakiś US pickup starszy, niż mój :mrgreen:

Jeśli możesz, to wklej jakieś foty wnętrza i motoru.

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jaki silnik?...
...A duke ma 318'tkę...

318 cali czyli V8 5.2 litra o ile dobrze zrozumiałem ;-)

Ładny :up: I wreszcie jakiś US pickup starszy, niż mój :mrgreen:

Jeśli możesz, to wklej jakieś foty wnętrza i motoru.

 

 

Japacz im starsze tym lepsze i prostsze w tych nowych więcej plastiku i elektroniki niż samochodu .

Już pomijam karoserie i zderzaki piękne stylistycznie ale po przywaleniu w coś muszą być klejone albo wymieniane z milionem pierdół i do tego jeszcze jak się odpala poduszki to już pozamiatane albo weź przypadkiem rozwal sobie światła zespolone to już pare tyś w plecy jesteś a w starym jakieś 20 - 100 pln :) do chevroleta z 89 jedno światło 25 pln z przesyłką :).

Nawet nie można sobie spokojnie bramy otworzyć taranem bo będzie cie to kosztowało nie wiadomo ile w a starych jak zobaczysz ryskę albo wgniotkę to wszystko .

Dodge PowerRam W200 318cu 1976 :) ( -----Horn Terror------ ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Japacz im starsze tym lepsze i prostsze...

...Nawet nie można sobie spokojnie bramy otworzyć taranem bo będzie cie to kosztowało nie wiadomo ile w a starych jak zobaczysz ryskę albo wgniotkę to wszystko...

Wiem :-) I dlatego mam, to co mam :-)

I wiem też, że części tanie i dostępne w Stanach u każdego kowala. Gdyby tylko nie te koszty przesyłek... Moim problemem jest to, że z braku funduszy nie jestem w stanie zamówić wiele rzeczy na raz, a zamawianie pojedynczo drastycznie podnosi koszty całej operacji. Więc tak sobie dłubię powoli na miarę możliwości (głównie finansowych).

Pytałem o zdjęcia silnika i wnętrza Rama Duke'a, bo te elementy bardziej mnie interesują, niż wygląd zewnętrzny. Choć oczywiście przyznaję, że auto prezentuje się bardzo efektownie, No może poza stacksami, które akurat średnio mi się podobają (choć to oczywiście kwestia gustu i moja prywatna opinia ;-) )

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by co często kupuje w US nie ma tragedii z kosztami i zawsze można coś do spóły.

 

Właśnie dzwonili z celnego zatrzymali mi paczkę pierwszą od chyba 2 lat :):) ale się nie dziwię bo siedzi w niej dyfer ciężki jak stodoła dwa dupsy do zawieszenia to losowo tez pewnie bym ta paczkę sprawdził będąc celnikiem i widząc deklarację wartości 35$.

 

Ale niestety będą rozczarowani prawdziwą wartością bo dyfer 50$ a dypsy 22$ zresztą agencję celną wali to jakie będzie cło oni zarabiają an odprawie i za to kasują 1120 pln i to jest dla nich najistotniejsze :).

Dodge PowerRam W200 318cu 1976 :) ( -----Horn Terror------ ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.