Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Opublikowano

Mam pytanie, jakie są opłaty za sprowadzenie np. Rama 2500 lub F250 jeśli są to pojazdy ciężarowe powyżej 3,5 t DMC. podwójna kabina paka 2 m.

Sprowadzenie z terenu UE, chodzi mi o akcyze  czy jest ?, inne koszty?

faktura vat EU.

 

  • Administrator
Opublikowano

Nie jestem pewny ale akcyza chyba jest, zamawialiśmy kilka busów ostatnio jak i przy cieżarowym tak samo i przy osobowym wychodzi nam akcyza.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

  • Administrator
Opublikowano

Między innymi też były zapytania powyżej 3.5t nie dopisałem wczesniej 🙂 

Nie wiem dokładnie jak ta nowa akcyza ma się do kabin w pickup i w jaki sposób interpretują te przepisy względem tych aut ale z tego co wiem sa jakieś odstepstwa.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.