Skocz do zawartości

Pick-upy w "znanych filmach internetowych "


didli25

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Zeszło na muzykę... hehe. Ale wracając do tego Rama z tego filmiku. Niestety zauważam, że coraz więcej drechów i różnych clownów zaczyna kupować sobie nowe Ramy 3 generacji , bo są duże i zwracają na siebie uwagę. Trochę zaczyna mnie to martwić w sumie. Na szczęscie w gustach dresiarskich nie są samochody terenowe ...haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no w sumie nie oszukujmy sie dla 90% ludnosci to pojazd terenowy automatycznie nazywa sie jeepem , kurde ale zeszlo no z peji do dresow haha. w sumie tylko kilka dresow moze se kupi takiego pickupa poniewaz one wiecej pala niz golf 2 czy passat ....

Harley-Davidson mt 350 1994

WFM M06 1957

Cadillac Seville 4.9 1992

Ford Capri 1,7 gt V4 1971

Ford F350 super Duty v10 6,8 2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No ja mówię o takich bogatszych drechach, co ich stać na beemwe za 60 tyś. Ja niestety spotkałem takich ze 3 razy.

Ile pali ten dżipek?
Mnie już takie pytania o spalanie tak irytują, że muszę wymyślić jakiś ostry tekst, który z miejsca skończy dyskusję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mówię o takich bogatszych drechach, co ich stać na beemwe za 60 tyś. Ja niestety spotkałem takich ze 3 razy.
Ile pali ten dżipek?
Mnie już takie pytania o spalanie tak irytują, że muszę wymyślić jakiś ostry tekst, który z miejsca skończy dyskusję

Stać mnie na takiego konia, stać i na owies...

DODGE RAM 1500, 2006 5,7HEMI TRX4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Piotrek ale nie zaprzeczysz ,Twój dżipek ładnie sie prezentuje
hehe :mrgreen:

 

Ja jeszcze takiego pytania nie dostałem jak Drug z dżipkiem. Ale pytanie o spalanie mnie wkooorwi.a i to ekstremalnie. Nienawidzę tego. Po kiego ktoś się o to pyta? Czemu nikt nie zada pytania o pojemność, a potem ile to obrotów kręci. Ja bym po takiej odpowiedzi wszystko sobie wywniskował sam w przybliżeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bullterier - na pytanie ILE PALI (ktore kazdy chyba słyszy conajmniej raz w tygodniu) przeważnie odpowiadam "Jeden galon na 12 mil". Zmieszanie w oczach pytających zauważalne w 70% przypadków :D LUB - "Trochę więcej ode mnie" ;)

Macie inne wesołe riposty na pytanie ? : )

You can't snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it's not gentlemanly.

 

2006 Dodge 5.7 Hemi Ram Quad Cab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałem wczoraj pod Leroy merlin i rozmawiałem z klientem w odległosci ok.5m od Rama, nagle widzę jak dwóch gosci idzie w kierunku mojego auta i kłóca sie jeden z drugim ze to kołpaki na moich felgach :-/ Pomacali mi koła i poszli dalej.

Na pytanie ile pali odpowiadam w zaleznosci od nastroju, ze nie wiem bo to samochód mamy i ja mało nim jeżdzę, 35L, 8L w miescie 30 w trasie..........

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.