Skocz do zawartości

Pick-upy w "znanych filmach internetowych "


didli25

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to chyba zaczne od polskiego ewenementu rapu waszki G , na poczatku widac pieknego Dodga hmm.. ale z kad on go wzial ? i czemu on stoi na pace i spiewa do maczety ? i czemu zakazdym razem spadam z krzesla jak ten film widze ? i czy ktos zna odp na moje pytania ? haha milego ogladania

Harley-Davidson mt 350 1994

WFM M06 1957

Cadillac Seville 4.9 1992

Ford Capri 1,7 gt V4 1971

Ford F350 super Duty v10 6,8 2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szkoda ze ram brał udział w takim przedsięwzieciu obok tych półgłówków :pala:

 

Moze nie do tematu,tu podobni"ludzie" którzy napewno nie zdali matury :-/

http://www.wykop.pl/link/186714/oni-nie-zdali-matury :-o

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=Q7i6Xbp-nb8 <=== no i oczywiscie ten polski klasyk na , ktorym widnieje Dodge ram ... ah te piekne stare czasy

Harley-Davidson mt 350 1994

WFM M06 1957

Cadillac Seville 4.9 1992

Ford Capri 1,7 gt V4 1971

Ford F350 super Duty v10 6,8 2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=Q7i6Xbp-nb8 <=== no i oczywiscie ten polski klasyk na , ktorym widnieje Dodge ram ... ah te piekne stare czasy

Tą szmirę hip hopową nazywasz klasykiem? O tym kawałku prawie nikt już nie pamięta, a za 10 lat nawet w necie go nie znajdziesz. To tak jakbyś dziś Golfa IV nazwał klasykiem. Żenada i śmiech.

Sorry za ton wypowiedzi, ale śmieszą mnie małpy machające rękami, mówiące rytmicznie o problemach zakompleksionych nastolatków w spodniach z miejscem na kupę i w czapce z daszkiem załozonej w klasyczny sposób półgłówka.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko kazdy ma prawo komentarza , dla mnie to klasyk poniewaz peje slucham od 3 kl podstawowki i od niego sie zaczela moja przygoda z hip hopem

Harley-Davidson mt 350 1994

WFM M06 1957

Cadillac Seville 4.9 1992

Ford Capri 1,7 gt V4 1971

Ford F350 super Duty v10 6,8 2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
dla mnie to klasyk poniewaz peje slucham od 3 kl podstawowki i od niego sie zaczela moja przygoda z hip hopem
Ja nawet w życiu nie słyszałem o czymś takim jak peja.

Ja pierdziele , wybaczcie że tak piszę , ale dla mnie większym klasykiem było podpalanie bąków w podstawówce... Co to kooorwa jest? To ma być muzyka?????? Żenada! Banda niedorozwinętych clownów pier.do.lących smutne kawałki do mikrofonu.

 

Jeśli mowa o skakane-gadane to dla mnie klasykiem jest mchammer http://www.youtube.com/watch?v=hcxsmhzXexA&feature=fvst :kasztan: hehe

 

Przenoszę temat do offtopic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie najeżdzajmy na chłopaka,on jest od nas połowe lat młodszy ;-) wiec pewnie wychował sie na hip-hopie i bedzie sie smiał z mc hamera czy dr.Albana. Wiadomo gusta sie zmieniają, ja kiedys tez słuchałem hip-hopu tylko bardziej selekcjonowałem wykonawców.

Nie słuchałem głąbów takich jak WaszkaG..... Ale Hemp gru, wsp(wspólnicy) wwo,kaliber44 wtedy to była muza na siłownie:) i bardzo przyjemnie wspominam ten okres i duzo bym dał zeby spotkac sie w składzie z przed lat ;-)

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet w życiu nie słyszałem o czymś takim jak peja.

 

peja to w gwarze poznańskiej wesz / wsza :lol:

 

on jest od nas połowe lat młodszy

 

heh chyba nawet starszy od ciebie:

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Peja_%28raper%29

Był Ram 2500 '97 Magnum

 

Była TUNDRA [glow=red]5.7[/glow] LTD DC 4X4 BIG BAD & BLACK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodano1102 napisał/a:

on jest od nas połowe lat młodszy

 

 

heh chyba nawet starszy od ciebie:

Bodano mówił o didli25, a nie Peyo :-D

 

Klasyka skakane gadane to np. Public Enemy lub Run DMC, a nie to polskie niwiadomo co udające murzynów, kołyszące się jak by Catrina z oceanu do nas przybyła i machająca rękami jak koń ogonem przy kupie goowna.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Panowie nie najeżdzajmy na chłopaka

Ja nie najeżdżam na didli , mam na myśli przytoczony link w pierwszym poście. Nawet nie najeżdżam na skakane gadane bo każdy lubi inną muzę i ma do tego prawo. Chodzi mi o ten żenujący filmik z Ramem w roli głównej. Natomiast nazywanie klasykiem tego z drugiego linka to niepoważne jest trochę dla mnie. A ogólnie jak widzę coś takiego jak pacjenci z szerokimi spadającymi gaciami wymachują lapami jak małpiszony i gadają o swoim żałosnym życiu i jeszcze nazywają to sztuką/muzyką to mnie szczery śmiech ogarnia :-) :-)

 

Dla mnie to jest klasyka http://www.youtube.com/results?search_query=master+of+puppets&search_type=&aq=0s&oq=master+of+papets

hehe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego polskiego kawałka hiphopowego,którego mozna by nazwac klasykiem, poczatki były nawet dobre ale te dzisiejsze hip-hop polo mezo liber i inne słodkie chłop[aki to już żenada. Mysle ze hip-hop bardziej trafiał do do lludzi duzo przebywajacej na ulicy czy blokowisku,do ludzi którzy mili konflikt z prawem (tez do nich nalezałem)

Jednak ludzie sie zmieniają, ja dzis wole mocne brzmienie,ale nie wstydze sie ze słuchałem hip-hopu tak jak i sporej ilosci tatuaży :mrgreen: Jezeli juz dyskutujemy o gustach to i ja sie wypowiem ;-) Nienawidzę frajerów konfidentów, muzyki góralskiej,country,discopolo i psów(nie mowa tu o zwierzakach)ggzygi.gif

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Jednak ludzie sie zmieniają, ja dzis wole mocne brzmienie
Ja się na tym chowałem ... a do upalania w terenie ciężka muza jest idealna, szczerze nie wyobrażam sobie innej. Im głębsze błoto i cięższa muzuka tym większa adrenalina!!! :twisted: :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę frajerów ... psów(nie mowa tu o zwierzakach)

 

nie rozumiem skąd się bierze nienawiść do policji? robią swoją robotę, jedni lepiej inni gorzej, ale są potrzebni. kiedyś byłem źle potraktowany przez policjantów na collegium, mówiąc wprost kłamali, a ja nie miałem świadka, ale sąd był łaskawy. mam kilku znajomych policjantów i to ludzie tacy jak każdy inny, tych co znam dużo mi pomogli i vice versa, robią swoją robotę za marną kasę i sami przy flaszce mówią HWDP :-P

Był Ram 2500 '97 Magnum

 

Była TUNDRA [glow=red]5.7[/glow] LTD DC 4X4 BIG BAD & BLACK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ludzie tacy jak każdy inny

Nie wszyscy,moze Tobie nie zawinili,mi tak. Wiekszosc z nich to tak jak słowa z tego kawałka WSP od 3.55 minuty

(Uwaga bardzo niecenzurowany kawałek)
i sami przy flaszce mówią HWDP

Ja tam z ..... nie tańcze

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mi w sumie nigdy nie zawinili jakoś poważnie. A mam trzech kolegów policjantów, z czego jeden motocyklista z drogówki (obecnie szkoli motocyklistów w Legionowie) ma straszną wkrętkę na klasyczne amcary (sam posiada w continetale) . Wszyscy są fajni, ale niestety ja akurat znam tych fajnych. Niestety dla tego, że większość z nich to tępe buraki ja na razie, choć widać, że z czasem się to poprawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może ostudzę nieco dyskusję o spodniach XXXL z krokiem na wysokości kostek... :kasztan:

Mnie pickup nierozłącznie kojarzy się z muzyką country i dlatego wrzucę

pod jakże wiele mówiącym tytułem "Pickup Man" ;-)

A ponieważ z Wielkiej Trójki preferuję Forda to

dotyczący tej marki, zaśpiewany przez inną gwiazdę muzyki country - Tobiego Keith'a. Polecam uwadze scenę "łapania stopa" hihihi... :mrgreen:

Co do samego Keith'a, który jest "twarzą" Forda, to jeszcze jeden fajny teledysk, w którym występuje prototyp F-350 Tonka. Panie i Panowie

. Koniecznie obejrzyjcie zakończenie! :mrgreen:

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

japacz, dokładnie to samo, bodano1102 musisz się przestawić na country, w końcu jeździsz RAMem :), co do HIP-HOP madafaka, to kompletnie chce mi się rzygać jak na nich patrze, ten udawany stajl, te cwaniactwo itp, hip-hop dla mnie jest ostatnim rodzajem muzyki jaki bym kiedykolwiek miał słuchać, wole Rock i Country :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodano1102 musisz się przestawić na country

 

Nie ma takiej opcji to nie moje klimaty, jak bedziecie to na spocie puszczac to biore MP3 :twisted:

co do HIP-HOP madafaka, to kompletnie chce mi się rzygać jak na nich patrze, ten udawany stajl, te cwaniactwo itp, hip-hop dla mnie jest ostatnim rodzajem muzyki jaki bym kiedykolwiek miał słuchać, wole Rock i Country

 

OK.Ja szanuje Twoje upodobania, tak jak Tobie chce sie rzygac na hip-hop, tak mi jak słycze country (bez urazy ale to takie polskie disco polo,muzyka pastuchów)

 

Wole dobry rock, ale nie gardze hip-hopem i Trance

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym nie mniej pickupy mają (nie tylko u nas) opinię aut wieśniaków, buraków i innych rednecków, a Ci z reguły bardziej gustują w country niż hiphopie. I DOBRZE! JESTEM ZE WSI I NIE WSTYDZĘ SIĘ TEGO HEHEHE. :you:

I pracuję nad koszulką z takim napisem :mrgreen:

 

Z jedną tezą się tylko pozwolę się nie zgodzić. Mówienie, że country to takie discopolo to tak, jakby o hiphopie mówić, że to "murzyńska muzyka". A jedno i drugie nie jest prawdą. Ale o gustach się nie dyskutuje i tolerancyjnym trzeba być. Mnie nie przeszkadza (choć nie ukrywam, że bawi), że ktoś lubi chodzić w spodniach, w których mieści się kilka pełnych Pampersów. Sam natomiast chodzę w kowbojkach, czasem z ostrogami (Drug widział :-) ) i wiem, jak ludzie na to reagują np. w sklepie.

Zatem peace Panowie i wracamy do tematu wątku ;-) Dla rozluźnienia atmosfery

Tobiego Keitha. Co prawda pickup jest tylko przez moment (oczywiście F-150) ale polecam uwadze słowa i teledysk :mrgreen:

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodano1102 napisał/a:

on jest od nas połowe lat młodszy

 

 

heh chyba nawet starszy od ciebie:

Bodano mówił o didli25, a nie Peyo :-D

 

Klasyka skakane gadane to np. Public Enemy lub Run DMC, a nie to polskie niwiadomo co udające murzynów, kołyszące się jak by Catrina z oceanu do nas przybyła i machająca rękami jak koń ogonem przy kupie goowna.

ok a co powiesz o cypress hill ? sami meksykance , House of pain ? necro ? <= to tez jest klasyka , a jednak sa biali tez ktorzy to potrafia , nie wspominajac o eazy e , bg dresta & knocc out, brotha lynch hunk , no i polski slon . znam klasyke znam podstawy ale do mnie przemawia w wiekszosci peja , co nie znaczy ze jestem lysy i siedze w melinie i tylko pije .... no a ze jestem jeszcze mlody to chyba tez plus moge sie wiecej nauczyc , a szczerze mowiac to masz fajne porownania . :)

Harley-Davidson mt 350 1994

WFM M06 1957

Cadillac Seville 4.9 1992

Ford Capri 1,7 gt V4 1971

Ford F350 super Duty v10 6,8 2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

japacz, absolutnie nie chciałem Cie obrazic :!: I nie mam nic do kogos kto mieszka na wsi, i tak jak napisałes skoro Tobie podobaja sie kowbojki z ostrogami to inni powinni miec nic do tego. Jezeli zas chodzi o hip-hop to czy uwazacie ze wszyscy co go słuchaja muszą ubierac sie w luzne spodnie? tak samo jak słucha sie rocka to teraz bede latał w skórzanej kurtce z milionem suwaków, glanach w 25stopniowym upale? nieeee to juz wole te przyluzne spodnie chociaz jakas wentylacja jest i nie wyglądam jak opuszczony przez Pana Boga. Tak samo z gestykulacją rak w hip -hopowych kawałkach podobno zle to wygląda? a dobrze wygląda jak na koncercie metalowym czy nawet rockowym wokalisci machaja krecą łbami w kólko jakby zamiast szyji mieliu kołowrotek -to to jest normalne? W każdej kulturze jest inny styl i należy go uszanowac.Ja ciesze sie ze w młodosci słuchałem hip-hopu i chodziłem własnie w tych szerokich spodniach zwanych lenarami bo wiedziałem ze wyglądam lepiej niz niektórzy koledzy z klasy którzy do szkoły przyjeżdzali w ortalionowych dresach w pantoflach na nogach :shock:

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok... więc powiem tak, każdy słucha co lubi, nic nam do tego. Hip hop to subkultura, rzeczywiście ma swoje reguły i zasady. Ja kiedyś chodziłem w glanach z czerwoną i białą sznurówką, za krótkich spodniach, zniszczonej bluzie z kapturem, nosiłem długie hairy... jednym słowem PUNK. Dziś nikt by mnie do tego nie namówił za żadne skarby. Pewnie w 2010 roku jak bym miał 16 lat to bym kołysał sie jak przy Catrinie i machał rekami jak kon ogonem przy wiadomo czym. Nadal jednak twierdze, że polski hip hop to pomyłka, a to że wpada nastolatkom tak miło w ucho jest tylko zasugą buntowniczych tekstów, które idealnie wbijają się w wiek dorastania i buntu. Dla mnie hip hop nie jest ostatnią muzyką jaką bym słuchał. Wolałbym ciszę i brak muzyki, bo dla mnie to nie jest muzyka tylko gadanie w rytm bębna, ale tylko w polskim wydaniu. Niepotrzebnie powstała ta dyskusja wogóle, ja mam takie zdanie włśnie na ten temat i sorry, że wogóle je wypowiedziałem wcześniej, ale mam nadzieję, że gusta muzyczne nie wpływają na wasze postrzeganie innych osób, bo nawet pyskaty zagorzały hiphopowiec może być super człowiekiem.

 

Co do country to nie widze związku z disco polo. Całkiem dwa różne typy muzyki i subkultury, o ile w przypadku disco polo można mówić o jakiejkolwiek subkulturze. Country to nie tylko muzyka, to również taniec, rodzaje imrez, zabaw, ubioru, czego nijak nie widze w disco polo. Disco polo to tylko muzyka, jaka by nie była, ale nic wiecej. Imprezy disco polo to zwykle dyskoteki na bazie tej muzyki. Ja nie lubię ani disco polo, ani country.

 

Moja muzyka to DM, rock, heavy metal, polska klasyka, RATM.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.