Skocz do zawartości

dodge daytona


dejwitt

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie zastanwiam sei nad kupnem tego dodga http://home.mobile.de/home/showDetails.html?id=26146905&__lp=2&scopeId=AV&sortOption.sortBy=makeModelDescriptionSortField&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&siteId=GERMANY&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&grossPrice=true&customerIdsAsString=452066&lang=de&pageNumber=1&partnerHead=true&showZip=false&showModels=false&hideVehicleType=false zastanawia mnie czy ten ram ma system MDS...wiem ze juz ktos pisal ze roczniki 06 dopiero je mialy, ale to tez nie wszyscy byliscie z tym zgodni...tak wiec czy ktos z Was moze napisac z przekonaniem 100% ze ten daytona ma system MDS?

 

zeby nie pisac kolejnego nowego posta dodam linka jeszcze do jednego dodga http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=92742202&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=7700&makeModelVariant1.modelId=13&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=223&minPowerAsArray=KW&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=2006-01-01&maxFirstRegistrationDate=2006-12-31&ambitCountry=DE&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&tabNumber=2 miedzy tymi dwoma dodgami sie wzasadzie zastanawiam ktory wziasc...podpowiedcie cos :)...napisze tylko ze dodge ma mi sluzyc jako mul roboczy, do zabawy jest camaro

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

hej. Sprawdz srodek Daytony, Nie kazdy moze wytrzymac z takimi kolorami w srodku auta. Jak dla mnie - piekne autko.

Jako posiadacz auta z MDSem radził bym skupić się na innych detalach. MDS jest przereklamowany moim zdaniem - spalanie w lecie w korkach 22L srednio. W zimie 24/25 ( bardziej korci do gazowania. to glowny powod wiekszego spalania. )

Ogolnie piekne autko na tym zdjeciu ale to o wiele za malo by je ocenic. pozdrawiam !

You can't snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it's not gentlemanly.

 

2006 Dodge 5.7 Hemi Ram Quad Cab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jezu ta daytona potworna jest. pomijając kolor, to ta deska do prasowania z tyłu rodem z wiejskiego tuningu masakra jakaś, że nie wspomnę o tym pługu z przodu, aaa i jeszcze ten wlot na masce rodem z szybcy się wściekli :roll:

ale rzecz gustu

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to ten mds?

multi displacement system, w celu oszczędności paliwa jak nie potrzeba mocy z v8 robi się r4 :roll:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytując jednych z moich ulubionych bohaterów "blues brothers".. nie ma to jak auta zbudowane przed tymi wszytkimi duperalo sko-katalizatorskimi wynalazkami :kasztan:

... i tu jest zawarty cały problem awaryjności całej wspólczesnej motoryzacji...

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uffff.... dobrze - ale bym sie wkurzyl jak by sie okazalo ze 4 gary leza na plazy gdy pozostale poty wylewaja

 

Poza kontrolka (i ta tylko w niektorych Chrysler'ach jest) bys nie wiedzial ze dziala V4. ;-)

Aint no Muscle like Detroit Muscle and there aint no replacement for displacement.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uffff.... dobrze - ale bym sie wkurzyl jak by sie okazalo ze 4 gary leza na plazy gdy pozostale poty wylewaja

 

Poza kontrolka (i ta tylko w niektorych Chrysler'ach jest) bys nie wiedzial ze dziala V4. ;-)

 

Nawet jak jest głośny wydech to nie słychać tego? Przecież dzwiek pracy V8 cross-plane jest tak charakterystyczny i niepowtarzalny, że musi być różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co mi sie strasznie ten daytona podoba chocby tez ze wzgledu na bandycka morde...teraz tylko bo ja na tych wersjach si enei znam czy ten ground efect i ta pletwa jeest oryginalna w DAYTONIE?

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej bym powiedział że nie ma bandyckiego wyglądu tylko rolnika na sterydach :mrgreen:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To do prasowania jest oryginalnie umieszczone na klapie paki. Przy otwieraniu klapy spojler idzie w gore. I dalej podtrzymuje, ze fajnei to wyglada. Zwroc uwage na progi i nakladki na zderzakach... Chyba bardzo latwo je stracic jesli planujesz czasem zjechac z asfaltu. No i powtorze sie - sprawdz srodek Daytony....ma dosc "dziwne" zestawienie koloru. Pozdrawaim

You can't snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it's not gentlemanly.

 

2006 Dodge 5.7 Hemi Ram Quad Cab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podoba, może udaje SRT, ale na szczęście nim nie jest. Maska z wlotem poza agresywnym wyglądem daje spore możliwości na super dolocik, no chyba, że to atrapa. Progi ,nakładki, dolne listwy ograniczają jego możliwości terenowe, ale Daytona nawet nie ma wyglądu terenowego, więc po co się nią pchać w teren, na śniegu i zaspach nic się nie stanie, a ma 4x4 w przeciwienstwie do SRT. Jeżeli chodzi o wnętrze to również mi się podoba, nawet z dodatkami na drzwiach, ale srodkowa konsola to po prostu żenada. Deska do prasowania... hmmm no jestem ciekaw jakby wyglądał bez niej, bo to wkońcu Daytona, te linie na bokach łączą się z tym spojlerem i to ma tworzyć jedną całość. Przykrywa paki wygląda tragicznie, aż się prosi laminat w kolorze.

Ogólnie jestem na TAK ... hehe :lol:

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uffff.... dobrze - ale bym sie wkurzyl jak by sie okazalo ze 4 gary leza na plazy gdy pozostale poty wylewaja

 

Poza kontrolka (i ta tylko w niektorych Chrysler'ach jest) bys nie wiedzial ze dziala V4. ;-)

 

Nawet jak jest głośny wydech to nie słychać tego? Przecież dzwiek pracy V8 cross-plane jest tak charakterystyczny i niepowtarzalny, że musi być różnica.

z tego co czytałem ze zmianą wydechu może być problem, bo tam jest masa czujników i w zasadzie osobny wydech jest dla r4 i v8, ale być może coś źle doczytałem siek:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie bedzie zmiana plandeki na sztywna zabudowe otwierana na teleskopach jak tylko jakos skontaktuje sie z klubowiczem bodano.... kolor konsoli mi nei przeszkadza w srodku, i naprawde nei wiem co zrobic...z checia bym wzial tego daytona bo to cos innego niz kazdy jezdzacy ram z zas z drugiej strony miec rama z nowa morda tez jest fajny...:)..mam jeszcze jakis mieisac czasu na podjecie decyzji, poza tym jak narazie musze oddac prawko policji niemieckiej na miesiac czasu :>

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uffff.... dobrze - ale bym sie wkurzyl jak by sie okazalo ze 4 gary leza na plazy gdy pozostale poty wylewaja

 

Poza kontrolka (i ta tylko w niektorych Chrysler'ach jest) bys nie wiedzial ze dziala V4. ;-)

 

Nawet jak jest głośny wydech to nie słychać tego? Przecież dzwiek pracy V8 cross-plane jest tak charakterystyczny i niepowtarzalny, że musi być różnica.

z tego co czytałem ze zmianą wydechu może być problem, bo tam jest masa czujników i w zasadzie osobny wydech jest dla r4 i v8, ale być może coś źle doczytałem siek:

 

 

 

Silnik z MDS czy bez ma dokładnie taki sam wydech a wyłącza dwa cylindry z lewej i dwa z prawej czyli z V8 robi V4

 

 

poprawiłem cytat (bull)

DODGE RAM 1500 5,7 HEMI

Jeep Grand Cherokee WJ 4,7

Mercedes G 300TD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytat z wikipedi:

 

"...in order to preserve the characteristic rumble of the V8 engines, Chrysler and Eberspaecher North America designed a special exhaust system for MDS-equipped vehicles. This includes four separate mufflers, two large central ones for V8 mode and two smaller ones near the tailpipes for straight-4 operation. Może w ramie jest inaczej albo ja źle tekst zrozumiałem...

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam kilka osób, które zakładyły performancowy wydech i nie było żadnych problemów.

 

dejwitt, to jak kupujesz tą Daytone?

 

wacham sie miedzy ta daytona i laramie ale chyba jednak pojde w cos czego nie ma za duzo :> czyli daytone, teraz tylko jeszcze musze dograc kwestie finanswoa i mysle ze gdzies z lutym, najpozniej z polowa lutego zawita w moim garazu drugie V8 :)

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.