Skocz do zawartości

TUNDRA - pojazd ratownictwa


v8city

Rekomendowane odpowiedzi

Prześlij im ten projekt jakby nie byli pewni jak rozwiązać montaż pływaków.

http://reviews.cnet.com/8301-13746_7-10310243-48.html

 

A kiedyś natrafiłem na coś takiego w necie

 

http://www.boatcar.net/Englishpage/jmcpicup1.htm

 

Ciekawi mnie jak będzie wyglądać efekt końcowy tego projektu. . . jak masz możliwość to zajrzyj tam za jakiś czas - ciekawe co z tego wymotają.

You can't snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it's not gentlemanly.

 

2006 Dodge 5.7 Hemi Ram Quad Cab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Nie chcę być złośliwy ale... Niezłą zabawkę ktoś sobie zafundował, mam nadzieję, że nie za pieniądze podatników... Na żywo widziałem i jeździłem "zwykłą" Tundrą więc gabaryty na mnie wrażenia nie robią natomiast widzę w tym projekcie trochę przerostu formy nad treścią. Sądząc po zdjęciach bałbym się tym płynąć gdziekolwiek, zaś paskudne pływaki znacznie ograniczają dzielność terenową tego czegoś. Poza tym myślę, że ich montaż (podobnie jak Mattracków) nie zajmuje 5 minut co stawia pod znakiem zapytania "szybką transformację z amfibii w taktyczny pojazd terenowy". Ciekawostką jest też zdjęcie nr 12 na którym podczas wykrzyżu zderzak jakoś tak przestaje pasować od reszty pojazdu... :-) Jeśli miałbym w skrócie podsumować ten wynalazek to moim zdaniem ktoś się w dzieciństwie naczytał (zresztą całkiem fajnych) przygód Pana Samochodzika i teraz próbuje pójść w jego ślady... :mrgreen:

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerostu formy nad treścią jest tu mnóstwo, aczkolwiek tłumaczę to sobie tym że jest to pierwszy taki projekt w Polsce i nikt nie wie jak to ugryźć i po prostu od czegoś trzeba było zacząć. Projekt wykonywany był z wytycznych PZM a warsztat był jedynie wykonawcą i nawet nie brał odpowiedzialności w przypadku niepowodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broń Boże nie mam żadnych pretensji do firmy Expedycja za podjęcie państwowego wyzwania, choć nie oszukujmy się - na pewno nie robi tego za darmo. Zwłaszcza, że z opisu wynika, że kasa idzie z funduszy unijnych więc łatwo się ją wydaje... Natomiast zastanawia mnie to co sam napisałeś - "...jest to pierwszy taki projekt w Polsce i nikt nie wie jak to ugryźć i po prostu od czegoś trzeba było zacząć...". Odnoszę bowiem wrażenie, że jak to zwykle w Polsce bywa, po prostu była kasa z Unii i trzeba ją było na coś wydać... Nie wierzę, że nie ma na świecie tego typu konstrukcji na których można by się wzorować albo je zakupić. A skoro już to miał być nasz "polski" autorski pomysł to skąd pomysł na tak egzotyczne auto jak Tundra?!? Raz ;-) jeszcze gratuluję Expedycji zapału, umiejętności i odwagi ale w mojej opinii cały ten projekt to pieniądze wyrzucone (dosłownie) w błoto. No ale co sobie chłopaki pojeżdżą i popływają to ich...

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Datex, - nie obraź się - ale nieznam się na patentach tego typu :-D

 

 

Jedno co mogę powiedzieć po zdjęciach - to że fotografujący to pacjent to "dupa" blada :twisted: - nic nie widać - niedoświetlenie aż razi po oczach - :twisted:

Jeep V8 WJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.