Jump to content

Vantis

Members
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

About Vantis

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 03/02/1973

Contact

 • AIM
  9043782
 • Website URL
  http://www.vantis.ch

Profile Information

 • Location
  Warszawa
 • Auto
  Ford Excursion Diesel 6.0 Powerstroke 2005

Recent Profile Visitors

404 profile views
 1. Czołem i powodzenia!👍
 2. Czołem! Dobrego weekendu!
 3. Vantis

  Witam

  Czołem i duże brawo👏👏👏👏👏
 4. Cześć, ja swojego Forda serwisuje w USA Cars na Ogrodniczej, na Zaciszu. Może pomogą? Powodzenia, Tomek
 5. Ja mam Excursiona, czyli coś jakby F250 w budzie SUVa. Przewozi się nim masę bagażu, śpi bardzo wygodnie, (mam zainstalowane ogrzewanie postojowe Webasto z programatorkiem), ale traci się walor pickupa. Tu już nie ma paki tylko pięknie wykończony bezowym welurem bagażnik. To poza tym ogromny 6-cio litrowy silnik, DMC powyżej 3.5 tony, a więc kat. C, Via Toll, podatek od środków transportowych i mnóstwo innych ograniczeń. Ja również nie widzę sensu poszukiwania pickupa z przejściem z kabiny na pakę. No może poza funkcją sypialni. Ale to zabawa i sporadycznie. Widzę za to więcej wad takiego r
 6. Jasne, będę pamiętał ?. Na razie trudno mi się znudzić tą Bestią, bo ona więcej stoi niż jeździ. Jeździ właściwie trochę zimą i w wakacje. Mieszkam za granicą i tylko parę dni w miesiącu jestem w Warszawie, a wtedy zwykle ganiam po mieście małym Peugeotem albo metrem. Pierwszy właściciel miał go jako trzeci samochód i przejechał coś około 50 tyś mil, a ja jeżdżę jeszcze mniej niż on?. Szkoda, że zarejestrowany jako ciężarowy, ale pierwszemu właścicielowi nie robiło to różnicy. A wracając do siedzeń to faktycznie 7 osób wygodnie siedzi i jest bagażnik, a po złożeniu tej kanapy z tyłu przestrzeń
 7. Niestety nie. Przedni i drugi rząd to prawdziwe pełnowartościowe fotele. A to z tyłu to taka kanapa składana bez zagłówków. Ale za to można ją szybko wyjąć jedną ręką z samochodu. Ja też bym wolał taki układ 2+3+2 jak w europejskich 7-mio osobowych SUV-ach. Ale jest jak jest?. Trzeba żyć dalej?. Podobno jest ich tylko 7 sztuk w Polsce i z różnych roczników z różnymi wersjami silników. I benzyna i diesel.
 8. Tak, siedmioosobowy. 2 z przodu, 2 w drugim rzędzie i taka ławka dla trzech osób bez zagłówków w trzecim rzędzie. Jak się wyjmie tę ławkę i złoży drugi rząd to dwie osoby wygodnie śpią ?
 9. Mam go trochę przez przypadek, zawsze zwyciężała pragmatyka. Że za duży, za ciężki, mało zwrotny, dużo pali, itd. Ale życie krótkie, a marzenia trzeba realizować. No i mam Bestie?
 10. U mnie działa, wiec musi działać. Przepraszam, ze brudny, ale po miesiącu nie jeżdżenia zabrakło mi czasu na wizytę w myjni?
 11. https://www.fotosik.pl/u/Vantis/album/2529708
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.