Skocz do zawartości

Witam z Tarnowa!


pocker

Rekomendowane odpowiedzi

Wystające koła poza błotniki wyglądają piękne, tylko przez chore polskie przepisy przeglądu za takie coś nie idzie dostać :evil:

Masakra wygląda to obleśnie siek:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie,tak przy okazji to chcialem pochwalic wasz(teraz i mój :-) )klub..Zanim do was wstapiłem zapisałem sie jakis tydzień wczesniej do innego klubu którego nazwy nie chce podawac.przez caly ten czas nikt mi nawet czesc nie odpisał na moje przywitanie..Troche to dziwne! A u was prosze,od razu przywitania,dyskusje na rózne tematy.. Widac ze ten klub zyje! No ale juz koniec bo sie rozczulam chyba.. :lol:

Dodge Ram 1500 4x4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Zanim do was wstapiłem zapisałem sie jakis tydzień wczesniej do innego klubu którego nazwy nie chce podawac
Jeśli masz na myśli dodgeklub.pl to nic dziwnego, że nikt nie odpisał. Tamto forum jest od dawna martwe. A my z Drugiem reguleranie wyłapujemy tam ramowców i przyciągamy do nas :-P .

 

Ale mimo wszystko dzięki za uznanie, właśnie do tego dążymy by nasze forum było przyjazne nowym userom a jednocześnie na wysokim poziomie kulturalnym i merytorycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim do was wstapiłem zapisałem sie jakis tydzień wczesniej do innego klubu którego nazwy nie chce podawac
Jeśli masz na myśli dodgeklub.pl to nic dziwnego, że nikt nie odpisał. Tamto forum jest od dawna martwe. A my z Drugiem reguleranie wyłapujemy tam ramowców i przyciągamy do nas :-P .

 

Ale mimo wszystko dzięki za uznanie, właśnie do tego dążymy by nasze forum było przyjazne nowym userom a jednocześnie na wysokim poziomie kulturalnym i merytorycznym.

Dokładnie tak jest jak napisał Bull i to, że czasem "hitleryzujemy" wychodzi tylko na dobre dla całej naszej społeczności i mamy nadzieję, że wszyscy nie pozwolimy na to, żeby wkradło się do nas "bydło" i chamstwo. Szacunek dla drugiego człowieka należy się w realu i w necie i nawet krytykując trzeba robić to w formie dyskusji merytorycznej. Zasady są proste i bardzo łatwe, a jeśli ktoś nie chce ich przyjąć to drogę wyjścia wskażemy.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pozwolimy na to, żeby wkradło się do nas "bydło" i chamstwo

Jak na razie to chyba nie było potrzeby interwencji - przynajmniej nie pamiętam. Trzeba wziąć pod uwagę, że jednak zajawka na pick-up'y jest stosunkowo mała w polszy i bydło się chyba nigdy nie zainteresuje na szczęście.

 

Po za tym Witam Kolegę.

wake up - pick up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Ram sprawuje sie super,praktycznie zadnych napraw po przejechaniu ok. 50tys km.Ale trzeba mu juz poswiecic troche uwagi,nie jestem pewien czy nie siadla ktoras z uszczelek pod glowica,pozatym rozrzad mocno halasuje na zimnym silniku zanim napinacze go naciagna.Wal napedowy pasowalo by wywazyc itp.

Dodge Ram 1500 4x4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.