Skocz do zawartości

Jak powiekszyc moc za male pieniadze


didli25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wiec hmm moja osiemnaska sie zbliza(prawko) no i motor sprzedany (wfm ) troche kasy sie znalazlo i mam pytanie jak powiekszyc moc w F 350 zwiazku z tym ze bedzie niedlugo moje . i mam pytania czy mozna do niego wsadzic inne siedzenia bo te lawki mnie denerwuja bo sa niewygodne . Z pozdrowieniami didli

 

AVE FORD

Harley-Davidson mt 350 1994

WFM M06 1957

Cadillac Seville 4.9 1992

Ford Capri 1,7 gt V4 1971

Ford F350 super Duty v10 6,8 2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trzeba przykleić 2 szerokie paski przez cały samochód (dodatkowe 10 km). Ewentualnie przemalować na czerwony kolor. Czerwone są najszybsze ;)

 

A tak na poważnie, może najpierw trochę pojeździj a potem baw się w zwiększanie mocy?

Wszystko powinno się robić tak prosto, jak to tylko możliwe, ale nie prościej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Didli, napisz ile możesz na to przeznaczyć kasy to powiem Ci co można zrobić. Ogólnie Triton V10 to dobra jednosta, podatna na modyfikacje, a części do motania jest sporo w przeciwieństwie do mojego V10 magnum . Oczywiście w USA , nie u nas. To jest silnik wolnossący więc wszelakie zauważalne zwiększanie mocy to jednak spore koszta i bez rozbierania silnika się nie obędzie. No chyba , że stać Cię na superchargera to nie musisz nic rozbierać a prace instalacyjne trwają ok jednego dnia.

 

1. temat przenoszę do działu performance

2. Didli proszę Cię pisz staranniej zwracając uwagę na interpunkcję, używanie wilkich liter, polskie znaki i ogólnie gramatyka składnia... To moje ostatnie słowne ostrzeżenie! :pala:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bull pobij zabij, ale ja nie potrafię tego . Akasy mam około 15 tyś zł , czuję że za te 15 koła to ja tylko opony i felgi kupię ....

 

:)

Harley-Davidson mt 350 1994

WFM M06 1957

Cadillac Seville 4.9 1992

Ford Capri 1,7 gt V4 1971

Ford F350 super Duty v10 6,8 2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przykleić 2 szerokie paski przez cały samochód (dodatkowe 10 km). Ewentualnie przemalować na czerwony kolor. Czerwone są najszybsze ;)

 

A tak na poważnie, może najpierw trochę pojeździj a potem baw się w zwiększanie mocy?

O kurde, ja mam czerwonego!! :lol:

DODGE RAM 1500, 2006 5,7HEMI TRX4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przykleić 2 szerokie paski przez cały samochód (dodatkowe 10 km). Ewentualnie przemalować na czerwony kolor. Czerwone są najszybsze ;)

 

A tak na poważnie, może najpierw trochę pojeździj a potem baw się w zwiększanie mocy?

Przychylam się do tego zdania. Didli więcej pokory. Samochód nie jest zabawką i sama znajomość obsługi tej maszyny nie czyni Cię dobrym.

Jeśli chodzi o motanie pickupa Twojego ojca, to może niech on się za to zabierze, bo z budżetem 15000 zł to na wiele Ci nie starczy. Niestety życie jest okrutne, a na takie zabawy trzeba miec stały całkiem pokaźny dochód.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bull sam powinieneś wiedzieć "czemu" masz coś w tym stylu pod maską. Po drugie nie żyjemy w USA ani w Arabii Saudyjskiej, a takie silniki to na powietrze nie za bardzo chcą działać. Po trzecie niech chłopak zda prawo jazdy, następnie maturę (z polskiego może być ciężko). Bez tych rzeczy raczej ciężko będzie miał zatankować swojego "zmodyfikowanego" (bardziej paliwożernego) forda. No chyba że mu tata da.

00' Chevrolet Silverado 5.3 V8 4x4 LT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
bull sam powinieneś wiedzieć "czemu" masz coś w tym stylu pod maską.
Masz na myśli , że to nierozwojowy silnik? Czy, że drogi w motaniu? Czy, że jest słabej konstrukcji? Nie znam ich za dobrze , ale z tego co się orientuję to raczej dobre jednoski. Jedyny longblock w ciężkich pickupach , który zachował się do dziś. Wsadzają je do Mustangów.

 

Nie no panowie, bez przesady. Za 15 tyś z tym starym Fordem można całkiem wiele zrobić. Ale odnoszę wrażenie, że Didli nie bardzo zdaje sobie sprawę ze wszystkich konsekwencji i problemów związanych z motaniem silnika oraz ponoszenia nie małych kosztów dodatkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bull sam powinieneś wiedzieć "czemu" masz coś w tym stylu pod maską.
Masz na myśli , że to nierozwojowy silnik? Czy, że drogi w motaniu? Czy, że jest słabej konstrukcji? Nie znam ich za dobrze , ale z tego co się orientuję to raczej dobre jednoski. Jedyny longblock w ciężkich pickupach , który zachował się do dziś. Wsadzają je do Mustangów.

 

Nie no panowie, bez przesady. Za 15 tyś z tym starym Fordem można całkiem wiele zrobić. Ale odnoszę wrażenie, że Didli nie bardzo zdaje sobie sprawę ze wszystkich konsekwencji i problemów związanych z motaniem silnika oraz ponoszenia nie małych kosztów dodatkowych.

no za 15kpln to już coś tam dłubnąć można pytanie kto w PL zrobi to dobrze...

najlepiej to był wysłać silnik do jues

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no za 15kpln to już coś tam dłubnąć

... można dłubnąć SC, ale w samym koszcie zakupu, do tego cło, przesyłka i montaż, a oprócz tego można całkiem konkretnie dłubnąć w nosie lub w ...

oj tam oj tam, można zrobić wydech z kolektorami i dolot z kolektorami i mały remap i jakieś 30KM się uzyska :mrgreen: no może 50 :kasztan:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahaha 1:0 dla mnie

Evil dopuszcza się dość powrzechnego błędu na forach, ale ty didli to już wszelkie kanony ortografii, stylistyki i wogóle gramatyki zmieszałeś z g...wnem, także nie wiem skąd ta radość. :pala:

 

Dyskusja ws. polskiej ortografii jest dość luźna i oczywiście nie zmusza nikogo do niczego, ale starajmy się z Naszego forum nie zrobić gówniarskiej pogadanki na żenującym poziomie gramatycznym. Jesteśmy Polakami w większości dorosłymi, więc poprawna pisownia chyba nie jest dla nas problemem? Przynajmniej się starajmy...

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

evil - poszukaj sobie pomocy gdzie indzie, tutaj Cie tylko opier.. za gramatyke, zle litery, złe maniery,a nic wiecej nie znajdziesz.

sorki DRUG ale to forum przeistoczylo sie w Twoje prywatne forum najwyrazniej i czasami az wstyd patrzec co piszesz. zmien sobie nazwe na drugforum.pl proponuje, przynajmniej wszystko bedzie jasne.

-----------------------------------------

pozdrawiam

www.eventino.net

www.fit-arena.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.