Skocz do zawartości

Jak powiekszyc moc za male pieniadze


didli25

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz trzeba będzie basen z kisielem postawić. Kolego Aro, Drug prosi tylko o staranne składanie zdań. Tak, aby innym użytkownikom ułatwić czytanie postów. Co by potem nie tracić czasu na domyślanie się co autor miał na myśli ;-)

Wszystko powinno się robić tak prosto, jak to tylko możliwe, ale nie prościej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

em - gryze sie sam w język od jakiegoś czasu, ale dzisiaj juz nie wytrzymałem.

Jake ktoś nowy sie zarejestruje to zaraz dostaje strzała w twarz. Zasady zasadami, ale to chyba nie jest forum polonistyczne ani gramatyki jez. polskiego.

i tak, pisze bez polskich liter bo mi wolno i tak mi wygodniej !

Zreszta robta jak chceta.

a kisiel to sobie zrob rano na sniadanie.

-----------------------------------------

pozdrawiam

www.eventino.net

www.fit-arena.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja się teraz wypowiem.

Jeśli już, to najeżdżanie na poprawną pisownię ja zapoczątkowałem, a Drug tylko kontynuuje moje dzieło, z czego jestem bardzo zadowolony.

Absolutnie nie uważam by na forum pickupklub.pl wywierane były jakieś straszne naciski na poprawną polską pisownię i by zdarzały się one często. Jak na razie tylko przypominamy.

Byłem już moderatorem na na innych forach (tematyka lotnicza). Proponuję zobaczyć sobie np na - lotnictwo.net.pl, NFOW (niezależne forum o wojsku) czy DWS (druga wojna światowa). To ogromne fora tematyczne. Na niektórych przypadkowe wpadki językowe poprawiane są na bieżąco przez moderatorów , na innych błędy zaznaczane są na czerwono itp., ale jeśli ktoś notorycznie pisze niepoprawnią polszczyzną, pisze niechlujnie, bez zastanowienia się nad tym co za chwilę umieści na forum, to obraża w ten sposób współdyskutantów. Takie posty i ich autorów się napiętnuje, kasuje, wlepia ostrzeżenia, czy wreszcie banuje userów. Podobne zasady panują na wszystkich znanych mi poważnych forach. A to, że na jakiś tam forach motoryzacyjnych siedzą tumany i nie przywiązują wagi do tych kwestii nie oznacza, że tak ma być wszędzie.

 

Podstawowa zasada. Takie forum jak to służy przede wszystkim wymienie poglądów między forumowiczami, jest formą spędzania wolnego czasu w miłym towarzystwie, ale przede wszystkim stanowi bazę informacyjną dla osób poszukujących czegoś o pickupach. W celu sprawnego korzystania z "szukajki" , przejrzystości i czytelności postów, należy pisać poprawnie.

 

NIE MA WYJĄTKÓW! Nie istnieje coś takiego w netykiecie jak przyzwolenie na "wybrane" błędy na forach. Nie stosowanie wielkich liter na początku zdania jest również błędem jak każdy inny. Nie ma odstępstw od normy, czy osób uprzywilejowanych.

 

Nie wymagamy nie wiadomo czego! Sam często nie sprawdzam błędów, nie stosuję żadnego narzędzia sprawdzającego pisownie by zaoszczędzić na czasie , ale staram się... i tylko tego wymagamy. W zaistniałej sytuacji postaram się załatwić z Sebkiem by w skrypcie forum pojawiła się funkcja poprawiania pisowni. Wtedy już nię będzie zmiłuj się! Nię będzie, że jeden stara się bardziej inny mniej , jeszcze kto inny nie robi żadnych błędów a wreszcie ktoś inny pisze jak Didli.

Jeśli ktoś nie zamierza się stosować do zasad tu przyjętych to trudno, niech nie pisze postów.

Na tym forum, niezależnie czy się to komuś podoba czy nie, nie będziemy tolerować "analfabetów". Koniec kropka.

 

 

 

 

 

 

BTW.Nie rozumiem, jak w ogóle można się kłócić o takie sprawy i wymagać by ktoś akceptował nowe zasady pisowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
i czasami az wstyd patrzec co piszesz
Uważam, że większy wstyd jak ktoś nie potrafi pisać lub ma w doopie forumowiczów.

 

 

 

Aro to nie jest personalny atak na Ciebie, absolutnie tak nie myśl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aro, sprubojpoczytac costakiego izyczecipowodzenia wwyszukiwarce.

Bardzo Cię proszę , skorzystaj z mojego motto i nie rozpisuj się aż tak bardzo o tym , że nie masz nic mądrego do powiedzenia.

 

Mądrością narodu jest znajomość kultury i historii. O jakiej kulturze może być mowa, jeśli naród brnie do analfabetyzmu. Czy w takim razie analfabeta może być mądry skoro nie umie pisać?

 

Błędy może zrobić każdy, bo nikt nie jest nieomylny i to jest chyba jasne, ale żeby nawet się nie starać pisać poprawnie? Żenada!!!

We wcześniejszych postach prosiłem grzecznie o poprawną polszczyznę, bo jak patrzę na posty np. Didli'ego to mi się ich nawet poprawiać nie chce.

 

Bull postawił sprawę jasno i ja się pod tym podpisuje. Na Naszym forum, my moderatorzy, będziemy upominać za błędy. Jeśli ktoś nie ma chęci wysilić swojego zwoju mózgowego celem poprawy jakości pisania to proponuję zamienić się w czytelnika lub poprosić o bana, a my to załatwimy bez przykrości :-/ .

 

P.S. Didli, widzę się starasz. Tak trzymaj, żebyś w urzędowych dokumentach nie pisał nigdy stylem onetforum, bo będą ludziska mieć ubaw. Poprawna pisownia na forach procentuje w życiu codziennym, a niepoprawna ośmiesza w tych samych sytuacjach. Wybór należy do was, a moderacja forum do nas.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja tylko dodam jeszcze, że poza mną i Drugiem jest wiele osób które razi niechlujne pisanie na forach. Jednym z moich zamierzeń w tworzeniu tego forum było to by osoba je przeglądająca nie zrezygnowała na dzień dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

evil - poszukaj sobie pomocy gdzie indzie, tutaj Cie tylko opier.. za gramatyke, zle litery, złe maniery,a nic wiecej nie znajdziesz.

sorki DRUG ale to forum przeistoczylo sie w Twoje prywatne forum najwyrazniej i czasami az wstyd patrzec co piszesz. zmien sobie nazwe na drugforum.pl proponuje, przynajmniej wszystko bedzie jasne.

@Aro, coś chyba za dużo wypiłeś. :mrgreen:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziękuję za pochwały . Jednak zdolny jestem :lol:

Widzisz, jak chcesz to potrafisz, kip ap :mrgreen:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.