Skocz do zawartości

Silverado 2500HD


supersonic

Rekomendowane odpowiedzi

Odświeże temat.Przygladam się od jakiegoś czasu Silverado.AWD.

 

http://www.youtube.com/watch?v=W0UJ4wY2XD4&feature=related

 

Powiem tak. Jak na mój gust zewnętrzna stylistyka podoba mi się.Środek tez.

 

Silnik Vortec używam od kilku lat i naprawdę bardzo sobie chwalę tą jednostkę napędową.

 

Naprawdę zaczyna mi się ten pick-up podobac coraz bardziej.

 

Czy ktoś już pomyka takim S2500HD i jest na tym forum.Mógłby napisać cokolwiek więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odświeże temat.Przygladam się od jakiegoś czasu Silverado.AWD.

 

http://www.youtube.com/watch?v=W0UJ4wY2XD4&feature=related

 

Powiem tak. Jak na mój gust zewnętrzna stylistyka podoba mi się.Środek tez.

 

Silnik Vortec używam od kilku lat i naprawdę bardzo sobie chwalę tą jednostkę napędową.

 

Naprawdę zaczyna mi się ten pick-up podobac coraz bardziej.

 

Czy ktoś już pomyka takim S2500HD i jest na tym forum.Mógłby napisać cokolwiek więcej?

 

 

Witam.

 

Ja mam taki model SILVERADO ale 1500 Z71. Jeżdżę nim od listopada więc dopiero go poznaję :)

 

ae61665782.jpegd4dd4aa72b.jpeg

2007 CHEVY SILVERADO Z71 5.3 V8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Navara jest ciężarowa i nie odpiszesz od niej legalnie Vatu, bo nie spełnia warunków technicznych ustawy Vatowskiej i nie uzyskasz dokumentu Vat3 na stacji diagnostycznej, ale w przypadku pickupów amerykanskich ten problem nie istnieje, bo mimo podwójnej kabiny paka i tak jest dłuższa od niej, a to jest właśnie warunkiem tej ustawy do pełnego odpisu.

 

 

Trochę się pozmieniało, i wystarczy mieć "odkrytą przestrzeń ładunkową" lub "oddzielną konstrukcyjnie od kabiny", Dostaje się VAT-x i można odpisywać. Natomiast utrudniono życie "ciężarówkom" z kratką.

"Ptaki i zwierzaki pod drzewami stały,

jak do nich strzelano - umierały..."

 

"zrobiłem" != "zleciłem"

 

--

http://i190.photobucket.com/albums/z155/Madcatw/WhereIHideMostofMyMoney3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Navara jest ciężarowa i nie odpiszesz od niej legalnie Vatu, bo nie spełnia warunków technicznych ustawy Vatowskiej i nie uzyskasz dokumentu Vat3 na stacji diagnostycznej, ale w przypadku pickupów amerykanskich ten problem nie istnieje, bo mimo podwójnej kabiny paka i tak jest dłuższa od niej, a to jest właśnie warunkiem tej ustawy do pełnego odpisu.

 

 

Trochę się pozmieniało, i wystarczy mieć "odkrytą przestrzeń ładunkową" lub "oddzielną konstrukcyjnie od kabiny", Dostaje się VAT-x i można odpisywać. Natomiast utrudniono życie "ciężarówkom" z kratką.

Przy dyskusjach o polskich przepisach posty szybko się dezaktualizują, a w szczególności w materi odpisów podatkowych.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez następne dwa lata znowu będzie duży przyrost Vatowcow w europejskich pickupach :mrgreen:

 

Wychodzi że to dobrze, i rokuje na spadek cen wielkich potworów z paliwożernymi silnikami, których się gawiedź tak boi: "a ile to, panie, pali" :mrgreen:

"Ptaki i zwierzaki pod drzewami stały,

jak do nich strzelano - umierały..."

 

"zrobiłem" != "zleciłem"

 

--

http://i190.photobucket.com/albums/z155/Madcatw/WhereIHideMostofMyMoney3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to pierwszy mój taki samochód i pierwszy z napędem na 4 koła. Wrażenia są ciekawe bo wjeżdżam nim tam, gdzie wcześniej nawet o tym nie myślałem. Silnik pracuje fajnie, choć trochę był mi za cichy i wyrzuciłem tłumik zastępując go Glasspack-iem. Teraz bulgocze tak jak powinien każdy V8. Skrzynia 4-biegowa chodzi tak sobie. Trzeba naprawdę dojść do wprawy z gazem żeby rzucał biegi wtedy, kiedy się tego chce. Wcześniej miałem mietka E320 CDI w automacie i tam zmiana biegów to była bajka. Ogólnie zachowuje się bardzo dobrze i nie mam z nim żadnych kłopotów. Auto ma dopiero 20 000 km więc nie ma też do czego się doczepić. Zamontowałem w nim instalację LPG firmy BRC i łyka to 20 litrów po mieście a w trasie przy 130 km/h na tempomacie - 16 litrów.

Jeżeli ma ktoś jeszcze jakieś konkretne pytania na temat takiego Silverado - pytać.

 

Pozdrawiam.

2007 CHEVY SILVERADO Z71 5.3 V8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.