Skocz do zawartości

II Ogólnopolski Zlot Pickupklub'owców - Brzozówka/k Warki


drug

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 215
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wszyscy mogą przybywać? Ja bym się pisał jeśli tak. Mogę zabrać ze sobą quada :)

Jestes zarejestrowany więc jestes klubowiczem. Na razie ilość postów nie wpływa na członkostwo, a z tym zawsze możesz się poprawić. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH, którzy w dalszej czesci przygotowan potwierdzą swoje przybycie. Na razie zagłosuj w ankiecie.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie to drugi termin to mogę śmiało powiedzieć że będę na 100% :mrgreen:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że drugi termin jest wielce prawdopodobny.

Chciałem zapytać po raz drugi, bo odzewu nie było, czy ludziska przyjadą z rodzinami, czy solo, bo jesli ma byc bal samców, to po co mam brac zone o córke, ale jesli czesc z was przyjedzie z rodzinami to i ja zabiorę swoją?

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że drugi termin jest wielce prawdopodobny.

Chciałem zapytać po raz drugi, bo odzewu nie było, czy ludziska przyjadą z rodzinami, czy solo, bo jesli ma byc bal samców, to po co mam brac zone o córke, ale jesli czesc z was przyjedzie z rodzinami to i ja zabiorę swoją?

moja powiedziała że nie pojedzie jak jak jej kluczyki do mitsu zostawię :mrgreen:

więc będę sam

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja będę na pewno sam, i proponuję tym razem zrobić bez rodzin. Jak są żony/partnerki/kochanki to trzeba trzymać fason ... a tak można będzie przyzwoicie potrzodzić :mrgreen:

 

Wpisałem się na ankiecie w pierwszy termin , ale najlepiej będzie ten drugi.

Proponuję wpisywać się teraz kto jest chętny a kto nie może:

 

1. bullterrier

2. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też (prawdopodobnie) powinienem się zjawić ale tylko na dzień i na pewno z synem, co do daty to jest jak na razie mi to bez różnicy bo i tak będę dzień przed terminem wiedział czy będę miał czas na wyjazd. Zagłosowałem na drugą datę z tego powodu, że więcej osób w tym terminie będzie mogło się zjawić. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam z chęcia przyjade na zlot,aczkolwiek pewności nie mam czy nic mi nie wypadnie w tym czasie.na 95% będe i wolałbym wziąść babe,niech ma coś od życia :-D

 

1. bullterrier

2. bodano

3. drug najchetniej rodzinnie.

4. Seba78

5. Johnny raczej z kobietą

Dodge RAM 1500 5.9l 4WD EXT CAB Laramie Slt 2001 r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaram sie : )))))

 

Masz byc bo nie dostaniesz pokrywy paki, sprzedam na alegro za paczke fajek :mrgreen:

 

 

heh to nie jest zabawne :>....Panowie a co powiecie zeby organizowac jakies spontany procz organizowanych zlotow? przychodzi weekend jest haslo na spotkanie organizujemy sie jedziemy w umowione miejsce, pozniej jakis terror po miescie cieple jedzonko palenie kapcia i do domu :>....notabene ostatnio po takim spotnaine camaro musialem chowac sie w garazu hehehe...sorry za offtopa :oops:

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh to nie jest zabawne

Przecież żartuję, bedziesz mógł to przyjedziesz ,nie to trudno :-(

 

na pewno bede sie starac :>, nawet jak ebde we wiedniu to moze mi sie uda wyrwac na dwa dni :), musze jeszcze poczytac w poprzednich postach gdzie mialoby sie to odbyc hehe co to troszek przeoczylem :)

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Palenie kapcia jest fajne w mieście, ale upalanie w błocie jeszcze fajniejsze. Wbrew pozorom seryjny RAM też wiele potrafi:

 

A jak moj bombowiec będzie zrobiony to zawsze chętnie się gdzieś nim poturlam, czy to w terenie czy postraszyć miastowych :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

termin 27,28 III uważam za przyjęty.

Jaka składka? Ja mogę kupić kiełbasy w brud w hurtowni i tak jeżdżę tam codziennie. Potrzebna bedzie tylko lista zakupów i kasa. Zastanówcie się szybko po ile się składamy? Do konca przyszlego tygodnia trzeba zebrac kase, żeby móc zrobic zakupy. Browar, wódeczka, winko itp. we własnym zakresie. We want no coke, no heroin

No hasch-hasch, no amfetamin. :-P

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.