Skocz do zawartości

II Ogólnopolski Zlot Pickupklub'owców - Brzozówka/k Warki


drug

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pozwólmy umrzeć tematowi. Jak robimy coś, czy tylko gadamy? Bodano na Browarze warszawskim podał lokalizacje i możliwość noclegu. Bodano niech potwierdzi i zróbmy głosowanie na temat terminu. Jak bedzie termin to proponuje zrobic wpisowe na napoje żarcie czy inne cele. Taki proponuje porządek dotarcia do realizacji tego spotu. Bodano jak możesz to napisz czy to aktualne, jeśli tak, to opisz miejscówkę. Co tam można zorganizować, czy jest miejsce na przejazdzke krajoznawczą, ognisko, paradę itp.

Adminów z szerszą gamą uprawnien proszę o korzystanie z usługi masowych wiadomości celem powiadamiania o takich planach. Ja bez tego narzędzia nie mam zamiaru każdemu z osobna pisać priwa., bo zajeżdże klawiaturę :-P .

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 215
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wszystko aktualne! Kurde nie zaglądałem do tego tematu bo tytuł o Łodzi a jej nie lubie :-P

 

Lokalizacja znajduje sie tutaj,totalne zadupie Brzozówka,4km od Grabowa nad pilicą

http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=woj.%20Mazowieckie,%20Brzoz%F3wka&cId=35f65bd88d0800c1e00063b900369f00051fe40065b895af&sId=&Submit=Szukaj&moreCities=1

 

Teren ogrodzony bardzo duzy,miejsce na ognisko itp...

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko aktualne! Kurde nie zaglądałem do tego tematu bo tytuł o Łodzi a jej nie lubie :-P

 

Lokalizacja znajduje sie tutaj,totalne zadupie Brzozówka,4km od Grabowa nad pilicą

http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=woj.%20Mazowieckie,%20Brzoz%F3wka&cId=35f65bd88d0800c1e00063b900369f00051fe40065b895af&sId=&Submit=Szukaj&moreCities=1

 

Teren ogrodzony bardzo duzy,miejsce na ognisko itp...

 

Bodano! A jak ze spaniem? Czy są tam jakieś kwatery, czy trzeba coś organizować, jeśli tak, to czy jest miejsce na przyczepę kempingową, i ew przyłącze do prądu? Jaki termin???? Bardzo chciałbym się stawić, lecz muszę wiedzieć z odpowiednim wyprzedzeniem. Z mojej strony mogę zoferować duży grill i ew. agregat prądotwórczy ok. 5kW. Jak będzie trzeba to jest też do dyspozycji ciężarówka, lub sprinterek 4x4 :-) . Warunek odpowiednio wcześniejsze ustalenia.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest pietrowy budynek,wiec przyczepka Bedzie Ci zbedna napewno sie pomiescimy:)

Jest kominek, łózka też.

Lista obowiazkowych rzeczy które nalezy ze sobą zabrac:

 

1 piwo

2 materac

3 kiełbasa na ognisko

4 piwo

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A co ja mam zrobić jak mi jest wszystko jedno kiedy?? :-P :mrgreen:

Oddałem na 1 termin, bo nie mogę się doczekać. Pasuje mi każdy z terminów za wyjątkiem ostatniego, ale obstawiam marcowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim układzie Wielkanoc odpada, ściągam ten termin.

Ankieta będzie trwać 7 dni. Po siedmiu dniach zrobimy krótkie głosowanie dwóch najlepszych terminów. Co wy na to?

a po co głosować głosowanie :shock: który wygra ten zostaje

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Mam jeszcze pytanko dotyczące rodzin :-) . Czy robimy typowy bal samców, czy zabieramy nasze lepsze połowy i ew. dzieciaki? A, i jeszcze kwestia kosztów? Po ile się składamy?

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za spotem rodzinnym, ale to zależy od zadeklarowanej ilości osób które będą mogły przyjechać. Kobitki i tak zajmą się sobą, myślę, że nie tylko ja mam dzieci, więc dzieci też pod naszym nadzorem zajmą się sobą.

Co do kosztów to ustalmy najpierw termin. Podawajcie propozycje realnych zajęć na spocie to i kosztów będziemy bliżej.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bede w kraju to na pewno sie pojawie :) z checia bym Was poznam osobiscie :))))...jesli moge zasugerowac to moze jakis termin przed samymi swietami? tylko nie wiem kiedey te swieta w tym roku wypadaja hehehe :)

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że tak :mrgreen:

Jak seba przywiezie swojego pokurcza to ja wezmę King quada :mrgreen:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.