Skocz do zawartości

II Ogólnopolski Zlot Pickupklub'owców - Brzozówka/k Warki


drug

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Zajefajna taczka.
Zgadza się. Trochę za nowowczesna jak dla mnie, ale nowe Ramy przy Fordach wymiękają . Pięknie wykonany i wykonczenie wnętrza (choć tu również nie trafia w moje gusta) wykonane jak w niemieckich limuzynach, po prostu perfect. Komfort jazdy nieprawodopobny jak na całkowicie zależne zawieszenie.

No i mój ulubiony tekst wyjazdu, który mnie rozwalił :

"Mudder , dla czego masz taką cieńką ramę ? " :-P :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 215
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mudder, a co to za resoraki obok twojego auta sie krecily 8-) :twisted: :lol: :lol:

właśnie nie wiem, się przyczepiły jakoś i nie chciały odjechać :mrgreen:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW ... Mario następonym razem jak nie przyjedziesz to Cię zbanujemy haha
ja tam jestem za - tyle, ze prace mam taka, ze jak wszyscy maja wolne to ja pracuje, dlatego wszelkie zloty zawsze staralem sie u siebie robic - no ale wiem, ze wszystkim na pomorze daleko... ...jak byscie sie jednak kiedys chcieli na pomorzu spotkac, to oczywiscie zorganizuje wszystko od A do Z - od noclegu, po impreze przez offroad-y lekkie i srednie - mysle, ze nie bedziecie zalowac...

 

Myślę, że to dobry pomysł, ale dopnijmy impreze Ronina na ostatni guzik, a potem weźmiemy się za Twoją. Może na jesieni, albo latem?

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zlot w Brzozówce:

Chciałem w tym miejscu szczególnie podziękować MIŚKOWI69, czyli Arturowi, za użyczenie swojego wspaniałego grilla, a w szczególności za te przepyszne frykasy które był uprzejmy przygotować. DZIĘKUJEMY BARDZO!!!

Podziękowania numer 1 należą się Bodano, czyli Pawłowi, za zorganizowanie miejscówki i za poświęcenie w ostatnich dniach, żeby zlot nie spalił na panewce. DZIĘKUJEMY!!! Zlocik był kameralny, ale uważam, że bardzo udany.

 

Amen. :twisted:

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania numer 1 należą się Bodano, czyli Pawłowi, za zorganizowanie miejscówki i za poświęcenie w ostatnich dniach, żeby zlot nie spalił na panewce. DZIĘKUJEMY!!!

 

Nie ma za co ;-) Polecam sie na przyszłośc, naprawde było bardzo fajnie :-D

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem w tym miejscu szczególnie podziękować MIŚKOWI69, czyli Arturowi, za użyczenie swojego wspaniałego grilla, a w szczególności za te przepyszne frykasy które był uprzejmy przygotować. DZIĘKUJEMY BARDZO!!!
.

 

Panowie!!!

Nie ma za co dziękować: mięcho przygotowała moja lepsza połowa, razem z Wami się objadłem, a przy "grylu" było przynajmniej ciepło :-) .

A tak na poważnie, to cała przyjemność po mojej stronie. Polecam się na następne spotkanka.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!!!

Nie ma za co dziękować: mięcho przygotowała moja lepsza połowa, razem z Wami się objadłem, a przy "grylu" było przynajmniej ciepło .

A tak na poważnie, to cała przyjemność po mojej stronie. Polecam się na następne spotkanka.

No, nie wypada, żebyśmy całowali Twoją lepszą połowę, ale Ty możesz to uczynić w naszym imieniu. Podziękuj małżonce bardzo serdecznie. ;-)

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na następny zlot może namówię kuzyna coby przyjechał swoim jeszcze większym niż mój SD

 

18771787_th.jpg :maluch:

p.s. Ja również dołączam się do podziękowań

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!!!

Nie ma za co dziękować: mięcho przygotowała moja lepsza połowa, razem z Wami się objadłem, a przy "grylu" było przynajmniej ciepło .

A tak na poważnie, to cała przyjemność po mojej stronie. Polecam się na następne spotkanka.

No, nie wypada, żebyśmy całowali Twoją lepszą połowę, ale Ty możesz to uczynić w naszym imieniu. Podziękuj małżonce bardzo serdecznie. ;-)

 

Dzięki, Dzięki,

Na pewno przekażę, podziękowanka.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha... przpomniał mi się jeszcze jeden dobry tekst ze spotu.... Drug - "forumowy hitler" :mrgreen: :mrgreen: dobre!!!!

 

do pełni szczęsci trzeba by go namówic na zgolenie brody i zostawienie wasika :-P

Wbrew pozorom ja naprawde mam więcej wspólnego z Adim niż wam się wydaje. W klasie maturalnej na stódniówce miałem rolę Adiego w przedstawieniu okolicznościowym. Także uważajcie, bo faszysta ze mnie pełną gębą :twisted: .

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha... przpomniał mi się jeszcze jeden dobry tekst ze spotu.... Drug - "forumowy hitler" :mrgreen: :mrgreen: dobre!!!!

 

do pełni szczęsci trzeba by go namówic na zgolenie brody i zostawienie wasika :-P

Wbrew pozorom ja naprawde mam więcej wspólnego z Adim niż wam się wydaje. W klasie maturalnej na stódniówce miałem rolę Adiego w przedstawieniu okolicznościowym. Także uważajcie, bo faszysta ze mnie pełną gębą :twisted: .

 

szkoda że nei wiedziałem wcześniej to na spocik wziołbym dziadkowe oficerki i brydzesy i gdiześ sie walał oryginalny hełm niemiecki :-P

Si vis pacem, para bellum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.