kita1982 Opublikowano 6 Stycznia 2021 Zgłoś Opublikowano 6 Stycznia 2021 Witam mam pytanie mam dodga rama 1500 napęd 4x4 5.7 hemi 2007r I mam taki problem gdy włączę napęd na 4 koła to przy skręcie są dziwne odgłosy jakby coś przeskskiwalo albo miało się zaraz urwać może wiecie co jest grane Cytuj
Kuba M. Opublikowano 6 Stycznia 2021 Zgłoś Opublikowano 6 Stycznia 2021 Przeczytać sąsiedni temat Cytuj F150 302 V8 4x4 - sprzedany 😞 Escalade 6.2😍
wiewioor.fm Opublikowano 6 Stycznia 2021 Zgłoś Opublikowano 6 Stycznia 2021 5 godzin temu, Kuba M. napisał: Przeczytać sąsiedni temat albo instrukcję samochodu poczytać... Cytuj moja stajnia 🙂 :Dodge Durango Citadel [EZH],Dodge Charger SXT [ERB], Dodge Charger GT [ERB], Audi Q5 [CAEB], Audi A3 [CNT], Skoda Favorit [136]
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.