Skocz do zawartości

Czesc.


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Idzie jako prezent,nie ma cla i innych gowien ;)

Wszystko idzie jako prezent, a celnik jak uzna, że prezent jest za duży lub za ciężki to da na skaner i wtedy jak zobaczy, że są graty do auta to cło jest murowane. Wszystko zależy od szczęścia, samopoczucia celnika, a napewno nie od tego, czy wpiszesz, że to prezent. :-/

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jaber,

a nie myslales zeby naprawic te poosie ??

 

sa magicy ktorzy moga to naprawic, gniazda krzyzaka nowe zrobic etc waly naprawic wywazyc myslaes o tym ?? moze szybciej niz sprowadzic zza wielkiej wody czy taniej nie wiem :)

RAM 1500 `04 5,7 HEMI MAGNUM

BLUE SKY :-)

www.biderman.pl

Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawiałem kiedyś wał napędowy u nich http://www.metcomp.pl/index.html niby mega magicy ale jakoś średnio byłem zadowolony a za obcięcie wieloklina i zrobienie nowego i połączenie wału w całość skasowali do kupy z krzyżakami ( niewłasciwymi ) 800 pln.

 

I myślałem żeby to naprawić ale właśnie od razu mi się akcja z wałem przypomniała :) i sam nie wiem .

 

Akurat nawet bym mógł im wysłać te półosie bo bez nich można jeździć ale kurde sam nie wiem .

 

Nowe półosie w usa to jakieś 250$ do kupy a używane 80 - 150 u nich robota na bank powyżej kafla .

Dodge PowerRam W200 318cu 1976 :) ( -----Horn Terror------ ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm musial bym sie spytac ile u nas by wzieli jeslichodzi o regeneracje gniazd krzyzaka,

a slyszalem jeszcze o jednej firmie w bielsku bialej, znajomy robil tam wal chyba wlasnie gniazda krzyzakow

 

jesli chodzi o sprowadzenie to na pewno w stanach beda za grosze ale koszt sprowadzenia i na bank bedzie clo bo ciezar bedzie znaczacy wyjdzie kolo kafla

przekalkujuj sobie

RAM 1500 `04 5,7 HEMI MAGNUM

BLUE SKY :-)

www.biderman.pl

Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Idzie jako prezent,nie ma cla i innych gowien ;)

Wszystko idzie jako prezent, a celnik jak uzna, że prezent jest za duży lub za ciężki to da na skaner i wtedy jak zobaczy, że są graty do auta to cło jest murowane. Wszystko zależy od szczęścia, samopoczucia celnika, a napewno nie od tego, czy wpiszesz, że to prezent. :-/

Zgoda,ale jesli wazy w granicach 20 kg,moze mniej ,to nie powinien sie czepiac.

Pare juz tak przyszlo.

 

Przy czym prezent-jesli dobrze pamietam - jest do 150 USD.

I nawet jak to sa graty do samochodu,ale nie przekrazcaja tej wartosci,nie powinien sie czepic.

 

[ Dodano: 2011-02-20, 15:03 ]

przedni most to dana 44 więc tragedii nie ma nowe półosie w usa dostępne ale czekam żeby trafić używki na jebaju .

 

Te mosty siedziały też w wagonerach ,

Pytales WAGONEERA na jeep.org?Ma czesci do wagoneerow.Dana 44 jest dobrze znana ;)

blazerach , suburbanach i w efach ale jak na złość na ta chwilę masa używek jest ale od strony pasażera aja potrzebuje do kierowcy :). No ale w końcu się trafi i będzie luz .

 

 

Co do paki to jak nie będę nic ssał a będę potrzebował pierdołke jakąś to na pewno zagadam .

OK :raca: ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous
Witam z Tarnowa!!Tez mialem Mustanga w tej budzie,niestety 3.8 V6..Chetnie ogladne kiedys Twojego,moze sie zakocham od nowa.. :-)

Wpadnij,zakochasz sie :lol:

Ósemka ma swoje zalety .

25 na sto :mrgreen:

Ale chodzi bokam i pieknie.

I wrazenie robi jak prom kosmiczny 8-)

NO,przynajmniej na wsi,gdzie teraz mieszkam.

 

2010 Camaro 5,7 tez pikne.

Jakby tak kupic rozbitka - malo tluczonego - za 4,5 k ,sa takie - przywoz 15 k,czesci 15 do 20 k - za 40 masz super samochod,a nie za 100 k.

Wykonalne.

Tylko kasy trza.

Mysle czyby nie opchnac wszystkich pojazdow :mrgreen:

Siostra czesci przysle i camaro.

 

Nie wiem,pomyslec musze.

Albo flaszke wypic :mrgreen:

 

Chcesz konia 5,0 V8 z 1994 za 15 k?

Albo XJ z 1993 manual 4,0 za 13 k?

Albo VTR 1000 F za 7 k?

 

8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.