Jump to content

Bałagan na pace

kasior01
 Share

Recommended Posts

Dzieki za serdeczne przywitanie.

Od razu zadam może dość smieszne pytanie , ale jestem poczatkującym posiadaczem pickupa (od 31.08.10). Jak radzicie sobie z "latającymi'' rzeczami na pace? Czasem wioze jedna skrzynke z butelkam a czasem kilka wiader z farba i lata to jak szczor po strychu. Może jakas mata antyposlizgowa?

post-489-15323754812691_thumb.jpg

Znowu Ci przeniosłem temat, osobne zagadnienie na osobny temat poprosimy. Tam się witaliśmy tutaj możesz zakładać tematy. ;-)

W kwestii Twjego tematu zajrzyj do działu giełda, tam akurat któryś z kolegów ma coś na sprzedaż co Ci może pomóc w rozwiązaniu Twojego problemu.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Ja sobie mam taki fajny gadżet zamontowany na pace który pozwala stworzyć mały bagażnik, albo przedłużyć pakę o dł. klapy :mrgreen:

Smoderator :mrgreen:

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Matko Boska, farby i deski Lightningiem! :shock: Świętokradztwo :mrgreen:

No dobra, ochłonąłem, bo też kiedyś woziłem cement BMW 328 cabrio... Oczywiście nie swoim :-P

Jest mnóstwo rozwiązań ułatwiających utrzymanie porządku na pace, choć nie wszystkie pasują do Lightninga, a jeszcze mniej jest dostępnych w Europie. W Twoim przypadku, przy zabudowie rozpórka (belka) jest dobrym pomysłem, bo można ją dowolnie przestawiać. Na drobiazgi zaś polecam siatkę, rozpiętą z tyłu paki jak u kolegi Stebela. 023iv.jpg

A do tego wioząc cokolwiek Lightningiem trzeba się liczyć z tym, że prawie każde dotknięcie gazu spowoduje przesunięcie się niezabezpieczonego ładunku hihihi :kasztan:

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Auto zostało zakupione z myślą praktycznego i przyjemnego w jednym podejśćia do tematu a to ze względu na moją pracę. Na szczęście jest plastikowa osłona całej paki. Poprzedni właściciel (70 lat) dbał o to auto jak o swoją żone , albo i lepiej :) Gumy od strony pasażera nie są nawet brudne...

Chciałbym utrzymać ten standard , poczynając właśnie od utrzmania porządku :) Boli mnie , że stoi pod chmurką. Ale i na to coś wymyślę :)

Nie wiem czy to dobre miejsce , aby podjąć jeszce jeden temat - konserwacja podwozia. Tutaj zimy są "konkretne" i czekam na podpowiedzi gdzie , jak i czy wogóle warto konserwować podwozie

post-489-15323754817312_thumb.jpg

Auto zostało zakupione z myślą praktycznego i przyjemnego w jednym podejśćia do tematu a to ze względu na moją pracę. Na szczęście jest plastikowa osłona całej paki. Poprzedni właściciel (70 lat) dbał o to auto jak o swoją żone , albo i lepiej :) Gumy od strony pasażera nie są nawet brudne...

Chciałbym utrzymać ten standard , poczynając właśnie od utrzmania porządku :) Boli mnie , że stoi pod chmurką. Ale i na to coś wymyślę :)

Nie wiem czy to dobre miejsce , aby podjąć jeszce jeden temat - konserwacja podwozia. Tutaj zimy są "konkretne" i czekam na podpowiedzi gdzie , jak i czy wogóle warto konserwować podwozie

Jeżeli jest dużo korozji to tylko oczyścić i pomalować jakimś hammeraitem czy cuś w ten deseń, a jak rama czarna to warto zakonserwować noxudolem super preparat ale rama musi być bez rdzy bo inaczej będzie pod konserwacją kwitło i nawet nie zauważysz jak dziura wyleci...

Smoderator :mrgreen:

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

• 11 months later...

'Troszku' drogo za dwie skrzynki... Doliczając koszt wysyłki wyjdzie grubo ponad 1000zł. Chociaż cholera wie - trzeba by pomacać na żywo :mrgreen:

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

www.grokker.pl

www.bostikpolska.pl

.

Ojczyzna pickupów oferuje dziesiątki sposobów na zabudowę paki. Ten boczny, odchylany schowek to bardzo fajne rozwiązanie, widziałem też gdzieś podobną zabudowę na cały bok, zakrywającą nadkole.

Ja w swoim eFie miałem taką skrzynię z aluminiowej, ryflowanej blachy, oczywiście zamykaną na dwa zamki.

Inna sprawa, że większość osób podejrzewała, że mam tam zabudowaną butlę z gazem :-) Jednak chyba najbardziej zaskoczyła mnie pewna starsza pani pod hipermarketem, która widząc, jak pakuję tam zakupy, zapytała czy to jest... zamrażarka :mrgreen:

post-158-15323755615699_thumb.jpg

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

• 2 months later...
  • 6 months later...