Skocz do zawartości

Witam


TomekF150

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , tak jak w temacie , chciałbym przedstawić Wam Moją balbine :P

 

Samochód przyjechał do Polski w 1999roku czyli w czasam gdzie jeszcze nie sprowadzali miliony popowodziówek i innych wozów z dziwnymi historiami :)

 

Zacznę o tego iż ten egzemplarz było moim pierwszym i największym marzeniem motoryzacyjnym :)

Historie tego samochodu znam praktycznie całą , przez długi okres jeździł nim Mój dobry znajomy , który prowadzi serwis samochodów amerykańskich w Łodzi ,,Autopia" Nistety na nieszczęście samochód i moje trafił na dwa lata w nieodpowienie ręce , które doprowadziły go w krótki okres czasu do dramatycznego stanu , na chwile obecną staram mu się przywrócić dawny blask , i samochodem nadal zajmuje się serwis Autopia :)

 

Ford F150 1997 rok , 4.6+podtlenek Landi renzo :D Niestety bez tego się nie obejdzie bo spalanie jest nie małe 28l :(

tempomaty , welury , szmery bajery , cążki nożyczki i inne narzędzia rolne , nie pytaj facet więcej bo Cię .... :D Ładny w ... , Wygodny w ... , i pali jeszcze więcej w ...

el.szyby , el.lusterka , klima , tempomat , 6 osobowy wszystko tak jak na ameryke przystało :)

Wzmocnione kable od korbowodów itd...

 

W takim stanie auto zastałem ...

57bc8fe12d39d2c3m.jpg

 

06264e03a41892f6m.jpg

 

f139452e01ac4b95m.jpg

 

Na dzieńdobry było tak ...

dbfbebd052f02c14m.jpg

 

5a91ca938231fb2em.jpg

 

afb6c69509ba5531m.jpg

 

503dea33733bdae8m.jpg

 

Pierwszy wyjazd odburaczonym wozem ...

 

53cfa44723086135m.jpg

 

fb7374a83fbe32f5m.jpg

 

 

 

W takim stanie auto jest obecnie ...

 

c78d4a0a0b9ec74em.jpg

 

e52c1c9abf9b0fd4m.jpg

 

6b5d6579e30b6751m.jpg

 

8f2a2a9fb0993699m.jpg

 

c715330e3c7adae7m.jpg

 

d42d5fc4f351069fm.jpg

 

c83f2c43d3963b09m.jpg

 

72ea7833b006a8a5m.jpg

 

f79bd9c7e4546087m.jpg

 

64263adb0a0808a9m.jpg

 

72094e23f7f0dc7cm.jpg

 

1fa90eb0b8a0f24bm.jpg

 

Nie obyło się bez gadżetów

 

200263064f93b7f3m.jpg

 

W planach 22" koła :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie panowie , bo tak troszkę nie ogarniam , nie mogę znaleść żadnej konkretnej informacji o jakimś spocie , niestety na zlot nie dałem rady przyjechać ,,Praca" :(
Mamy sezon wakacyjny, i nie ma na razie żadnych planów, bo dużo ludzi jest na urlopach, ale to się zmieni. Trzeba czytać.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy sezon wakacyjny, i nie ma na razie żadnych planów, bo dużo ludzi jest na urlopach, ale to się zmieni. Trzeba czytać.

Sam jesteś na urlopie :evil: niektórzy tu ciężko pracują :pala: :mrgreen:

p.s. Witaj Tomku

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy sezon wakacyjny, i nie ma na razie żadnych planów, bo dużo ludzi jest na urlopach, ale to się zmieni. Trzeba czytać.

Sam jesteś na urlopie :evil: niektórzy tu ciężko pracują :pala: :mrgreen:

p.s. Witaj Tomku

Ja bym bardzo chciał być na urlopie, ale niestety jestem na zwolnieniu, poza tym czekam na moje drugie dziecie, aż raczy pojawić się na tym świecie :)22 , a więc w tym roku o urlopie mogę pomarzyć. :pala:

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello,

 

Pikne autko. Flairside zawsze mi się podobało. I od tego właśnie modelu zaczęła się moja przygoda z pickupami ! . do tego tylne drzwi otwierane odwrotnie - gratulacje !

You can't snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it's not gentlemanly.

 

2006 Dodge 5.7 Hemi Ram Quad Cab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Spalanie drastycznie spadło , bo trzeba było przyciągnąć potencjalnego klienta :D:D A gdzie napisałem że na 100km :D:D 16 to on pali tak i owszem na 50km :P A autko już sprzedane narazie poszukiwania za jeep-em 4.7 1999-2002 rok może ma ktoś coś ciekawego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.